Vakko Gelinlik Modelleri 2014

2014 Vakko gelinlik modelleri Fransız gipür ağırlık ve kabarık tasarımların yoğun olarak kullanıldığı bir yıl olacaktır. Ünlü marka sayesinde şık bir gelin olmalısınız. Her an taşlı, kabarık, dekolteli ya da uzun tasarımlı modeller yer almaktadır. Vakko gelinlik modelleri 2014 sezonunda daha çok gipür ve dantel ağırlıklı olacaktır. Birbirinden gösterişli tasarımlar ile adeta büyüleyeceksiniz. Vakko gelinlik 2014 modelleri arasında en çok dikkat çeken bel kemerleridir. Farklı renklerde kuşaklar gelinliğe ayrı bir hava katıyor. 2014 Vakko gelinlik model olarak belden sonra inanılmaz kabartmalar görülmektedir. 2014 Vakko gelinlik tasarımı olarak bel kısmında bir fiyonkta tercih edilebilir. Tam bel kısmında küçük ya da büyük bir fiyonk sezonun gözdeleri arasında olarak göz kamaştıracaksınız.

Vakko gelinlik tasarımı 2014 sezonunda bolca gipür, dantel kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Sade olmasını istiyorsanız birkaç yere serpiştirilmiş tasarımlar dikkat çekmektedir. Vakko gelinlik tasarımları 2014 sezonunda rüya gibi bir gelin olmasında ciddi yardımı olacaktır. Kaliteli malzemeler ve şık tasarımlar vardır. 2014 Vakko gelinlik resimleri arasından kendi tasarımınızı bulmak için ön araştırma gereklidir. Kolları dantelli ve gerisi tamamen tül, saten bir Vakko gelinlik resmi 2014 yılında en çok rastlananlar arasına olacaktır. Bunun yanı sıra zarif ve uzun görünmek için püf noktalarını dikkate almalısınız. 2014 prenses Vakko gelinlik modeli bu sezonun öne çıkan tasarımların başında geliyor. Belden sonra çok fazla kabarıklık olması size prenses havası katmaktadır.

Vakko prenses gelinlik modeli 2014 sezonunda tercih edilecek tasarımların içindedir. Her ne kadar gelinlik taş ve gipürlerin kullanıldığı kıyafet olmasına rağmen her zaman ölçülü olmak önemlidir. Prenses 2014 Vakko gelinlik tasarımı zaten başlı başına harika bir tasarım olduğundan dolayı kesinlikle abartıdan kaçınılmalıdır. 2014 Vakko gelinlik fiyatları modele, kumaşa ve malzemeye göre değişmektedir. Fransız gipürü en pahalı malzemelerden olduğu için gelinliğin fiyatı artacaktır. Vakko gelinlik fiyatları 2014 sezonunda biraz daha düşse de tercih edilen malzeme son derece önemlidir. Vakko gelinlik fiyatı 2014 yılında elbette artacaktır. Ancak çok beğendiğiniz gipür ve dantelleri tül üzerine serpiştirerek kullandığınızda hem istediğiniz gelinliğe sahip olacak, hem de daha uygun fiyata getireceksiniz.

Vakko Gelinlik Modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz