2017 Bikini Modelleri

Fırfırlar kıyafetlerin yanı sıra mayo ve bikinilerde de boy gösteriyor. Vücutta şirin bir algı yaratan fırfır detayların, pastel tonlarındaki bikinilerde farklı durduğu kesin. Sezona ayak uydurmak ve trendleri yakalamak isteyenler için fırfır bikiniler alışveriş listesinde en başa yazılacaklar arasında. Her sezon yeni bir koleksiyon oluşturma telaşına girilip fazlasıyla gereksiz ürünlerle doldurup taşırılan gardıroplar bir süre sonra verim alınamaz hale geliyor. Gardırobun içinden ne kadar az parçanın kullanıldığını görmek ise giden paraların boşa harcandığının kanıtı. Makul fiyatlarda alımı daha kolay hale gelen markalardaki artış ise alışveriş kurbanı olmanın baş düşmanı. Haliyle dolapların gereksiz birçok parça ile dolması sonucu ‘giyecek hiçbir şey bulamıyorum’ sözleri başlıyor. Kapsül gardırop da bu sorunu çözmek için ortaya çıkan en iyi alternatifler arasında. Öncelikle kapsül gardırop nedir? Bir sezonu maksimum 30-40 parça ile geçirebilmenizi sağlayan trend, son zamanlarda oldukça yaygınlaşıyor. Tam anlamıyla kapsül gardırop, tek bir sezon için dolabınızda bulunan 30 uyumlu parçayı kombinleyerek yaklaşık 3-4 aylık süreç zarfında başka ürün ihtiyacı duyulmadan yapılan sistemdir.

Az ve öz eşyalarla yetinebilmeyi test edebileceğiniz muhteşem bir trend diyebiliriz. Aksesuarlar ve çok özel parçalar ise bu ürünlere dahil olmayabilir. Bir diğer avantajı ise bu seçilecek öz parçalarınız ile tarzınızı daha iyi anlamanız mümkün. Dikkat edilmesi gereken hususlarda ise öncelikle renk seçimleri yer alıyor. Çok karışık renklerde ve desenlerde seçimler yapmak yanlış ve hiç kullanışlı değil. Kullanımı daha elverişli olan renkleri tercih etmekte fayda var. Bir diğer önemli nokta ise ürünlerin çoğunun kaliteli olmasına özen gösterin. On tane alınacak aynı ürün yerine bir tane alıp kalitelisini kullanabilirsiniz. Böylelikle hem daha doğru giyinebilir hem de çok az paralara iyi gardırop sahibi olabilirsiniz.Öncelikli olarak beyaz basic bir tshirt bir gardırobun olmazsa olmazı. Gündelik hayata en iyi ayak uyduracak parçalardan biri. İpek gömlek ise sofistike ve şık görünmek için çok iyi bir seçenek. Modeli veya rengi fark etmeksizin dolaba eklenecek ipek gömlek, her daim iyi bir kurtarıcı. Siyah topuklu ayakkabı imdada hızır gibi yetişen cinsten. Hem uyumlu, hem sezon trendine uygun bir model iyi her daim iyi seçenek. Bir diğer önemli parça ise siyah bir pantolon.

Çalışma hayatında sık kullanılacak, stil gözetmeksizin herkesin dolabında olması gereken oldukça uyumlu ve kuwetli bir aday. Yaz için ideal parçalardan olan parmak arası terlik ve bir sneakers daima elinizin altında olacak ürünler, ikisinin de patlak bir renk olmamasında fayda var. Kot ceket ise yaz aylarında çok rahat kullanılacak bir parça. Giy-çık moduna da fazlasıyla uygun. Bir jean şort, bir desenli şort yaz için kapsül gardırobun olmazsa olmazı. Uzun bir gece elbisesi ise yaz düğünleri için sabit bir parça. Sezonu en iyi kurtaracak sandalet ise es geçilmemeli. Salaş ve tiril tiril bir elbise de yaz geceleri için dolabınızın baş parçalarından olmalı. Yüksek bel beyaz bir pantolon, blazer ceket dışında jeans şort ve sandalette olmazsa olmaz parçalardan. Yaz için az ve öz parçalarla kapsül gardırop oluşturarak sezonu daha kolay geçirebilirsiniz. En çok giymekten hoşlandığınız renkleri tercih ederek, farklı stillerden parçalar bularak ve istediğiniz parçalarla oluşturabileceğiniz gardırop sayesinde hayatınız çok kolaylaşacak, emin olabilirsiniz.

2017 Bikini Modelleri Resimleri
2017 Bikini Modelleri _16.jpg2017 Bikini Modelleri _20.jpg2017 Bikini Modelleri _3.jpg2017 Bikini Modelleri _13.jpg2017 Bikini Modelleri _14.jpg2017 Bikini Modelleri _26.jpg2017 Bikini Modelleri _12.jpg

Yorum Yaz