Straplez gelinlik modelleri

Düğün hazırlıklarına bir nebze de olsa yardımcı olmak açısından straplez gelinlik modelleri tasarımlarından en şık olanları sizler için seçtik. Modeller, tasarımlar, markalar, mağazalar o kadar çok ki, hangilerini seçeceğimize karar veremediğimiz de olmadı değil. Ama en şık straplez gelinlik modellerini sizlere bu yazımızda sunuyor olacağız. Sadece tasarımlar ve modeller üzerine bilgiler aktarmayacağım. Bunun yanında doğru olan seçimleri nasıl yapacağınız konusunda birkaç fikirde vermek istiyorum. Straplez gelinlik modelleri koleksiyonlarına öncelikle şöyle bir göz atalım.

Yaz modasında en çok tercih edilen kısa gelinlik modelleri, kış modasında da çok fazla ilgi görüyor. Bayanlar hazırlığını yaptığı kır düğünlerine özel şık tasarımları kısa modellerden yana tercih ediyorlar. Evet bu konuda haksız olduklarını söyleyemem. Gelin adayları daha çok seçimlerinde klasik olan gelinlik modelleri tasarımlarına yoğunlaşıyorlar. Kabarık ve uzun olan gelinlik koleksiyonlarından bahsediyorum. Yoğun seçimler bu yönde olduğundan dolayı, biraz da farklı olmak her gelinin hakkıdır. Straplez gelinlik modelleri tasarımları farklı görünmek isteyen bayanlar için de son derece ideal diyebilirim. Biraz da bu özel gününüzü düşünmek gerekir. Biraz da bu detayı göz önünde bulunduralım mı?

Şimdi şöyle bir rahatlayıp gözlerinizi kapatmanızı istiyorum. Bunun straplez gelinlik seçimiyle ne alakası olduğunu düşünebilirsiniz. Ama doğru bir seçimi ancak bu şekilde yapacaksınız. Bu özel gününüzü önceden düşünmeye ve hayal etmeye çalışın. Pastanızdan, giyilen damatlık modeline kadar her detayı hayal edin. Kendinize biraz da uzaktan bakmanızı istiyorum. Kendinizi nasıl gördüğünüz çok önemli. Straplez gelinlik modelleri arasından ancak bu şekilde şık bir tasarımı seçebilirsiniz. Eğer iddialı görünmüyorsanız, biraz daha cesaret toplayıp, dekolteli gelinlik modellerinden seçimler yapmakta çekinmeyin.modasında birçok mankenin üzerinde gördüğünüz tasarımları kendi üzerinizde de deneyebilirsiniz. Denemeler yaparak en ideal tasarımlara sizler de ulaşabilirsiniz. Tabi sadece gelinlik seçimiyle iş bitmiyor. Bunun yanında tercih etmeniz gereken gelinlik ayakkabısı tasarımını da düşünün. Straplez gelinlik butiklerinin yanında hoşunuza giden ve kullanım açısından rahat olan tasarımlara yoğunlaşın. Gelinler daha çok yüksek topuklu tasarımlara yöneliyorlar. Tabi böyle olunca yürüyüş kısmında zorlanıyorlar. Hoş sade olan gelinlik ayakkabılarısezonunda çok sık tercih ediliyor. Siz gösteriş kısmını straplez gelinlik modeline bırakın. Ayakkabınızın sadeliği fark edilmeyecektir bile.

90’lı ve 80’li yılları hatırlayan bayanlarımız bilirler. Önceki yıllarda bayanlar hoş bir gelinlik tasarımını ancak mağaza mağaza gezerek seçebiliyordu. Aynı şekilde prova kısımlarında da uzun zamanlar harcanabiliyordu. Artık yeni gelinlerimiz seçimlerini online alışveriş sitelerinden yapıyorlar. Straplez gelinlik modelleri koleksiyonlarını birçok online internet sayfasında görebilirsiniz. Yine de sizlere tavsiyemiz daha çok yabancı siteleri incelemeniz yönde olacak. “Strapless Wedding Dress” olarak arama motorlarından arama yaparak, farklı tasarımları da inceleyebilirsiniz. Biz en şık olan görselleri kendimizce belirledik. Umarım bu tasarımları yeni gelin adayları beğenirler. Gelin hep beraber Straplez gelinlikleri inceleyelim.

Straplez gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz