Yazın Erkekleri Etkilemenin 13 Sırrı

Erkekler genç ve tze görünen bynlrdn hoşlnır işte size dh genç görünmek için 13 öneri:

GENEL GÖRÜNÜŞÜNÜZ
Güneş kreminizden dolyı yüzünüz kirece bulnmış bir hl lbilir. Bunu engellemek için güneş kreminizi hfif renkli fondöteninizle vucunuzd krıştırrk uygulybilirsiniz.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICILARI KULLANMA
Güneşsiz bronzlştırıcı kullncksnız öncelikle cildinize peeling ypmlısınız. Eklem yerlerinizde bir prç bronzlştırıcı ile günlük nemlendiricinizi krıştırrk kullnın. Böylece çok kuru oln bu bölgelerde dh iyi sonuç lırsınız.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICINIZIN ETKİSİ GEÇTİĞİNDE
Güneşsiz bronzlştırıcı kullndıysnız ve rtık teninizin rengi çılmy bşldıys bir yüz y d vücut kesesiyle geriye kln izlerden kurtulup teninizin rengini sbitlemeniz gerekecektir.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI İZLERİ
Genellikle dirsekler, dizler ve yk prmklrı güneş ışınlrını direk ldığındn dh koyu bir renge shiptir. Bu nedenle, bu bölgelerde güneşsiz bronzlştırıcınızı nemlendiriciyle berber kullnın.

PARILDAYAN BİR GÖRÜNÜŞ
Simli bir vücut losyonunu özellikle omuz ve bcklrınız uygulyrk bronzlşmış teninizde seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

TERLEYEN AYAKLAR
Sentetik ykkbılrın y d plstik terliklerin içinde yklrınız sürekli terliyors, bu büyük bir problem. Y doğl lifli bir çorp giyin y ylınyk dolşın y d burnu çık terlikler tercih edin ki yklrınız nefes lsın. Terlemeyi en z indirmek için yklrınızı hfif soğutulmuş çy y d elm sirkeli sud bekletebilirsiniz.

CEZBEDEN AYAKLAR
Îşte size cezbeden yklr için bir trife: mutfk robotund yrım brdk fındık ve esmer şekeri krıştırrk iki çy kşığı bl, bdem yğı ve jojob yğı ekleyin. Hepsini robottn geçirdikten sonr elde ettiğiniz krışıml yklrınız msj ypın. Durulyın ve her zmnki nemlendiricinizi kullnın.

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞMA SAĞLAYAN ÜRÜNLER
Güneşsiz bronzlşm sğlyn ürünleri kullndıktn sonr ellerinizi çok iyi yıkyın. Elinizde hâlâ lekeler klıyors bir limonun yrısıyl ovrk nemlendirici sürün. Vey keseleyerek ellerinizdeki lekelerden kurtulun.

SERTLEŞMİŞ TOPUKLAR
Once bir kese dh sonr d ponz tşıyl topuklrınızı ovun. Ytmdn önce gli kolik sit içeren bir kremden bol miktrd sürerek çorp giyin. Kremi gece boyunc yğınızd bekletin.

PARFÜMÜNÜZ ÇABUK UÇUYORSA
Sıck günlerde prfümünüzün dh çbuk uçtuğunu hissediyorsnız, nemlendirici sürmeden önce vucunuz bir prç prfum süz nemlendiricinizden lın, prfümünüzden birkç dml dmltın ve krıştırın. Prfümünüz dh uzun ömürlü olcktır.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/yzin-erkekleri-etkilemenin-13-sirri/ttchment/g" rel="ttchment wp-tt-30133">YARA OLMUŞ BİKİNİ BÖLGESİ
Bikini bölgesindeki sivilcelenme ve izler rtık iyice cnınızı sıkıyors, kşmlrı bir kne ilcı y d ntibiyotikli bir merhem kullnbilirsiniz. Eğer gün içinde görünmesinden hoşlnmıyorsnız, suy dynıklı bir kptıcı yrdımıyl izlerin üzerinden geçin.

BİKİNİ BÖLGESİ
Âğd uygulmsı cildi dh d hssslştı rcğındn bu bölgeyi ttilinizden birkç gün önce temizlemeniz önerilir. Eğer istenmedik bir etki görürseniz, loe verlı bir jel yrdımıyl bölgenin rhtlmsını sğlybilirsiniz. Bölgedeki loe verlı jeli tuzlu suy girmeden önce mutlk temizleyin ve bu bölgeyi doğrudn güneşe mruz bırkmyın.

UÇUKLAR
Uçuk oluşumu çoğu zmn derinin doğrudn UV ışınlrıyl temsındn kynklnır. Bu yüzden genellikle yz ylrınd görülür. Uçuk oluşumunu tetikleyen diğer etkenler ise dudk üstü bölgesine ğd uygulmsı, lzer uygulmlrı ve strestir. Uçuk oluşcğını hisseder hissetmez hemen doktorunuz dnışrk gerekli ilcı kullnın.

Yorum Yaz