Erkek Şort Modelleri

Yazın gelmesi ile beraber şort modelleri de sokakta dışarıda ve mağazalarda görünmeye yer almaya başladı. Yaz aylarında daha çok tercih edilmekte olan şort modellerinin içinde birçok şort model ve tarzı vardır ve hem erkekler hem de bayanlar için değişik alternatifleri vardır. Bayanlar erkeklere nazaran daha cesur davranıp daha fazla giyinse de erkek giyimine ağırlık veren bir marka olarak yola başlamış ve bayanlara da sonradan ağırlık veren bir marka olarak Beymen şort modelleri bakımından hem bayanlara hem erkeklere şort modelleri sunuyor. Beymen erkek şort çeşitleri ile şıklık yakalamak mümkün. Bayanlar genellikle kot şort giymeyi tercih ederlerken erkek şort bakımından kullanılan malzeme ya da kumaş koton oluyor.

Erkekler şort giyiminden yana bayanlar kadar cesur ve kısa giymediklerinden dolayı giydikleri şort tipleri genellikle uzun oluyor ve bermuda anlayışında oluyor. Bu amaca hitap etmek ve erkeklerin bu ihtiyacını karşılamak için yaz sezonu Beymen bermuda erkek şort modelleri iyi bir seçenek oluyor. Yaz aylarında bazı bayların vazgeçemediği bu bermuda şort çeşitleri ile şıklık yakalamak mümkündür. Üreticiler ve bazı tasarımcılar bu derecede talep edenleri düşününce sınırlı sayıda ve tipte olmasının uygun olmadığını daha fazla çeşit olması gerektiğini düşündüğünden şort modelleri için çeşitli renk ve desende farklı tarz ve modellerde tasarımlar yapmayı daha iyi bir fikir olarak buldu. Uzun olması veya kısa olması bakımında seçeceğiniz derecede bir şort ile siz de rahat ve şık olmaya ne dersiniz.

Kare tipinde ve çiçek desenli şortların bayanlarda daha modaya uygun bulunuyor olmasının yanında erkekler içinde bir kategori oluşturmuş olan kareli ve ya yatay ya da dikey çizgili şortlar vardır ve ön plana çıkıp gözde olmuştur. Genç yaş kategorisindeki erkeklerin sıkça tercih ettiği bir tür olmaya başlayan bu tipte tasarlanmış bermuda şortlar sportif ayakkabılar ile ve ya süet ayakkabılar ile oldukça şık durduğundan bu şekilde kombinlenebilir.

Erkek Şort Modelleri Resimleri
cepli-erkek-sort-modelleri.jpg

yesil-erkek-deniz-sortu.jpg

Erkek Şort Modelleri_2.jpg

2017-erkek-yüzme-şortu-modelleri.jpg

erkek-kot-şort-modelleri-2.jpg

kısa-şort-modelleri.jpg

rengarenk-erkek-sort-modelleri.jpg

0034460_kom-alge-erkek-deniz-sortu.jpeg

Erkek Şort Modelleri_1.jpg

dockers-şort-modelleri.jpg

 

 

Yorum Yaz