Aker şal modelleri

Son yıllarda bir modasıdır aldı başını gitti. O kadar güzel şallar üretilir oldu ki, yaz kış demeden şalları kıyafetler ile kullanır hale geldik. Tişört altına bot giyenlere gülerken, yaz sıcağında boynumuza şal geçirip bu durumu yadırgamaz olduk. Hiç de fena olmadı aslında, o kadar güzel şallar var ki. En güzel şallar da Aker şal modelleri oluyor aslında.

yılında da yine şal konusunda Aker çok başarılı olmuş. Renkleri çok güzel kullanan bir çok marka var ama insan tenine değen kumaşın kalitesini yumuşaklığından anlıyor. Aker şal modelleri yılında da en çok tercih edilenler arasında özellikle kumaşlarında ki kalite nedeniyle olacak bence.

Sıcak havalarda terlemeler alerjik reaksiyonlara neden olurken, şık olmak için şal takıp bir de o şalın kumaşının etkisi ile cildimize zarar vermek istemeyiz değil mi?

Denizci modası bu sezon ufak ufak hâlâ varlığını koruyor bir çok konu da. Şal konusu da bunlardan biri olmuş. Denizci  modasının renklerini Aker şal modelleri arasında görebiliriz. Fakat ölçülü kullanım sonucunda bu şallar bizim demode görünmemize neden olmayacak.

Açık yaka gömlek ve blûzlar ile birlikte özellikle bahar aylarında şallar çok şık bir görüntü sergiliyor. Hem de baharın hafif esintisinden bizleri korumuş oluyor şallar. Aker şal modelleri arasında yer alan farklı renklerden her blûzunuza uygun şal bulabilirsiniz hanımlar.

Son dönemlerde özellikle tesettür giyimde çok kullanılan şal eşarp modelleri de yine Aker modelleri arasında yer alıyor. Birbirinden güzel Aker şal eşarp modellerini bandana gibi kullanmakta mümkün. Uzun saçlarda kalın ve uzun bandana görünümü son yıllarda oldukça moda. Hem saçların rüzgarda yüzünüze yapışmasını engelliyor hem de doğru renk kullanıldığında kıyafeti tamamlayan çok şirin bir aksesuar oluyor şal eşarplar.

Tesettür giyimde, bahar akşamları yürüyüşlerinde, blûz ve gömleklerin üzerinde, saçlarda bandana gibi geniş kullanım seçenekleri sanırım en avantajlı kadın aksesuarlarından biri olacak yeni sezon şallar. Renk renk alıp dolabınızda şallarınız için ayrı bir yer yapmanın zamanı geldi hanımlar. Modanın gerisinde kalmayın ve sizin için seçtiğimiz şal modellerini incelemeye başlayın.

Aker şal modelleri ResimleriYorum Yaz