Sağlıklı Ve Hızlı Saç Uzatma Teknikleri

Sçlrını Rpunzel kdr uztmn mümkün değil m en zındn dilediğin uzunlukt sçlr ship olbilirsin.

Önerilerimize kulk ver:

Hni hep diyoruz y su iç su iç diye:) Metbolizmmızı hızlndırn su, ynı zmnd sçlrımızı d güçlendiriyor. Güçlenen sçlr ise dh çbuk uzr. Bunun dışınd sçlrın nem kzndırcğı için dh yumuşk ve bkımlı sçlr d ship olbilirsin.

Düzenli besleniyor musun? Özellikle meyvesebze yemek vücudunun ihtiyç duyduğu vitminleri lmn d yrdımcı olck. Abur cubur yemek yerine yoğurt, portkl, yumurt, blık ve ceviz gibi besinleri sık sık tüketmelisin.

Sçlrını sbh klktığınd ve kşm ytmdn önce trrsn kf derindeki kn kışını hızlndırbilirsin. Böylece sç diplerin beslenir ve sçlrın dh çbuk uzybilir. Aynı zmnd rkdşınl birbirinize bş msjı d ypbilirsiniz. Ufk ve diresel hreketlerle sç derinize yvşç msj ypın. Stresinin de zldığını frk edeceksin.

Bir süre, sçlrın mş, düzleştirici gibi ürünler kullnmmn en iyisi. Sçlrı kurutn bu ürünler, sç telinin içinde brındırdığı tüm nemi lıp götürüyor. Bu d sçlrını kırrk sğlıksız bir hle getirmeye neden oluyor. Eğer mümkünse fön mkinesi ile bile kurutmdn sçlrını hvlu yrdımıyl nemini lrk kurut.

Sçını trrken tkılıp sçlrını yoln trklr kullnm. Geniş dişli trklrl trmk, eğer sçlrın kuruys önce serum y d sç bkım kremi sürerek yumuştmn ve ondn sonr trmn dh doğru olur. Yoks hem yolunmlrın hem de kopmlrın sebep olursun.

Ayrıc sçlrını trmk için ıslk değil de nemli olmsını tercih edebilirsin.

Sçlrını en son ne zmn kestirmiştin? Uzun olmlrı için sçını kestirmiyor olbilirsin m büyük ynlış ypıyorsun:) Üç yd bir sçlrının kırıklrını ldırrk sç tellerinin nefes lmsını ve dh hızlı uzmsını sğlybilirsin.

Mske

Sç derini hrekete geçirerek sç köklerine bzı mesjlr gönderebilirsin:) İşte trifin:

Mlzemeler

2 yemek kşığı zeytinyğı, 1 yemek kşığı su, 1 yumurt

Ypılışı

Tüm mlzemeleri krıştırrk sç denne 5 dkik boyunc msj yp. 15 dkik bekle. Sçlrını güzelce yıkyrk durul. Verimli bir sonuç lmk için yd iki kez tekrrl.
[gllery ids=""]

Yorum Yaz