En Yeni Abiye Modelleri

Ünlü modacıların tasarladığı en yeni abiye modelleri bu sezona damgasını vuracak gibi görünüyor. Kırmızıdan pembeye, maviden beyaza kadar birçok rengin kullanıldığı bu sezon renklerin yılı olacak diyebiliriz.  Abiye modelleri genellikle davet ve organizasyonlarda tercih edilen modeller olmakla birlikte artık geniş ürün çeşidiyle küçük yaşlardaki hanımlara bile hitap edebiliyor. Zevkinize göre istediğiniz renk, kumaş ve modelden tasarlanmış en yeni abiye modellerini bir an önce görmelisiniz. Malum yaz yaklaşıyor ve bu da demek oluyor ki düğünler, nişanlar, kına geceleri ve partiler de yaklaşıyor. En yeni abiye modelleri her zaman ki gibi yine imdadınıza yetişiyor.  Bu sezon davetlerde çok sık rastlanacak modellerden birisi basen kısmına kadar taşlı ve vücudu saran, basenden aşağıya inildikçe tül detaylı bol kesim kullanılan abiye modelleri oluyor. Bu modelin özellikle pudra rengi olanı hanımlar tarafından çok beğeniliyor. Bu yıl renklerin yılı olacak demekle abartmış sayılmayız. En yeni abiye modelleri incelendiğinde her renk abiye modeline rastlamak mümkün. En çok dikkat çeken yeni abiye modeli ise gri tonlarda tasarlanan balık abiye model oluyor. Gümüş rengi taşlarla göğüs dekoltesinin etrafı süslenince daha göz alıcı bir hale geliyor.

Bu senenin en yeni abiye modelleri incelendiğinde çiçekli elbiselere pek rastlanmıyor. Genellikle tek renk kumaşlar tercih edilerek tasarlanan abiye modelleri farklı taş ve takı detayları kullanılarak canlı hale getiriliyor. Bunun yanında boyundan çapraz askı şeklinde tasarlanan yeni abiye modelleri de takı derdini ortadan kaldırıyor. Sadece şık bir bileklik kullanarak elbisenizle uyumlu bir kombin elde etmeniz mümkün. Pencere şeklinde dekoltesi olan en yeni abiye modelleri de hanımlar tarafından en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Abiye modelleri incelemekle bitmiyor. Genç bayanların sıklıkla tercih ettiği yeni abiye modellerine değinecek olursak belden aşağısı tül detaylı mini elbiselerle karşılaşıyoruz. Bu modellerin hem straplez kesimleri hem de omuzdan askılı olanlarına rastlamak mümkün. En çok tercih edilen rengi ise pembe ve mavi tonları oluyor. En yeni abiye modellerinden her biri mağazalarda sizleri bekliyor.

En Yeni Abiye Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz