Moda gelinlik modelleri

Bayanlar sürekli moda gelinlik modelleri üzerine tercihlerini yapmak için markaların tasarımlarını incelemeye koyuluyor. Doğru olan tasarımın, onlar için modanın en trend butikleri arasından olduğunu düşünen bayanlar yok değil. Modayı sürekli takip eden bayanlar gelinlik modelleri butiklerini de kıyaslayarak, doğru olan seçimleri ayırt etmeye çalışıyorlar. Bizde bayanların bu isteklerini kolaylaştırmak amacıyla marka marka dolaşarak moda olan en trend gelinlik modelleri tasarımlarını hazırladık. Uzun yıllardır sıkça tercih edilen butiklere şöyle bir göz atmak da istemedik değil. Bu makalemizde biraz bu tasarımları, biraz da sıkça tercih edilen gelinlik butiklerini görsel resimlerle sizlere sunmak istiyorum.

Siz tasarım ve model olarak seçim yaparken hangi detaylara dikkat ediyorsunuz? Modanın getirileri üzerine mi seçim yapıyor, yoksa kendi modanız üzerine mi seçimler yapıyorsunuz? Sizi bilmem ama bence moda her bayanın kendine özgü bir kavramdır. Sabit ve tek olan bir moda yoktur. Bu yüzden gelinlik modelleri modaya dayalı değil, daha çok kendi seçimleriniz üzerine oluşturulması gereken bir detay olmalıdır. İşte moda da tam anlamıyla burada başlar. Neden mi? Bence moda sadece fikir alabileceğiniz aksesuar ve giyim ürünlerinin hemen hepsinde seçim yapmanız konusunda size yardımcı olur. moda gelinlik tasarımlarını seçerken de modanın getirilerini dikkate alacağız. Daha çok modaya girdim ama şimdide modellerden ve trend olan tasarımlardan bahsetmeye çalışacağım. Yeni sezonda trend gelinlik modelleri daha çok kabarık ve straplez tasarımlardan oluşuyor. Gelin adayları artık eski ve klasik olan tasarımları değil de, cüretkar ve farklı olan modelleri tercih ediyorlar. Dekolteli diyebileceğim bu modeller birçok moda defilesinde de görülüyor. Ünlü gelinlik markaları bu modelleri oldukça sık kullanıyorlar. Seçim yapmaya kararlıysanız, yada düğününüz için erken karar vermek istiyorsanız, kesinlikle bu butiklere göz atmanızı öneriyorum. Sadece straplez tasarımlarla konuyu bitirmeyeceğim. Bir model daha var ki, son derece ilgi çekici ve bir o kadar iddialı görüyor. Moda gelinlik arıyorsanız, kesinlikle bu tasarımı dikkatle incelemelisiniz.

Önü kısa arkası uzun gelinlik tasarımları,modasında oldukça sık tercih ediliyor. Az önce de söylediğim gibi, klasik ve sıkça tercih edilen tasarımları yeni gelinler pek de hoş bulmuyorlar. Onlar her zaman iddialı ve farklı butikleri arıyor. Resimlerde göreceğiniz bu modeli, tarif edeyim. Uzun kıvırcık saçları olan sarışın bayanın tercih ettiği straplez ve önü kısa olan bu gelinlik modeline göz atmayı ihmal etmeyin. Çoğu markanın özel tasarımlarında bu modelleri bulabilirsiniz. Aslında hem yürüyüş için, hemde bu özel gününüzde rahat etmek için bu tasarım tercih edilebilir. modası gelinlik koleksiyonuna girebilecek düzeyde bir model.

Bir konuda daha fikrimi sizlerle paylaşmalıyım. Eğer moda üzerine bir tercih yapmak istiyorsanız, doğru markanın tasarımlarını seçmeli, o markanın güncel modaya olan ilgisini bilmelisiniz. Mesela Pronovias markası söylediğim cümleyi tam anlamıyla yansıtıyor. En şık gelinlik modelleri tasarımlarını, markanın özel dikimlerinde inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde siz de marka seçimini doğru yapmalı, moda olan bu tasarımlar arasından doğru kararlar vermelisiniz.

Moda gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz