Dantel Gelinlik Modelleri 2015

Genç kızlarımızn hayalini süsleyen gelinlik modelleri yeni sezonda çok muhteşem tasarımlarıyla  göz dolduruyor. Yeni sezon gelinlik modellerinde dantelli gelinlik modelleri sezona adeta damgasını vuracak gibi gözüküyor. Her sezon dantel ağırlığını korumuş olarak daha çok uzun yıllar bu dantel modası devam edecek gibi.

Ünlü gelinlik markaları ve tasarımcılarının en şık gelinlikleri, en moda prenses ve dantelligelinlik modelleri olarak ön plana çıkmaktadır.  Her sezon moda evlerinde birbirinden güzel gelinlikler yer alır iken bu sene dantel gelinlik modelleri oldukça dikkat çekiyor.

Yeni sezon  dantel gelinlik modelleri arasında ilk sırada mini gelinlikler yer alıyor. Gelin adaylarımız  tarafından dikkat çeken mini gelinlik modelleri bu sene dantel süslemeleri ile daha dikkat çekici ve daha özel görünüme sahip olarak sizlere sunulmakta.

Dantel gelinlik model tasarımları arasında kabark gelinlikler çok moda.  Şık, güzel ve estetik bir gelinlik ile düğününüze damga vurmak istiyor iseniz bu dantel desenlere sahip kabarık gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

Dantel gelinlik modelleri arasında balık etek gelinlik modelleri , kolları dantel gelinlikler , kabarık dantel gelinlik modelleri yer alıyor.  Eğer fazla kilolara sahip iseniz ve bunları belli etmek istemiyor iseniz dantel süslü kabarık gelinlik modellerine moda evlerinde göz atabilirsiniz.

Gelinlik koleksiyonlarında da birçok dünyaca ünlü modacı tasarımlarda bolce dantel kullandı. Bizlerinde çok beğendiğimiz dantel detaylardan oluşan yaka ve kol modellerin olduğu gelinler çok muhteşem güzellikte diyebiliriz.

Her yılın olmazsa olmazı straplez, taşlı, dantelli ve kabarık gelinlik modelleri bu yıl da yine ilk sıralarda yerini aldı.  Bu yıl özellikle Pronovias dantelli gelinliklerde öne çıkıyor. Dantel beyaz rengin asaletini , temizliğini  ve masumiyetini daha çok ortaya çıkartıyor gelinin muhteşem gözükmesini sağlıyor.

Dantel kollar , dantel yakalar , dantel askılar gelinlik modellerine çok ayrı bir görsellik katıyor. Özellikle göğüs kısmında kullanılan danteller gelinliğie apayrı bir güzellik katmatadır. Güğüs ve yaka kısmında sırt dekoltesinde, kollarda ve etekler de dantel kullanımı bu yeni sezonda çok trend olacaktır diyebiliriz..

Dantel Gelinlik Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz