Yazlık Kombin Önerileri Bayan

Söyleyeceğim ilk şey güzel ve özel tarz güneş gözlükleri kullanmak, güneş gözlükleri kullanmak neden? Çünkü aslında yüzümüz ilk dikkat çeken yerlerden biri, tarzımızı oluşturan ilk şey aslında yüzümüze yaptığımız saçımıza yaptığımız şeyler. Yani bir süre sonra kıyafetlere bakıyorum ilk önce suratına bakıyor insanlar. O yüzden yüzünüzde güzel aksesuarlar kullanmak, güzel küpeler kullanmak dümdüz bir şey giyseniz dahi her zaman çok daha şık ve elegan gösterecektir.

Nasıl güneş gözlükleri kullanabilirsiniz?

İddialı gözükmek istiyorsanız bu sezonun trendi detaylar kullanabilirsiniz. Vogue da var rayban yaptığı koleksiyonlar devam ediyor, onlardan bakabilirsiniz, Channel gözlüklerine bakabilirsiniz. Bunlarda tavsiyelerim olacak. İki kimono yelek gibi dış giyimler giyin. Ne demek istiyorum? Üçüncü bir parçayla kombininizi tamamladığınız zaman aslında elde ettiğimiz tarz biraz biraz daha yukarı katmana çıkıyor.

Yazlık Kombin Önerileri Bayan Resimleri
Siz aslında tamamen kombini tamamlamış oluyorsunuz. Zaten fark edeceksiniz mesela bir tişört giydiğiniz ama bir jean pantolon giysen üzerinize bir kimono aldığınızda olay bambaşka bir yere gidiyor ve artık stilinizi göstermiş oluyorsunuz. O yüzden bu tip üçüncü parçaya mutlaka dolabınızda yer verin. Özellikle yaz dönemlerinde havalı bağcıklı sandaletleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yazın kullanacağımız çok çok popüler olacak şeylerden bir diğeri de kovboy çizmeleri kullanmak, yaza uygun olanları astarsız çizme olarak ararsanız zaten bütün markalarda şu aralar da mevcut astarsız süet doku da kovboy çizmeler alırsanız bu sezon çok trend gözükebiliriz.

Yine dediğim gibi belki bir jean etek üzerine beyaz tişört ama altına bir kovboy çizmesi giyerek tamamen bambaşka bir stil oluşturabilir ve bu yaz çok havalı görünebilirsiniz. Püsküllü çanta püsküller aslında her yerde size bahsettiğim o yelek kısmında da kullanabilirsiniz. Püsküllü böyle aksesuarları da kullanabilirsiniz. Hatta kemerde püskül kullanabilirsiniz. Güllü çantalar aslında en kullanışlı olanlar çünkü ekstra birşey giymenize gerek kalmıyor. Yazın sıcağında böyle sürekli okullarda olanlara dikkat edebilirsin, bu sezon çok fazla trendlerle çok havalı gözükebilirsiniz.

Değişik farklı şapkalar kullanmak hatta kendinizden bir şeyler katabilirsiniz. Bu şapkalara kendi kurdelesini değiştirebilirsiniz. Aslında farklı, farklı çeşitler haline getirebilirsiniz. Farklı renklerde üretim okullarda olabilir veya hazır dokularda şapkalar kullanabilirsiniz. Büyük kemerler kullanmak, neden büyük kemer diyorum çünkü aslında küçük kemerler çok stil parçası değil sadece kombini tamamlayan parçalar ama kemerler, aksesuarlar yani büyük kemerler erkek aksesuarı yerine geçiyor. Çok trend onlara bakabilirsiniz ama büyük tokalı kovboy ve kemerler de kullanabilirsiniz. Yani bunlarda aslında sizin sitenize stil katacak parçalardan bir diğeri büyük takılar kullanmak. Büyük takılar derken neyden bahsediyorum işte büyük ahşap kolyeler takabilirsiniz, veya ahşap bilezikler takabilirsiniz. Kocaman olanlardan bahsediyorum veya işte tamamen boyunu kaplayacak kocaman boncuklardan oluşan işte kolyeler takabilirsiniz.

Bu tip aksesuarlar veya bir halka küpe kullanacaksanız büyük halka küpeler kullanabilirsiniz. Bunlar aslında sitilinizi bir adım daha yukarı taşıyacak aksesuarlar, hatta vücut zincirleri kullanabilirsiniz hala trendini devam ettiriyor. Korkmayın yani zamanı geçti falan diye düşünmeyin, fular kullanabilirsiniz. Fularları başınıza bağlayabilirsiniz. Yazın özellikle plaj kenarında hem kafanızı ve kafamıza güneş geçmesinden kurtulursunuz hem de stil sahibi görünürsünüz.

Ellerinize bileklerinize bağlayabilirsiniz. Fileleri halhal olarak kullanabilirsiniz. Özellikle büyük böyle dikkat çekici halhallar kullanabilirsiniz. Fularları bacağınıza bileğinize bağlayabilir, çantanıza bağlayabilirsiniz. Bu tip şeyleri mutlaka ihmal etmeyin. Mayoları kıyafet olarak giyebilirsiniz. Mayoların üstüne sadece etekler ve acil şortlar giyebilirsiniz.

Bu tip şeyler hem böyle hem seksi gözüken hem de çok para harcamadan yapabileceğiniz şeyler olduğu için bu alternatifleri değerlendirmeliyiz. Tavsiye ederim. Şortlar bu sezonda çok fazla trendler özellikle böyle işlemeli desenli ya da büyük etekler kullanarak küçük gruplarla beraber birleştirebilirsiniz, veya vücudumuz çok iyiyse ve çok memnunsanız vücudunuzdan jean şortlar giymelisiniz. Tabiki kaplar tercih edebilirsiniz eğer ki mesela çok yalın giyinmeyi seviyorsunuz, siz parçalarınızı seçerken bu tip şeylerden kullanabilirsiniz.

Nelerden bahsediyorum işte dantelli işleme, püskül gibi şeyler kullanabilirsiniz. Bunları böyle etnik olarak kullanabilirsiniz. Bohem olarak kullanabilirsiniz. Bu tiplerinden stili olan parçalar yani tek başına baktığımızda bluz bu hem etnik dediğiniz parçalar aslında kendinden stile sahip parçalar. Bu yüzden de sizin işinizi çok kolaylaştıracaktır. Bol kumaşlı parçalar kullanmak bu kumaştan kastım nedir? Bir elbise giyeceksin, böyle daracık ve bir metre kumaştan yapılmış elbise yerine işte böyle bol bol kumaşı olan sizin kemerle toplayabileceğimiz aynı zamanda böyle içerisinde hareket edebileceğiniz elbiseler kullanabilirsiniz, veya çok bol kumaş yine etekler kullanabilirsiniz.

Bol kumaş şeyler her zaman sizi bir adım daha yukarı taşıyacaktır. Son şey ise bu sezonun trendlerinden bir tanesi olan takımlar kullanmak alt üst desenli olabilir, düz olabilir takımlar kullanmak, bu sezonu biliyorsunuz ki trend ve havalı gözükmelerinizde bir yöntem çok rahat. Bunun üzerine bir şapka aksesuar ekleyerek veya bir kimono düz bir şey giyseniz desenli bir kimono ekleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Hatta bunları birlikte kullanabilirsiniz. Bu maddeleri işte takım giyip altına kovboy bot giyebilirsiniz. Bu tip şeyler mutlaka size çok stil sahibi gösterecektir ve herkes sizi gördüğünde bayılacaktır. Bahsedecekler bu kadar. Umarım yararlı olmuştur.

Yorum Yaz