Louis Vuitton çanta modelleri

Bu efsanevi logonun, marka ve şirket hakkında her şeyi anlatması harika. 1854’ten beri bu sektörde var olan benzersiz bir kimlik. 165 sene sonra, meşhur Monogram her zamankinden daha güçlü ve modern. Ve bu sene, günümüz dünyasına ayak uydurmak için bu zeki logo bir kez daha yaratıcılık ve ilham oyunu oynuyor. Sonbahar mevsimi veya diğer deyişle bir “Icon & Iconoclasts” koleksiyonu, altı büyük sanatçıyı Louis Vuitton desenini tekrar yorumlamaya davet ediyor. Kendi alanlarında hepsi çok iyi tanınmış yaratıcılar ve çok saygın uzmanlar: Moda tasarımcıları Kari Lagerfeld ve Rei Kavvakubo, ayakkabı tasarımcısı Christian Loubou-tin, tasarımcı Marc Nevvson, mimar Frank Gehry ve sanatçı Cindy Sherman.

İçiçe geçmiş, illüstre LV logosu ve etrafını saran stilize çiçeklerle dilediklerini yapma özgürlüğü verildi hepsine. Bir alışveriş sepeti, bir sırt çantası, büyük boyutta, delikli bir el çantası ve hatta bir boks antrenman topu… ve elbette, bir valiz! Markanın bir diğer dev ikonunu ele alacak kadar cüretkar olduğu için Cindy Sherman’a teşekkürler, tkonik Vuitton valizinin havai bir yorumundan çok daha fazlasını başarmış. Sanatçı, bu parçayla kendisinin samimi bir yansımasını yaratmış. Cindy Sherman, modem sanatın en büyük isimlerinden biri; ne aktarmak istediğine bağlı olarak otoportresini kadın rollerinin yansımalarını sayısız serilerle, kendini dönüştürerek, kılık değiştirerek yapıyor… Bu valizi de kendini ifade etmenin bir aracı olarak tasarlıyor.

Kendisinin de ifade ettiği gibi, “Ben bu valizim!” Sanatçı şöyle açıklıyor. “Bu valiz çok kişisel. Bölmelerin üzerindeki bütün etiketleri elle yazdım. Takma gözler, dişler, kirpikler, tırnaklar… Yani makyaj takımım için ihtiyacım olan her şey var. Üzerine ışıklar entegre edilmiş portatif bir tuvalet masası gibi. Papağanım, kanatlarını açtığında ortaya çıkan parlak yeşil ve rengarenk tüyleriyle, renkler ve farklı tonlamalar konusunda ilham verdi bana. Etiketlere gelince, ‘tüm dünyayı dolaşmış’ bir valiz fikri uyandırmak istedim. Bu fikri daha ileri götürüp bazı seyahat çıkartmalarını gerçek etiketlere çevirdim. Çok eğlenceliydi.” Bu, valizden çok daha fazlası aslında, Cindy Sherman’ın portfolyosuna yakışan bir sanat eseri.

MONOGRAMIN KÖKENİ

LV Monogramı,

Georges Vuitton tarafından, bir sene önce vefat eden baba sının anısına 1896’da yaratılmış.

Çığır açan, pazarlama sanatının habercisi, “bir logo nasıl ola-bi 1 ir”in müthiş zeki versiyonu. Gaston-Lou-is Vuitton, Georges’un oğlu ve Louis’nin torunu, artık ikonlaşmış

desenin sırrını açığa çıkarıyor: Başta firmanın baş harfleri, LV, birbirinin içine geçmişti ama her ikisi de son derece okunaklıydı. Sonra bir pırlanta kesimine benzedi. Bu şekle ayrışan bir karakter verebilmek için kenarlar oyuk hale geliyor, ortasıysa çiçek şeklini alıyordu. Ve sonra bu çiçeğin uzantısı pozitif bir görsellikle devam etti. Son olarak da dört yuvarlak çiçek yaprağını içinde barındıran bir daire eklendi bu desenlere. •

CİNDY SHERMAN’LA PROUSTVARİ SORU & CEVAP SEANSI

Mükemmel mutluluk nedir sizin için?

Suçluluk duymadan tüketmek.

En büyük korkunuz nedir?

Kendimi fazla ciddiye almak.

Kendinizde en onaylamadığınız özelliğiniz nedir?

Ben safımdır.

Başkalarında en onaylamadığınız özellik nedir?

Duyarsızlık.

Fazla önem verildiğini düşündüğünüz ahlaki değer hangisi?

Tutumluluk.

Fazlasıyla kullandığınız kelime veya kalıp nedir?

Wow!

En çok hangi yeteneğe sahip olmak isterdiniz?

Ritmik jimnastik.

Kendinizde tek bir şeyi değiştirebilseydiniz bu ne olurdu?

Doğaüstü güçlere sahip olurdum.

Ölüp geri gelseydiniz, bir Louis Vuitton Çanta Modelleri – Modasesler 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri Resimleri
Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri – Modasesler 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri | Binbirdiyet.com – Diyet Listesi … 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri | İkra Dergi – Bayanlara Özel … 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Orijinal Louis Vuitton Çanta Modelleri | KADINCA | KADINLARA ÖZEL SİTE 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Bayan Louis VuittonÇanta Modelleri | En moda ve En Yeni … 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri | Binbirdiyet.com – Diyet Listesi … 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri | Binbirdiyet.com – Diyet Listesi … 3KModa

Louis Vuitton çanta modelleri

Yorum Yaz