Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

Oleg Cassini, şık tasarımları ile gelin adaylarının rüyalarını gerçekleştirirken çözüm odaklı sunumları ile de fark yaratan bir firma. Merve Giray ise bu önemli markanın güçlü kadınlarından biri. Gelin adaylarının rüyalarını gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir akıl hocası! Bu yılın moda olan gelinlik modellerini, sezonun trendlerini ve renklerini kendisinden öğrendik…

Kariyer hayatınıza nasıl başladınız?

Yeditepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünü tam burslu olarak bitirdikten sonra ‘Milano Domus Academy’de İşletme Tasarımı üzerine yüksek lisans yaptım. İlk iş deneyimim Deborah Milano Cosmetics Company’de Ar-Ge analizleri ve marka iletişim stratejileri alanındaydı. Türkiye’ye döndükten sonra önce bir PR şirketinde müşteri ilişkileri yöneticisi olarak görev aldım, ardından Oleg Cassini macerası başladı. Tekstil sektörüne girişiniz nasıl oldu?

Oleg Cassini ile ne zamandan beri çalışıyorsunuz?

Moda ve tekstil sektörüne her zaman ilgim vardı. Bu ilgimi profesyonel hayata taşıyabilmemde Domus Academy geçmişimin de büyük katkısı oldu. PR ajansı tecrübem sırasında müşteri hesaplarım hep bu alandaydı. Oleg Cassini de müşterilerimden biriydi. yılında Oleg Cassini’nin Türkiye pazarına girme sürecinde PR faaliyetlerini yürüttüm. Sonrasında gelen teklif ile markada Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Bugün Oleg Cassini’deki görevime Pazarlama Müdürü olarak devam etmekteyim.

En çok hangi ürünler tercih ediliyor?

Türk kadınları hem modaya çok meraklı hem de vücutlarını çok iyi tanıyor ve seçimlerini buna göre yapıyorlar. Klasiklerden vazgeçmiyoruz, fakat trendleri de yakından takip ediyoruz. Özellikle yeni nesil gelin adaylarının dünya trendleri ile uyumlu tasarımlara yöneldiğini görüyoruz. Düğün organizasyonuna göre değişmekle birlikte, ince siluetli ve balık modeller eskiye göre daha çok tercih ediliyor. Abiye tarafında da, uzun etekli ve işlemeli modeller her zaman sıkça tercih edilse de, son dönemde özellikle genç kadınların tercihi farklı boylardaki etekler, uçuş uçuş modeller ve canlı renkli elbiseler oluyor.

Bu seneki trendler neler?

Önümüzdeki dönemlerde sektörde ne gibi trendler bizi bekliyor? Bu yılki trendler güçlenerek ve farklı detaylarla evrilerek gelecek yıla taşınacak. Örneğin bu yıl sıkça gördüğümüz; illüzyon efektler, düşük omuzlar ve ekleme-çıkarma etekler gelecek yıl da karşımıza çıkmayı sürdürürken, yaka ve sırtta derin dekolteler, büyük fiyonklar, pelerinler, uzun kuyruklar ve uçuşan duvaklar da yepyeni trendler içerisinde yer alacak. Gelinliklerde bir yanda romantik ve ışıl ışıl siluetler bir yanda ise cesur ve çekici detaylarla süslü modeller olacak.

Abiyelerde de hareketli detaylar ve daha önce hiç olmadığı kadar zengin renk tonları dikkat çekmeye devam edecek. Kırmızı, fuşya, mor, yeşil gibi iddialı renklerin yanı sıra şampanya, somon, mint yeşili, pudra pembesi gibi pastel tonlar da karşımıza çıkacak. Elbiseye farklı bir doku katan 3 boyutlu işlemeler, dev çiçek desenli kumaşlar ve zarif detaylarla zenginleştirilmiş mini ve dizüstü kesimler yine ön planda olacak.

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri Resimleri
Oleg Cassini Gelinlik Modelleri_2.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_1.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_3.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_6.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_5.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_0.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_9.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_10.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_7.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_14.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_13.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_4.jpgOleg Cassini Gelinlik Modelleri_15.jpg

Yorum Yaz