En Güzel Tesettür Kombinleri

Tesettür modasında bu sezon oldukça şık ve bir o kadar farklı tarz ve modelde tesettür kıyafeti moda tasarımcıları tarafından tasarlandı ki artık tesettürlü bayanlarımız ve genç kızlarımız çok zarif ve alımlı görünecekler.  Giydiğimiz hemen her kıyafetimiz ne kadar şık olursa olsun yapacağımız kombinlerle daha da şık bir hava vermeliyiz. Özellikle bu kombin uyumu tesettürlü kıyafetlerimizde daha da önemlidir. Yeni sezon trendlerini düşünürsek bu trendlerin arasından en uyumlu modelleri seçerek şıklığımıza ayrı bir şıklık anında verebiliriz.

Tesettürlü bayanlarımızın kıyafet tercihleri arasında ilk sıralarda yerini alan uzun etek modellerini mutlaka giymeliyiz. Bu sezon zaten uzun boy kıyafetler çok trend. Uzun eteklerimizi sezon trendi örgü hırkalarla ve üzerimize alacağımız çok şık bir eşarp ve şal modeli ile  tamamlarsak  bu kıyafetinizle günlük hayatınızda hemen her ortama katılabilirsiniz. Bu tarz kombinleri yaparken sezon renklerini kullanmamız da çok önemli tabi ki. Sonbahar renkleri dediğimiz pastel tonları çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü bayanlarımızın da çok giydikleri pantolonlar her daim bayanlarımızın severek giydikleri kıyafetlerin başında gelmektedir.  Sezon trendi bol pantolon modellerinizin üzerine bir o kadar şık tasarlanmış tunik modelleri ile kombin oluşturabilirsiniz. Kot her giyim tarzında kullanılan vazgeçilmez olan pantolonlarımızdır. Şık bir dar kot pantolonuzu yine uzun ve bol bir gömlek modellerinizle tamamlayabilirsiniz. Hem çok da şık bir spor görünüm elde edeceksiniz deriz. Tesetürlü bayanlarımızda artık çok rahat kot kıyafetlerini kullanıyorlar.

Bu kombinleri oluştururken dikkat edeceğiniz detaylardan biri sayılan renk uyumuna çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Tesettür kombinlerinde dış giyim dediğimiz manto , mont , kaban , paltolarımızı da önemsemeliyiz. Bu yıl trendler arasında sayılan pelerin modelleri ile çok daha değişik bir tarz yaratabilirsiniz.

Pelerin modelleri özellikle yünden olanlar bu sezon çok moda olacak. Şık ve güzel giyinmek her bayanımızın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tesettürlü bayanlarımız da yaptıkları kombinlerle ayakkabıdan çantasına , eşarp modelinden etek modeline , eşarp ve elbise modeline hatta kullandıkları diğer aksesuarlarının uyum içerisinde olmasına özen gösterirler.

En Güzel Tesettür Kombinleri ResimleriYorum Yaz