İlkbahar-Yaz Terlik Ve Ayakkabı Modelleri

IsabelMarant’ın tasarımlarından olan terlik trendleri bu yaza damgasını vuracak olan modeller arasında kendini göstermektedir. IsabelMarant Holden Sandals deri terlikler, sezon başında çıktığı gibi birçok mağazada tükenmiş olan ürünlerdendir. Gözde modeller arasında yer alan bu sezon terlikleri, modayla ilgilenen ve öncü bir konumda olan kesimin gözdesi haline gelmiş bir modeldir. Holden terliklere, Birken stock markası gibi rahat ulaşılmasa da ürün benzerlerine sokak modasında rastlamak mümkündür.ilkbahar-yaz ayakkabı trendleri içerisinde, yeni sezonda birbirinden güzel ayakkabı modelleri vitrinlerde yerini almaya başlamış durumdadır. Feminen modellerin ön plana çıktığı yeni sezon ürünlerinde, çiçeklerle süslenmiş ayakkabılar, bot ve çizmeler, Lace-up tarzı ayakkabı modelleri, dantel ve transparan detayların sıklıkla kullanımı yaz sezonunda öne çıkan detaylardandır. Yer yer kalın topukların kullanıldığı yerlerin dışında, sadelikten hoşlanan kişileriçin yüksek tabanlara karşılık, düz sandaletler ve Loaferler da modanın öncüsü konumunda sezona adını yazdırmaktadır.

Dolgu topuk ayakkabılar,3D çiçekli ayakkabılar, bilekte biten botlar, bilekten bağlanan modeller, soket çorapla kombine edilerek giyilen topuklu ayakkabılar, mules, loafer, dantel, transparan modeller, ilginç topuklu modeller, kafes detayının kullanıldığı ayakkabı modelleri, kısa topuklar, bağcıklı ayakkabı ve uzun yazlık çizmeler, leopar desenli modeller, metalik ayakkabılar, monokrom ayakkabılar, şeffaf topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar, spor-şık kombine edilebilen spor ayakkabılar, tahta tabanlı topuklar, topuklu sandaletler, Birken stock ve Holden tarzı terlikler, yaprak figürünün kullanıldığı ayakkabılar, yılan derisi, zımba ve çivili modeller, gladyatör temalı ayakkabı modelleriilkbahar-yaz ayakkabı sokak trendini meydana getiren modellerdendir.

Ayakkabı ve terlik hem ayağın rahatlığı açısından hem de kıyafeti tamamlaması açısından önemli bir aksesuardır. Bu nedenle seçim yaparken sadece model ve rengine kanmak yeterli değildir. Kombine edilebilecek kıyafetler ve ayağın rahatlığı mutlaka iyi bir şekilde bakılmalıdır. Ayakkabı modası her yıl yenilense de kullanılan modellerin ana teması hemen hemen aynıdır. Özellikle ilerleyen zamanlarda insanlar modayı takip etmektense rahat ettiği, ayağını yormayan, sıkmayan modelleri ve özellikle terlikleri seçme çabası sergilemektedir. Resmi ve özel yerler dışında genel olarak kullanılan parmak arası terlikler, babetler ve spor tarzı modellerdir.

İlkbahar-Yaz Terlik Ve Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz