Kirpik Nasıl Kıvrılır?

Uzun ve dolgun kirpiklere ship olmyı kim istemez ki? Çok uzun ve yoğun kirpiklere ship olmk kdr, bu uzun ve yoğun kirpiklerin bkışlrı, göz mkyjını desteklemesi de yrı bir dety. Bunun içinde kirpikten bşlyn ve dım dım tkip edilecek birden fzl ipucu ve bilgi vr. Uzun ve dolgun bir kirpiğe şekil vermek oldukç koly çünkü bu durum doğuştn geliyor. Kirpiği dh kıs ve z olnlr için ise piysd edinmesi koly oln, kullnımı d bun kez oldukç koly oln prtlr yok değil. Bu ürünler “Kirpik nsıl kıvrılır?” sorusun cevp olrk krşımız çıkıyor.

Piysd kirpik kıvırıcı y d kirpik kıvırm mksı olrk bilinen, kirpik kıvırmd işimize yryn ve kolylıkl rflrd bulunbilen bu rçlrı çok cüzzi fiytlr edinmek mümkün. Ylnız bu noktd verilen öneri; kirpik kıvırıcı lırken çokt ucuzun kçmyın, dh kliteli oln ve diğerlerine göre fiytı dh yüksek durn ve özellikle kirpiğin kıvırılmsınd etkin rol oynyck pedlerinin dh sert olduğu ürünleri özellikle seçmeniz yönünde. Kirpik kıvırıcılrını edinmek konusu kdr, kullnımının d koly olduğundn yukrıd bhsetmiştik. Yine bsit birkç bilgi ve el becerisi ile bu rcı kullnrk kirpiklerin dh dolgun ve dh sık görünmesini sğlmk mümkün.

Kirpik kıvırm mksını, bir mksı tutr gibi tutmk gerekir. Kirpik dibinden itibren kirpikler,  kirpik kıvırm mksınd yer ln pediniçine gelecek şekilde yerleştirilir ve mksl keser gibi, kirpik kıvırm mksı kptılır. Böylece kirpik kıvrılmış ve istenen görünüm elde edilmiş olur. Küçük bir htırltm şyet kirpik kıvırm mksınızı işlem öncesi fön mkinsı ile ısıtm şnsınız vrs, elde edilen sonuç dh klıcı olur.

Bu uygum mkyj sonrsı, rimel y d mskr öncesi ypılır ve kıvrıln kirpiğe mskr y d rimel sürülür. Günümüzde üretilmeye bşlyn pek çok mskr d kirpik kıvırmy yrdım edecek şekilde dizyn edilmekte ve ürün içreğine slikon, blmumu gibi etken mddeler konrk üretilmekteler. Bu etken mddeler kirpiğin dolgun ve fırçsıyl kıvırılmış hlde sbit klmsını ve uzun süre kullnılmsını sğlr.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/kirpik-nsil-kivrilir/ttchment/kirpik-nsil-kivrilir-2" rel="ttchment wp-tt-38095">

 

Yorum Yaz