En Yeni Abiye Modelleri

Ünlü modcılrın tsrldığı en yeni biye modelleri bu sezon dmgsını vurck gibi görünüyor. Kırmızıdn pembeye, mviden beyz kdr birçok rengin kullnıldığı bu sezon renklerin yılı olck diyebiliriz.  Abiye modelleri genellikle dvet ve orgnizsyonlrd tercih edilen modeller olmkl birlikte rtık geniş ürün çeşidiyle küçük yşlrdki hnımlr bile hitp edebiliyor. Zevkinize göre istediğiniz renk, kumş ve modelden tsrlnmış en yeni biye modellerini bir n önce görmelisiniz. Mlum yz yklşıyor ve bu d demek oluyor ki düğünler, nişnlr, kın geceleri ve prtiler de yklşıyor. En yeni biye modelleri her zmn ki gibi yine imddınız yetişiyor.  Bu sezon dvetlerde çok sık rstlnck modellerden birisi bsen kısmın kdr tşlı ve vücudu srn, bsenden şğıy inildikçe tül detylı bol kesim kullnıln biye modelleri oluyor. Bu modelin özellikle pudr rengi olnı hnımlr trfındn çok beğeniliyor. Bu yıl renklerin yılı olck demekle brtmış syılmyız. En yeni biye modelleri incelendiğinde her renk biye modeline rstlmk mümkün. En çok dikkt çeken yeni biye modeli ise gri tonlrd tsrlnn blık biye model oluyor. Gümüş rengi tşlrl göğüs dekoltesinin etrfı süslenince dh göz lıcı bir hle geliyor.

Bu senenin en yeni biye modelleri incelendiğinde çiçekli elbiselere pek rstlnmıyor. Genellikle tek renk kumşlr tercih edilerek tsrlnn biye modelleri frklı tş ve tkı detylrı kullnılrk cnlı hle getiriliyor. Bunun ynınd boyundn çprz skı şeklinde tsrlnn yeni biye modelleri de tkı derdini ortdn kldırıyor. Sdece şık bir bileklik kullnrk elbisenizle uyumlu bir kombin elde etmeniz mümkün. Pencere şeklinde dekoltesi oln en yeni biye modelleri de hnımlr trfındn en çok beğenilen modeller rsınd yer lıyor.

Abiye modelleri incelemekle bitmiyor. Genç bynlrın sıklıkl tercih ettiği yeni biye modellerine değinecek olursk belden şğısı tül detylı mini elbiselerle krşılşıyoruz. Bu modellerin hem strplez kesimleri hem de omuzdn skılı olnlrın rstlmk mümkün. En çok tercih edilen rengi ise pembe ve mvi tonlrı oluyor. En yeni biye modellerinden her biri mğzlrd sizleri bekliyor.

[gllery ids="51897,51898,51899,51900,51901,51902,51903,51904,51905,51906,51907,51908,51909"]

 

Yorum Yaz