Bayan Ayakkabı Modelleri

Bir bayanın kıyafetini ve şıklığını tamamlayacak olan en önemli parça ayakkabıdır. Bu nedenle tüm markalar açısından bayan ayakkabı modelleri çok büyük bir önem taşımakta. Eski klasik renkleri bir kenara bırakarak çığır açan markaların koleksiyonlarında her renk ayakkabı bulumabiliyor. Sezonun en trend koleksiyonlarını inceleyerek bayan ayakkabı modelleri ile ilgili bir rapor hazırladık. Bu yazımızda yeni sezona özel sıra dışı ve iddialı ayakkabıları göreceksiniz.

Bayan ayakkabı modelleri sezonu bizlere Oxford ayakkabıları yeniden getirdi. Birkaç değişiklik yapılarak günümüze taşınan Oxford modeller yine hanımlardan beklenen ilgiyi görmekte. Lacivert, kahverengi ve siyahın yanı sıra bordo renkli modeli de çok tutuldu. Kış aylarında vizon gibi pastel renk tonlarından tasarlanan ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Bayan topuklu ayakkabı modelleri ise tabi ki yine vazgeçilmezlerden oldu. Ancak son zamanlarda platform topuklar hanımların göz bebeği haline gelmişti. Şimdi ise platformların yerini yüksek dolgu topuklar aldı.

Buna rağmen bayan ayakkabı modelleri ile platform detayı artık bütünleşti ve bu ikili pek çok kıyafetle şık bir kombin oluşturmanızı sağlamaktadır. Bilindiği gibi deri ayakkabılar oldukça klas bir görünüme sahiptir ve klasik giyimin de önemli bir ayrıntısıdır. Bu nedenle yeni sezonda yine bayan deri ayakkabı modelleri koleksiyonlarına çok sık rastlayacağız. Özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde sık rastladığımız rugan ayakkabılar da yine bizimle. Bayan rugan ayakkabı modelleri artık gülük hayatta dahi kullanılabilmektedir. Rugan çantalarla kombin edebileceğiniz gibi mat derilerle de kullanabileceğiniz rugan ayakkabı modelleriyle her zaman bir adım öndesiniz.

Bayan ayakkabı modelleri koleksiyonlarında artık sıra dışı renklerin de kullanıldığından bahsetmiştik. Bu renkler arasında en çok kullanılanı pembe oluyor. Genç hanımların çok sık kullandığı pembe ayakkabılara spor modellerde daha çok rastlayabilirsiniz. Bayan spor ayakkabı modelleri ise rahatlığından ödün vermeyen hanımların tercihidir. Spor ayakkabılarla yürüyüşler yapabilir, hatta günlük kombinlerinizde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere bu senenin en trend olan bayan ayakkabı modelleri ile ilgili alternatifler paylaşıyoruz. Her renge ve her çizgiye rastlayabileceğiniz bu cazip koleksiyonlarda klasik modeller de bulabilirsiniz.

Bayan Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz