Deri etek modelleri

Farklı bir tarz mı yaratmak istiyorsun? Yoksa o farklı tarza sahipsin ama kafana göre bir parça mı bulamıyorsun? İşte bu yılın farklılık yaratırken ölçüde kalmayı bilenler için en şık seçeneği; deri etekler. Mükemmel kombinler ile hem gece, hem gündüz tercih edebileceğiniz mükemmel deri etekler yılında karşımıza daha sık çıkacak gibi. Şimdiden vitrinlerde bahar kombinleri arasında yerini alan deri etekler,yılının vazgeçilmezlerinden olacak gibi duruyor.

deri etek modellerinde sıradanlık tarihe karışmış. Bu sezon deri etek denildiğinde akla gelen mini, süper mini daracık deri eteklere alternatif bir çok deri etek modeli görücüye çıkıyor. Uçuş uçuş eteklere sahip diz boylarına kadar uzanan rengarenk deri etekler ile derinin tüm seksiliğine inat sevimli bir görüntü yaratarak dikkat çekebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve sade tişörtler ile bu uçuş uçuş deri eteklerin birleşimi günlük hayat için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Renk seçeneği ise oldukça fazla. Pırıl pırıl, rengarenk deri etekler ile şıklık yarışına bir adım önce başlayabilirsiniz. Bu yıl dilerseniz mini, dilerseniz diz altlarına kadar uzanan rengarenk deri etekler bulmanız mümkün.

Geçen sezonun vazgeçilmez parçalarından olan yüksek bel etekleri deri etek modası ile vitrinlerde bulmak mümkün. Gömlek tarzı blûzlar ile şık bir görünüm yakalamak isteyen hanımlar renk seçenekleri ile birlikte yüksek bel deri etekleri tercih edebilirler. Renk konusunda sıkıntım yok ama farklılık istiyorum diyorsanız, desenli deri etekleri de tercih edebilirsiniz. Mini deri etek modelleri arasında sıklıkla bu desenli formları görmek mümkün olacak. Ayrıca pli etekler de yüksek bel ile mükemmel uyum sağladığı için en şık deri etek modellerinde plilere sıkça rastlamak mümkün. 

Deri kullanmayı çok seven ama bir türlü kendisine uygun kombini bulamayanlar da bu yıl şanslı. Seçenekler ne kadar fazla ise kombin yaratmak o kadar zevkli ve kolaydır. Birbirinden farklı renkleri, desenleri ve boyları ile her zevke uyum sağlayabilen deri etekler ile mükemmel deri etek kombinleri yaratabilirsiniz. Gerek salaş görünümlü uzun kollu blûzlar, gerek gömlek tipli blûzlar ile bu etekleri kullanabilirsiniz. Hatta bu sezonun sık tercih edilen parçalarından biri olan göz alıcı yakalı blûzlar ile deri etek kombini yaratmakta mümkün.

Deri etek modelleri ResimleriYorum Yaz