Kısa gelinlik modelleri

Yeni gelin dylrın özel olrk seçtiğimiz kıs gelinlik modelleri sezonu koleksiyonlrı rsınd en sık tkip edilenlerden oldu. En kışkırtıcı tsrımlr, en iddilı modellerle yeni sezond gelinlerimiz oldukç şnslılr. Türkiye mğzlrını ve gezdiğimiz birçok ünlü gelinlik sitesinde doğru seçimleri bulmdığımızı söyleyebilirim. Bu sebeple birçok mod ülkesinin mğzlrındn ve gelinlik defileleri rsındn seçmeler yptım. Modelleri nereden bulbilirsiniz bunun cevbını veremeyebilirim. Anck kfnızd birkç tsrımın belirlenmesi için en şık gelinlik modellerini seçmeye özen gösterdim. Tsrımlrı incelerken dikkt etmeniz gereken gelinlik bşı detylrı olmlıdır. Yeni sezond oluşturulmuş gelinlik bşlrın şöyle bir göz tın.

Kıs gelinlik modelleri olrk dlndırıln tsrımlr, klsik modellerin dışınd dize kdr gelen tsrımlrdır. Ünlü gelinlik mrklrı ve ünlü tsrımcılr, yeni sezond bu modeller üzerine çrpıcı koleksiyonlr oluşturdu. Düz, kbrık ve ynı zmnd prlk yd mt tsrımlrı bu ktegori ltınd görmek mümkün. kıs gelinlik modelleri, görsellerde de göreceğiniz gibi çok şık görünüyor. Evli oln bynlr yeniden evlenmek isteyebilirler. Çoğu bynın d h diyen dillerini duyr gibiyim. Eğer kıs gelinlik modelleri rsındn seçiminizi ypmy krr verdiyseniz, birkç pürüzü de önceden düşünmelisiniz.

Önceden düşünülmesi gereken en önemli dety gelin ykkbısı olmlıdır. Uzun bir gelinlik tsrımı tercih ediyor olsydınız ykkbının çok fzl önemi olmzdı. Anck diz üstüne gelen kıs gelinlik tsrımlrı rsındn seçiminizi ypmdn önce ykkbıyı düşünmelisiniz. Bence ykkbı seçimi dolgu topuk vey gösterişli bir tsrımdn olmmlı. Sde ve şık görünen bir ykkbıyı tercih etmenizde fyd vr. Kıs gelinlik modelleri koleksiyonlrını tercih eden bynlr, dh çok yüksek topuklu ykkbılrı seçiyorlr. En idel seçim de budur. Sivri burunlu beyz bir topuklu ykkbı tsrımını tercih edebilirsiniz. Hele ki boyunuz kıs ve ldığınız gelinlik tsrımı size tm oturmuyors, yüksek topuklu tsrımı size çok yrdımcı olcktır.

Yeni sezon kıs gelinlik modelleri birçok online lışveriş sitesinde sunuluyor. Htt özel mğzlrın resmi sitelerinde lışveriş ypmy krr verdiğiniz tkdirde, gelin prov detylrını evinize kdr gelerek ypn stilistler dhi oluyor. Krrı vermeden önce bu tür online mğz sitelerine de göz tmnızı tvsiye ederim. Arştırm yprken, sdece Türk syflrınd inceleme ypmyın. Kıs gelinlik modelleri tsrımlrını ybncı sitelerden de rybilirsiniz. Google rm motoru üzerinden ypcğınız rmlrd bu tsrımın ybncı dını yzrk frklı tsrımlr d ulşbilirsiniz. Biz hoş bir defileden şık tsrımlrı seçmeye çlıştık. gelinlik defilesi çısındn renkli ve çok sık görmediğimiz detylr d ön plnd. Gelin hep berber bu görselleri keyifle izleyelim.

[gllery columns="2" ids="3115,3116,3117,3118,3119,3120,3121,3122,3123,3124,3125,3126,3127,3128,3129,3130,3131,3132,3133,3134,3136,3138,3137" size="lrge"]

Yorum Yaz