gelinlik modası

Göz alıcı beyazlıkları ve ihtişamları ile her genç kızın hayali olan gelinlik için sezon açıldı. Bahar aylarının kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı şu günlerde, evlilik hayali kuranlar için de telaşlı günlerin başlamasına az kaldı. gelinlik modelleri hakkında bilgi almaya ve kendilerine en çok yakışacak modeli aramaya başladılar.

Yeni sezon gelinlik modelleri arasında bu yıl her konu da olduğu gibi doğallık göze çarpıyor. Doğal görünümlü gelinlikler ve fazla kabarık olmayan modeller gelin adaylarının beğenisine sunulmaya başlandı. Bu senenin en şık gelinlik modelleri arasında balık modeller bulunuyor. Kalçaları tamamen saran ve hanımların zarafetini ortaya çıkartan balık modellerin ayak kısımlarına doğru ise kabarıklıklar eklenerek gelinlikler de ayrı bir hava yakalamak mümkün.

Diğer bir gelinlik modeli ise, kuşkusuz bele vurgu yapan modeller. Çoğu bayan gelinliklerinin kendilerini daha ince, özellikle bellerine vurgu yapıyor olmasına dikkat ediyor. Korseli olan gelinlik modelleri bu hanımların tercih etmesi gereken modellerden. Bu modellerde de klasik kabarık gelinlik modelini yakalamanız mümkün.

gelinlik modası dahilinde straplez gelinlikler çok olacak gibi görünüyor. Rağbetin fazla olduğu straplez gelinlik modelleri bu yılda en çok tercih edilenler arasında olacak gibi görünüyor. Straplez gelinliklerin bel kısımlarında çeşitli işlemeler ile gelinliklere hareket kazandırılan modeller de bu yılın gözdeleri arasında.

Gelinlik modasında farklılık yaratmak isteyenlerin elinden çıkan kısa gelinlik modelleri de bu sezonun içinde yer alıyor. Şirin bir kolej modası havasında olan bu gelinlikler de de straplez modeller ön planda. Yeni sezon gelinlik modası dantel kullanımına da yer veriyor. Dantellerin gerek tüm gelinlik boyunca gerek yer yer kullanıldığı gelinlik modellerinde hem ihtişam hem narinlik bir arada. Genç kızların hayallerini süsleyen şık gelinlik modası arasında arasında fırfır modasının esintilerini görmekte mümkün. Tek askılı fırfırlar gelinlik boyunca uzanarak hareketli bir görünüm yakalamak isteyen gelin adaylarını cezbediyor.

Askılı gelinliklerden yana tercihini yapanlar hanımlarda unutulmamış. Çeşitli işlemeler, fırfırlar ve taşlarla oluşturulan askılar ile gelinlik içerisinde gelin adayları kendilerini daha rahat hissedebilir.

gelinlik modası ResimleriYorum Yaz