2015 Kışlık Triko Modelleri

Özellikle soğuk günlerde giyilen triko modelleri 2014 sezonunda farklı tasarım ve renk seçenekleri ile göz dolduruyor. Triko modelleri her sezon revaçta olan giyim kıyafetlerimizdendir. Triko modellerini kadınlarımız çok severek giyerler.

2014 triko modelleri görülmeye değer güzellikte. En güzel örneklerden birisi hırkalarımızdır. Soğuk günlerde bizleri hem çok şık hem de çok sıcak tutma özelliği ile hepimizin sevdiği triko modelleri arasındadır. 2014 triko tasarımları arasında kazak modelleri vazgeçilmezlerimiz arasında olurken 2014 modelleri de çok şık.

Kadınların kış sezonunda en çok tercih ettiği üst giyimler arasında yer alan trikolar, farklı renk, desen ve modelleriyle yeni sezonun trendleri arasına çoktan girmişler ve 2015 sezonunda da çok moda olacak şimdiden diyebiliriz. Özellikle triko kazak modelleri dantelli detayları , balıkçı yaka trikolar , degaje yaka triko modelleri , uzun kollu ve kısa kazak modelleri , dökümlü kazaklar , cepli uzun hırka modelleri 2014 yılında öne çıkan triko modelleri olmaktadır.

Kadınların sonbahar/kış koleksiyonları arasında en çok tercih ettiği 2014  triko modelleri ile farklı bir şık olmayı yakalayacaksınız ve kendi tarzınızı ortaya çıkaracaksınız.  Triko 2014 tasarımları ile diğer kıyafetlerinizi çok kolay kombin yapabilirsiniz. Uzun hırka modellerini kumaş ve kot pantolonlarınız veya kısa ya da uzun boy etek modellerinizin üstünde çok şık duracaklarından emin olabilirsiniz. Boynunuza dolayacağınız şal modellerinizle de ayrı bir hava verebilirsiniz.

2014 sezonu ve devamını 2015 sezonunda da devam ettirecek triko modelleri içerisinde tunik modeller trikolar kadınlarımızın en sevdiği kıyfetleridir. Uzun tunik triko modellerinin altına giyeceğiniz taytlarınız trikolara çok uyum sağlamaktadır. Ayrıca 2014 triko modellerinde triko elbiseler çok trend. 2014 Triko Kazak modelleri ile gardrobunuzu anında zenginleştirebilirsiniz. Kış aylarında sizin adeta kurtarıcı rolünü üstlenen 2014 triko modelleri ile kıyafet seçiminiz anında kolaylaşacaktır.

2014 triko modellerinde gözden kaçmayan bir detay  çok kalın iplikler kullanılmış. Bu yüzden dir ki daha spor ve modern bir görünüm elde edilmiş diyebilirim. Sizlerde spor giyimi seviyosanız 2014 triko tasarımları arasından çok rahatlıkla bulacaksınız. Klasik tarzı sevenler için de harika tasarımlar elbette ki var.  Özellikle triko modellerindeki estetik tasarımları ve zengin ürün seçeneği olduğunu da göreceksiniz.

2015 Kışlık Triko Modelleri Photo Gallery 

 

Yorum Yaz