Ünlülerin gece elbiseleri

YER YOK

Sezon sizi baştan aşağı beyaza bürünmeye çağırıyor. Süprematizm akımının öncü sanatçılarından Kazimir Malevicın White on White tablosundan ilham alan bu görünümü taşımanın yolu, detaylarla kışkırtmaktan, gündüzden geceye uyarlamaktan ve farklı stillere adapte etmekten geçiyor. Tüm bu soruların cevaplan için, sizi Victoria’s Secret’ın eski meleklerinden beyaza aşık Amerikalı model Erin Heatherton ’ın kollarına bırakıyoruz.

Gömlek elbise
Gömleğin pantolon, etek ve şortlarla süregelen ilişkisi sonlandı. Artık varlığını elbise formunda tek başına sürdürüyor. Ona sınıf atlatan unsur ise akıllıca tasarlanmış detaylar. Bel dikişinden gelen kollar ortada birleşip bağlanıyor ve belinize bir parça bağlamışsınız illüzyonu yaratıyor.

Günlük stilini nasıl tanımlarsın?
Rahat, gösterişsiz giyinmeyi seviyorum ve bu karakterimi yansıtıyor. Klasik Amerikan tarzını, denimi, eski görünümlü, vintage tişörtleri seviyorum. Vazgeçilmez modern parçalarım ise çanta ve ayakkabılar.

Beyaz ile aran nasıl?
Beyaz taşımayı en çok sevdiğim renklerden biri. Bugün giydiğim her parçayı çok sevdim. Yazın genellikle giymek istediğim tek şey şort-tişört ya da beyaz elbise oluyor. Özellikle de bu sezon birçok örneğine rastladığımız gömlek elbiseler tam benlik.

Gömlek elbise, MOSCHINO-BEYMEN
Pembe altmyüzük, CHARMS COMPANY

Detay:
Fermuar detaylı portföy, VICTORIA BECKHAM-BEYMEN
Siyah taşlı altın bilezik, Yıldızfigürlü bilezik, Üst parmak yüzüğü, CHARMS COMPANY

Zincirformlu plastik kemerler, safari familyasından kargo cepleri sofistike ve feminen bir kulvara sokuyor.

Frapan safari
Üzerinde gösterişli kargo ceplerin hakimiyetini kurduğu yelek-etek takımlar, beyaz sayesinde daha feminen ve daha zarif bir havaya bürünüyor.

Seni beyaz aşığı yapan nedir?
İlk bakışta sadece iddiası için taşınan bir renk gibi görünse de beni olduğum gibi ve iyi hissettiriyor. Enerjisi çok yüksek, verdiği his çok güzel: Canlı, temiz ve zarif.

Beyazın sade iddiasını ve şıklığını ön plana çıkaran detaylar neler?
Bir ceket, ayakkabı ve çanta her şeyi değiştirmeye yeter. En sevdiğim topuklu ayakkabılarım beyaz olsa da, ayakkabıdan kastım illa topuklu değil. Sneaker ya da düz bir sandaletle de çok şık bir kombin yaratabilirsiniz. Aslına bakarsan en iddialı görünüme sade beyaz bir elbiseyle kavuştuğun da doğru. Önemli olan minimal detayların gücüne inanmak.

Ünlülerin gece elbiseleri Resimleri
Ünlülerin gece elbiseleri

Ünlülerin gece elbiseleri

Ünlülerin gece elbiseleri

Ünlülerin gece elbiseleri

Yorum Yaz