Yazın Erkekleri Etkilemenin 13 Sırrı

Erkekler genç ve taze görünen bayanlardan hoşlanır işte size daha genç görünmek için 13 öneri:

GENEL GÖRÜNÜŞÜNÜZ
Güneş kreminizden dolayı yüzünüz kirece bulanmış bir hal alabilir. Bunu engellemek için güneş kreminizi hafif renkli fondöteninizle avucunuzda karıştırarak uygulayabilirsiniz.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICILARI KULLANMA
Güneşsiz bronzlaştırıcı kullanacaksanız öncelikle cildinize peeling yapmalısınız. Eklem yerlerinizde bir parça bronzlaştırıcı ile günlük nemlendiricinizi karıştırarak kullanın. Böylece çok kuru olan bu bölgelerde daha iyi sonuç alırsınız.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICINIZIN ETKİSİ GEÇTİĞİNDE
Güneşsiz bronzlaştırıcı kullandıysanız ve artık teninizin rengi açılmaya başladıysa bir yüz ya da vücut kesesiyle geriye kalan izlerden kurtulup teninizin rengini sabitlemeniz gerekecektir.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI İZLERİ
Genellikle dirsekler, dizler ve ayak parmakları güneş ışınlarını direk aldığından daha koyu bir renge sahiptir. Bu nedenle, bu bölgelerde güneşsiz bronzlaştırıcınızı nemlendiriciyle beraber kullanın.

PARILDAYAN BİR GÖRÜNÜŞ
Simli bir vücut losyonunu özellikle omuz ve bacaklarınıza uygulayarak bronzlaşmış teninizde seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

TERLEYEN AYAKLAR
Sentetik ayakkabıların ya da plastik terliklerin içinde ayaklarınız sürekli terliyorsa, bu büyük bir problem. Ya doğal lifli bir çorap giyin ya yalınayak dolaşın ya da burnu açık terlikler tercih edin ki ayaklarınız nefes alsın. Terlemeyi en aza indirmek için ayaklarınızı hafif soğutulmuş çay ya da elma sirkeli suda bekletebilirsiniz.

CEZBEDEN AYAKLAR
Îşte size cezbeden ayaklar için bir tarife: mutfak robotunda yarım bardak fındık ve esmer şekeri karıştırarak iki çay kaşığı bal, badem yağı ve jojoba yağı ekleyin. Hepsini robottan geçirdikten sonra elde ettiğiniz karışımla ayaklarınıza masaj yapın. Durulayın ve her zamanki nemlendiricinizi kullanın.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞMA SAĞLAYAN ÜRÜNLER
Güneşsiz bronzlaşma sağlayan ürünleri kullandıktan sonra ellerinizi çok iyi yıkayın. Elinizde hâlâ lekeler kalıyorsa bir limonun yarısıyla ovarak nemlendirici sürün. Veya keseleyerek ellerinizdeki lekelerden kurtulun.

SERTLEŞMİŞ TOPUKLAR
Once bir kese daha sonra da ponza taşıyla topuklarınızı ovun. Yatmadan önce gli kolik asit içeren bir kremden bol miktarda sürerek çorap giyin. Kremi gece boyunca ayağınızda bekletin.

PARFÜMÜNÜZ ÇABUK UÇUYORSA
Sıcak günlerde parfümünüzün daha çabuk uçtuğunu hissediyorsanız, nemlendirici sürmeden önce avucunuza bir parça parfum süz nemlendiricinizden alın, parfümünüzden birkaç damla damlatın ve karıştırın. Parfümünüz daha uzun ömürlü olacaktır.

YARA OLMUŞ BİKİNİ BÖLGESİ
Bikini bölgesindeki sivilcelenme ve izler artık iyice canınızı sıkıyorsa, akşamları bir akne ilacı ya da antibiyotikli bir merhem kullanabilirsiniz. Eğer gün içinde görünmesinden hoşlanmıyorsanız, suya dayanıklı bir kapatıcı yardımıyla izlerin üzerinden geçin.

BİKİNİ BÖLGESİ
Âğda uygulaması cildi daha da hassaslaştı racağından bu bölgeyi tatilinizden birkaç gün önce temizlemeniz önerilir. Eğer istenmedik bir etki görürseniz, aloe veralı bir jel yardımıyla bölgenin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bölgedeki aloe veralı jeli tuzlu suya girmeden önce mutlaka temizleyin ve bu bölgeyi doğrudan güneşe maruz bırakmayın.

UÇUKLAR
Uçuk oluşumu çoğu zaman derinin doğrudan UV ışınlarıyla temasından kaynaklanır. Bu yüzden genellikle yaz aylarında görülür. Uçuk oluşumunu tetikleyen diğer etkenler ise dudak üstü bölgesine ağda uygulaması, lazer uygulamaları ve strestir. Uçuk oluşacağını hisseder hissetmez hemen doktorunuza danışarak gerekli ilacı kullanın.

Yorum Yaz