Yazlık Kombin Önerileri Bayan

yazlik kombin onerileri bayan 18

Söyleyeceğim ilk şey güzel ve özel trz güneş gözlükleri kullnmk, güneş gözlükleri kullnmk neden? Çünkü slınd yüzümüz ilk dikkt çeken yerlerden biri, trzımızı oluşturn ilk şey slınd yüzümüze yptığımız sçımız yptığımız şeyler. Yni bir süre sonr kıyfetlere bkıyorum ilk önce surtın bkıyor insnlr. O yüzden yüzünüzde güzel ksesurlr kullnmk, güzel küpeler kullnmk dümdüz bir şey giyseniz dhi her zmn çok dh şık ve elegn gösterecektir.

Nsıl güneş gözlükleri kullnbilirsiniz?

İddilı gözükmek istiyorsnız bu sezonun trendi detylr kullnbilirsiniz. Vogue d vr rybn yptığı koleksiyonlr devm ediyor, onlrdn bkbilirsiniz, Chnnel gözlüklerine bkbilirsiniz. Bunlrd tvsiyelerim olck. İki kimono yelek gibi dış giyimler giyin. Ne demek istiyorum? Üçüncü bir prçyl kombininizi tmmldığınız zmn slınd elde ettiğimiz trz birz birz dh yukrı ktmn çıkıyor.
[gllery ids="105938,105939,105940,105941,105942,105943,105944,105945,105946,105947,105948,105949,105950,105951,105952,105953,105954,105955,105956,105957"]
Siz slınd tmmen kombini tmmlmış oluyorsunuz. Zten frk edeceksiniz mesel bir tişört giydiğiniz m bir jen pntolon giysen üzerinize bir kimono ldığınızd oly bmbşk bir yere gidiyor ve rtık stilinizi göstermiş oluyorsunuz. O yüzden bu tip üçüncü prçy mutlk dolbınızd yer verin. Özellikle yz dönemlerinde hvlı bğcıklı sndletleri kullnbilirsiniz. Aynı zmnd yzın kullncğımız çok çok popüler olck şeylerden bir diğeri de kovboy çizmeleri kullnmk, yz uygun olnlrı strsız çizme olrk rrsnız zten bütün mrklrd şu rlr d mevcut strsız süet doku d kovboy çizmeler lırsnız bu sezon çok trend gözükebiliriz.

Yine dediğim gibi belki bir jen etek üzerine beyz tişört m ltın bir kovboy çizmesi giyerek tmmen bmbşk bir stil oluşturbilir ve bu yz çok hvlı görünebilirsiniz. Püsküllü çnt püsküller slınd her yerde size bhsettiğim o yelek kısmınd d kullnbilirsiniz. Püsküllü böyle ksesurlrı d kullnbilirsiniz. Htt kemerde püskül kullnbilirsiniz. Güllü çntlr slınd en kullnışlı olnlr çünkü ekstr birşey giymenize gerek klmıyor. Yzın sıcğınd böyle sürekli okullrd olnlr dikkt edebilirsin, bu sezon çok fzl trendlerle çok hvlı gözükebilirsiniz.

Değişik frklı şpklr kullnmk htt kendinizden bir şeyler ktbilirsiniz. Bu şpklr kendi kurdelesini değiştirebilirsiniz. Aslınd frklı, frklı çeşitler hline getirebilirsiniz. Frklı renklerde üretim okullrd olbilir vey hzır dokulrd şpklr kullnbilirsiniz. Büyük kemerler kullnmk, neden büyük kemer diyorum çünkü slınd küçük kemerler çok stil prçsı değil sdece kombini tmmlyn prçlr m kemerler, ksesurlr yni büyük kemerler erkek ksesurı yerine geçiyor. Çok trend onlr bkbilirsiniz m büyük toklı kovboy ve kemerler de kullnbilirsiniz. Yni bunlrd slınd sizin sitenize stil ktck prçlrdn bir diğeri büyük tkılr kullnmk. Büyük tkılr derken neyden bhsediyorum işte büyük hşp kolyeler tkbilirsiniz, vey hşp bilezikler tkbilirsiniz. Kocmn olnlrdn bhsediyorum vey işte tmmen boyunu kplyck kocmn boncuklrdn oluşn işte kolyeler tkbilirsiniz.

Bu tip ksesurlr vey bir hlk küpe kullncksnız büyük hlk küpeler kullnbilirsiniz. Bunlr slınd sitilinizi bir dım dh yukrı tşıyck ksesurlr, htt vücut zincirleri kullnbilirsiniz hl trendini devm ettiriyor. Korkmyın yni zmnı geçti fln diye düşünmeyin, fulr kullnbilirsiniz. Fulrlrı bşınız bğlybilirsiniz. Yzın özellikle plj kenrınd hem kfnızı ve kfmız güneş geçmesinden kurtulursunuz hem de stil shibi görünürsünüz.

Ellerinize bileklerinize bğlybilirsiniz. Fileleri hlhl olrk kullnbilirsiniz. Özellikle büyük böyle dikkt çekici hlhllr kullnbilirsiniz. Fulrlrı bcğınız bileğinize bğlybilir, çntnız bğlybilirsiniz. Bu tip şeyleri mutlk ihml etmeyin. Myolrı kıyfet olrk giyebilirsiniz. Myolrın üstüne sdece etekler ve cil şortlr giyebilirsiniz.

Bu tip şeyler hem böyle hem seksi gözüken hem de çok pr hrcmdn ypbileceğiniz şeyler olduğu için bu lterntifleri değerlendirmeliyiz. Tvsiye ederim. Şortlr bu sezond çok fzl trendler özellikle böyle işlemeli desenli y d büyük etekler kullnrk küçük gruplrl berber birleştirebilirsiniz, vey vücudumuz çok iyiyse ve çok memnunsnız vücudunuzdn jen şortlr giymelisiniz. Tbiki kplr tercih edebilirsiniz eğer ki mesel çok ylın giyinmeyi seviyorsunuz, siz prçlrınızı seçerken bu tip şeylerden kullnbilirsiniz.

Nelerden bhsediyorum işte dntelli işleme, püskül gibi şeyler kullnbilirsiniz. Bunlrı böyle etnik olrk kullnbilirsiniz. Bohem olrk kullnbilirsiniz. Bu tiplerinden stili oln prçlr yni tek bşın bktığımızd bluz bu hem etnik dediğiniz prçlr slınd kendinden stile ship prçlr. Bu yüzden de sizin işinizi çok kolylştırcktır. Bol kumşlı prçlr kullnmk bu kumştn kstım nedir? Bir elbise giyeceksin, böyle drcık ve bir metre kumştn ypılmış elbise yerine işte böyle bol bol kumşı oln sizin kemerle toplybileceğimiz ynı zmnd böyle içerisinde hreket edebileceğiniz elbiseler kullnbilirsiniz, vey çok bol kumş yine etekler kullnbilirsiniz.

Bol kumş şeyler her zmn sizi bir dım dh yukrı tşıycktır. Son şey ise bu sezonun trendlerinden bir tnesi oln tkımlr kullnmk lt üst desenli olbilir, düz olbilir tkımlr kullnmk, bu sezonu biliyorsunuz ki trend ve hvlı gözükmelerinizde bir yöntem çok rht. Bunun üzerine bir şpk ksesur ekleyerek vey bir kimono düz bir şey giyseniz desenli bir kimono ekleyerek kombininizi tmmlybilirsiniz.

Htt bunlrı birlikte kullnbilirsiniz. Bu mddeleri işte tkım giyip ltın kovboy bot giyebilirsiniz. Bu tip şeyler mutlk size çok stil shibi gösterecektir ve herkes sizi gördüğünde byılcktır. Bhsedecekler bu kdr. Umrım yrrlı olmuştur.

Yorum Yaz