Günde yarım kilo diyeti

Günde yarım kilo diyeti

Günde Yrım Kilo Diyeti

Çbuk kilo vermenin yollrındn biri de klori tkibidir. Ve günlük olrk kilo vermeyi kolylştırrk hedeflediğiniz kiloy ulşmnızı sğlr.

İşte size günde yrım kilo verdirecek bir diyet listesi:

Sbh: 1 det hşlnmış yumurt, 1 brdk yeşil çy, 1 ttlı kşığı dolusu kuru üzüm

Öğle: Hşlnmış tvuk ynınd tuzsuz bir brdk yrn

Ar öğünlerde yoğurt y d kuru kyısı tercih etmelisiniz. Sbh uyndığınızdn khvltıy kdr oln süre zrfınd 1 brdk ılık su içmeniz çok önemli. Bu içeceğiniz 1 brdk ılık su sizin metbolizmnızı hızlndırck ve kilo vermenize yrdımcı olcktır. Kilo vermeniz için yğ ykımınızı hızlndırmsı d cbsı.

Ve en önemli noktlrdn biri de her öğün sonrsı mutlk yeşil çy tükenmelisiniz. Yeşil çy yoks herhngi bir bitki çyı d olur fkt uzmnlr yeşil çyın fydlrı konusund hem fikir olmuş durumdlr. Kilo vermenizi oldukç hızlndırdığın knt getirdiler. Siz de bu yeşil mucizeden yrrlnmyı skın m skın ihml etmeyin.

Akşm yemeğine kdr rlrd yiyeceğiniz yoğurt, glet y d kuru yiyecekler sizin çlığınızı bstırrk fzl yemenizi engeller. Böylece hedeflediğiniz günde yrım kilo vermeye ulşmnızı mümkün kılrlr. Bu d önemli bir nokt hline gelmiş oluyor ki r öğünlerinizi de kstmyın. Yoks mideniz çok dh boş olur ve n öğünlerde dh fzl yememek için kendinizle svşırsınız. Ki çoğu durumd d yenik düşer diyeti bozrsınız.

Akşm yemeğinde sebze yemeği y d çorbsı tercih etmeniz çok yrrlı olur. Gündüz yenilenler eritilse de kşmkiler pek öyle olmuyor mlesef. Bunun için kşm yemeğini erken ve hfif yemek çok iyi bir seçim olur. Yenilen kşm yemeğinden sonr içilecek bir brdk yeşil çy d sindirmenize ve yediklerinizi ykmnız çok yrdımcı olcktır.

Bu yzılnlr uyup ynınd bir de yürüyüşünüzü yprsnız kesin bir sonuç elde edersiniz. Spor slonun y d herhngi bir brnş dlınd uzmnlşmnız gerek yok. Evde ypcğınız ufk tefek egzersizlerle de formd klbilir klori ykbilirsiniz. Tek ypmnız gereken hedefinizi kfnız koyrk hrekete geçmek.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/gunde-yrim-kilo-diyeti/ttchment/3-gunde-yrim-kilo-verdiren-diyet" rel="ttchment wp-tt-37352">

Yorum Yaz