Moda gelinlik modelleri

Bynlr sürekli mod gelinlik modelleri üzerine tercihlerini ypmk için mrklrın tsrımlrını incelemeye koyuluyor. Doğru oln tsrımın, onlr için modnın en trend butikleri rsındn olduğunu düşünen bynlr yok değil. Modyı sürekli tkip eden bynlr gelinlik modelleri butiklerini de kıyslyrk, doğru oln seçimleri yırt etmeye çlışıyorlr. Bizde bynlrın bu isteklerini kolylştırmk mcıyl mrk mrk dolşrk mod oln en trend gelinlik modelleri tsrımlrını hzırldık. Uzun yıllrdır sıkç tercih edilen butiklere şöyle bir göz tmk d istemedik değil. Bu mklemizde birz bu tsrımlrı, birz d sıkç tercih edilen gelinlik butiklerini görsel resimlerle sizlere sunmk istiyorum.

Siz tsrım ve model olrk seçim yprken hngi detylr dikkt ediyorsunuz? Modnın getirileri üzerine mi seçim ypıyor, yoks kendi modnız üzerine mi seçimler ypıyorsunuz? Sizi bilmem m bence mod her bynın kendine özgü bir kvrmdır. Sbit ve tek oln bir mod yoktur. Bu yüzden gelinlik modelleri mody dylı değil, dh çok kendi seçimleriniz üzerine oluşturulmsı gereken bir dety olmlıdır. İşte mod d tm nlmıyl burd bşlr. Neden mi? Bence mod sdece fikir lbileceğiniz ksesur ve giyim ürünlerinin hemen hepsinde seçim ypmnız konusund size yrdımcı olur. mod gelinlik tsrımlrını seçerken de modnın getirilerini dikkte lcğız. Dh çok mody girdim m şimdide modellerden ve trend oln tsrımlrdn bhsetmeye çlışcğım. Yeni sezond trend gelinlik modelleri dh çok kbrık ve strplez tsrımlrdn oluşuyor. Gelin dylrı rtık eski ve klsik oln tsrımlrı değil de, cüretkr ve frklı oln modelleri tercih ediyorlr. Dekolteli diyebileceğim bu modeller birçok mod defilesinde de görülüyor. Ünlü gelinlik mrklrı bu modelleri oldukç sık kullnıyorlr. Seçim ypmy krrlıysnız, yd düğününüz için erken krr vermek istiyorsnız, kesinlikle bu butiklere göz tmnızı öneriyorum. Sdece strplez tsrımlrl konuyu bitirmeyeceğim. Bir model dh vr ki, son derece ilgi çekici ve bir o kdr iddilı görüyor. Mod gelinlik rıyorsnız, kesinlikle bu tsrımı dikktle incelemelisiniz.

Önü kıs rksı uzun gelinlik tsrımlrı,modsınd oldukç sık tercih ediliyor. Az önce de söylediğim gibi, klsik ve sıkç tercih edilen tsrımlrı yeni gelinler pek de hoş bulmuyorlr. Onlr her zmn iddilı ve frklı butikleri rıyor. Resimlerde göreceğiniz bu modeli, trif edeyim. Uzun kıvırcık sçlrı oln srışın bynın tercih ettiği strplez ve önü kıs oln bu gelinlik modeline göz tmyı ihml etmeyin. Çoğu mrknın özel tsrımlrınd bu modelleri bulbilirsiniz. Aslınd hem yürüyüş için, hemde bu özel gününüzde rht etmek için bu tsrım tercih edilebilir. modsı gelinlik koleksiyonun girebilecek düzeyde bir model.

Bir konud dh fikrimi sizlerle pylşmlıyım. Eğer mod üzerine bir tercih ypmk istiyorsnız, doğru mrknın tsrımlrını seçmeli, o mrknın güncel mody oln ilgisini bilmelisiniz. Mesel Pronovis mrksı söylediğim cümleyi tm nlmıyl ynsıtıyor. En şık gelinlik modelleri tsrımlrını, mrknın özel dikimlerinde inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde siz de mrk seçimini doğru ypmlı, mod oln bu tsrımlr rsındn doğru krrlr vermelisiniz.

[gllery columns="2" ids="6777,6779,6781,6783,6785,6787,6789,6791,6793,6795,6796,6797,6798,6799,6800,6801,6802,6803,6804,6805,6806,6807,6808" size="lrge"]

Yorum Yaz