Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri belli oldu… Ünlü modacılar önümüzdeki yıl tül gelinlik modelleri ile podyumlara imza atacak. Daha önceki yıllarda da pek çok örneğini gördüğümüzgelinlik modelleri ise kat kat olduğunda geline hafif bir hava katması, gelinlik kumaşı üzerinde kullanıldığında ise ışıl ışıl bir görünüm kazandırması ile biliniyor.

Yani bu yılki gelinler kusursuz bir görünüme sahip olacak desek herhalde yanlış olmaz. Straples, çift ve tek omuz, uzun ve kısa duvaklı pek çokgelinlik modellerinde kullanılmaya elverişli olan tüller; yeni yılın gelinlik modellerinde kalmayıp sizin de düğününüze yenilik katabilir. Organizasyona katılanların akıllarını başlarından almak istemez misiniz?

O zamangelinlik modellerine bir göz atmalısınız. Ne tür bir gelinlik arıyorsanız arayın; tülle kombinlendiğinde tüm gelinlik modellerinin harikulade bir görünüme sahip olacağı kesin! Özellikle renkli saçlara sahip kişiler için mükemmel bir seçim olacaktır tül gelinlik modelleri. Başta kızıl olmak üzere renkli saçlarla kombinlenen kat kat tüllü gelinlik modelleri, gelinlik hafif rüzgarlar estirecek bir değişiklik olabilir.

Gelinlik modeli seçmek de en az evlilik kadar önemlidir. Çünkü pek çok bayan için hayattaki en önemli gün olan düğün gününde nasıl göründüğünüz, dikkate alınması gereken noktalardan biridir. Herhalde hiç kimse, en önemli gününde kötü bir görünüme sahip olmak istemez. Peki düğünde daha iyi bir görünüme sahip olmak için neler yapılmalı,gelinlik modelleri seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Gelinlik seçerken gelin ve damadın fiziksel özellikleri, organizasyonun nerede yapılacağı gibi pek çok husus dikkate alınmalıdır. Bu hususlardan biri de gelinin bedenidir. Gelinliğin kusursuz bir görünüme sahip olması için, gelinin vücuduna tam oturması son derece önemlidir. “Biraz küçük alalım, o zamana kadar birkaç kilo veririm” gibi düşüncelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Zira o gün gelip çattığında sırf bedeninizden biraz büyük veya küçük olduğundan dolayı gelinlik vücudunuza oturmazsa, yaşayacağınız hayal kırıklığını bir düşünün…

Bu sebepten ötürügelinlik modelleri seçerken bedeninizle ne kadar uyumlu olduğuna dikkat etmelisiniz. Belki siz yeteri kadar tarafsız olamazsınız. O yüzdengelinlik modelleri gelinlik provası için yanınızda deneyimli bir aile bireyi veya arkadaşınızın olmasında büyük yarar var.

Gelinlik Modelleri ResimleriYorum Yaz