Kısa gelinlik modelleri

Yeni gelin adaylarına özel olarak seçtiğimiz kısa gelinlik modelleri sezonu koleksiyonları arasında en sık takip edilenlerden oldu. En kışkırtıcı tasarımlar, en iddialı modellerle yeni sezonda gelinlerimiz oldukça şanslılar. Türkiye mağazalarını ve gezdiğimiz birçok ünlü gelinlik sitesinde doğru seçimleri bulamadığımızı söyleyebilirim. Bu sebeple birçok moda ülkesinin mağazalarından ve gelinlik defileleri arasından seçmeler yaptım. Modelleri nereden bulabilirsiniz bunun cevabını veremeyebilirim. Ancak kafanızda birkaç tasarımın belirlenmesi için en şık gelinlik modellerini seçmeye özen gösterdim. Tasarımları incelerken dikkat etmeniz gereken gelinlik başı detayları olmalıdır. Yeni sezonda oluşturulmuş gelinlik başlarına şöyle bir göz atın.

Kısa gelinlik modelleri olarak adlandırılan tasarımlar, klasik modellerin dışında dize kadar gelen tasarımlardır. Ünlü gelinlik markaları ve ünlü tasarımcılar, yeni sezonda bu modeller üzerine çarpıcı koleksiyonlar oluşturdu. Düz, kabarık ve aynı zamanda parlak yada mat tasarımları bu kategori altında görmek mümkün. kısa gelinlik modelleri, görsellerde de göreceğiniz gibi çok şık görünüyor. Evli olan bayanlar yeniden evlenmek isteyebilirler. Çoğu bayanın da ah diyen dillerini duyar gibiyim. Eğer kısa gelinlik modelleri arasından seçiminizi yapmaya karar verdiyseniz, birkaç pürüzü de önceden düşünmelisiniz.

Önceden düşünülmesi gereken en önemli detay gelin ayakkabısı olmalıdır. Uzun bir gelinlik tasarımı tercih ediyor olsaydınız ayakkabının çok fazla önemi olmazdı. Ancak diz üstüne gelen kısa gelinlik tasarımları arasından seçiminizi yapmadan önce ayakkabıyı düşünmelisiniz. Bence ayakkabı seçimi dolgu topuk veya gösterişli bir tasarımdan olmamalı. Sade ve şık görünen bir ayakkabıyı tercih etmenizde fayda var. Kısa gelinlik modelleri koleksiyonlarını tercih eden bayanlar, daha çok yüksek topuklu ayakkabıları seçiyorlar. En ideal seçim de budur. Sivri burunlu beyaz bir topuklu ayakkabı tasarımını tercih edebilirsiniz. Hele ki boyunuz kısa ve aldığınız gelinlik tasarımı size tam oturmuyorsa, yüksek topuklu tasarımı size çok yardımcı olacaktır.

Yeni sezon kısa gelinlik modelleri birçok online alışveriş sitesinde sunuluyor. Hatta özel mağazaların resmi sitelerinde alışveriş yapmaya karar verdiğiniz takdirde, gelin prova detaylarını evinize kadar gelerek yapan stilistler dahi oluyor. Kararı vermeden önce bu tür online mağaza sitelerine de göz atmanızı tavsiye ederim. Araştırma yaparken, sadece Türk sayfalarında inceleme yapmayın. Kısa gelinlik modelleri tasarımlarını yabancı sitelerden de arayabilirsiniz. Google arama motoru üzerinden yapacağınız aramalarda bu tasarımın yabancı adını yazarak farklı tasarımlara da ulaşabilirsiniz. Biz hoş bir defileden şık tasarımları seçmeye çalıştık. gelinlik defilesi açısından renkli ve çok sık görmediğimiz detaylar da ön planda. Gelin hep beraber bu görselleri keyifle izleyelim.

Kısa gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz