Aker şal modelleri

Son yıllrd bir modsıdır ldı bşını gitti. O kdr güzel şllr üretilir oldu ki, yz kış demeden şllrı kıyfetler ile kullnır hle geldik. Tişört ltın bot giyenlere gülerken, yz sıcğınd boynumuz şl geçirip bu durumu ydırgmz olduk. Hiç de fen olmdı slınd, o kdr güzel şllr vr ki. En güzel şllr d Aker şl modelleri oluyor slınd.

yılınd d yine şl konusund Aker çok bşrılı olmuş. Renkleri çok güzel kullnn bir çok mrk vr m insn tenine değen kumşın klitesini yumuşklığındn nlıyor. Aker şl modelleri yılınd d en çok tercih edilenler rsınd özellikle kumşlrınd ki klite nedeniyle olck bence.

Sıck hvlrd terlemeler lerjik reksiyonlr neden olurken, şık olmk için şl tkıp bir de o şlın kumşının etkisi ile cildimize zrr vermek istemeyiz değil mi?

Denizci modsı bu sezon ufk ufk hâlâ vrlığını koruyor bir çok konu d. Şl konusu d bunlrdn biri olmuş. Denizci  modsının renklerini Aker şl modelleri rsınd görebiliriz. Fkt ölçülü kullnım sonucund bu şllr bizim demode görünmemize neden olmyck.

Açık yk gömlek ve blûzlr ile birlikte özellikle bhr ylrınd şllr çok şık bir görüntü sergiliyor. Hem de bhrın hfif esintisinden bizleri korumuş oluyor şllr. Aker şl modelleri rsınd yer ln frklı renklerden her blûzunuz uygun şl bulbilirsiniz hnımlr.

Son dönemlerde özellikle tesettür giyimde çok kullnıln şl eşrp modelleri de yine Aker modelleri rsınd yer lıyor. Birbirinden güzel Aker şl eşrp modellerini bndn gibi kullnmkt mümkün. Uzun sçlrd klın ve uzun bndn görünümü son yıllrd oldukç mod. Hem sçlrın rüzgrd yüzünüze ypışmsını engelliyor hem de doğru renk kullnıldığınd kıyfeti tmmlyn çok şirin bir ksesur oluyor şl eşrplr.

Tesettür giyimde, bhr kşmlrı yürüyüşlerinde, blûz ve gömleklerin üzerinde, sçlrd bndn gibi geniş kullnım seçenekleri snırım en vntjlı kdın ksesurlrındn biri olck yeni sezon şllr. Renk renk lıp dolbınızd şllrınız için yrı bir yer ypmnın zmnı geldi hnımlr. Modnın gerisinde klmyın ve sizin için seçtiğimiz şl modellerini incelemeye bşlyın.

[gllery columns="2" ids="10184,10185,10186,10187,10188,10189,10190,10191,10192,10193,10194,10195,10196" size="lrge"]

Yorum Yaz