Yazlık Erkek Kıyafetleri 2016

Herkesin üstündekinden farklı, çiçek desenli ya da ekose olmayan mayo arıyorum. Nerelere bakmam gerektiğiyle ilgili destek rica edebilir miyim?

Alışverişe bilgisayarınızdan başlayabilirsiniz. Bluemint.com ve shopigo.com’da bulabileceğiniz Frescobol Carioca markasının modellerini beğenebileceğinizi düşünüyorum. Hayvan desenleriyle aranız nasıl? Bluemint’in pelikan desenleri hem eğlenceliler hem de renk dengesiyle son derece modern görünüyorlar. Kamuflaj desenin mavi tonlarındaki uygulamaları da hoşunuza gidebilir, Frescobol Carioca’nın beyaz üstüne gece mavisi geometrik baskılı modelleri aradığınız mayolar olabilir,

Online alışveriş sevmeyenlerden-seniz Bluemint için Beymen mağazalarına bakabilirsiniz. Shopigo’nun da Mim Kemal Öke Caddesindeki mağazasında Frescobol Carioca mayoları deneyebilirsiniz. H&M’de de uygun modeller bulabilirsiniz.

Kumaştan, desene elleriyle şekil vermiş bir ustadan bahsedelim. Kimileri onu Londra’dan çıkan en kıymetli tasarımcı olarak işaret ediyor, kimileri ise Savile Row’un simgesi. İğne, iplik ve fırçasıyla modaya yeni bir pencere açan Christopher Ne-meth, tamir etme, sökük yamama, kanvas boyama gibi uygulamaları kişiselleştirmiş bir sanatçı. Londra Sanat Akademisi’ndeyken kendi giysilerini dikmeye başlayan tasarımcı “yap-geliştir-onar” felsefesinde modada alışılmadık bir yönteme imza atıyor. Onun iğne ve iplikle, kumaşa ve giysilere verdiği şekil, yarattığı desenler modadan sanata doğru sınıf atlıyor.

Esmer ve siyah saçlıyım. Kısa kollu desenli gömlek almak istiyorum. Hangi renk ve desenlere yönelmeliyim?

Öncelikle uzak durm anız gereken renklerden başlayalım. Keten kumaşlarda sıklıkla kull anılan bej ve toprak tonlarınd iki desenlerden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışın.

Bu renkte desenler daha yorgun ve solgun görünmenize neden olabilir.

Mavinin en açığından koyusuna hemen hemen her tonunu rahatlıkla deneyebilirsiniz. Gök mavisi, topaz, indigo ve mürekkep tonları size çok yakışacaktır,

Kullanım yerinize ve şeklinize göre de desenleri değerlendirelim. Eğer bu gömlekleri hafta sonu bermuı a üzerine ya da p lajda kullanma niyetindeyseniz şal ve çiçek desenlerine yönelebilirsiniz. Mudo Collection’da ve Mavide, mavi üstüne koyu r avi baskılı kısa kollu gömlekleri deneyebilirsiniz.

Gerek ceket içine, gerek ceket: iz, daha modern ve şık bir görünüm için mikro desenli kumaşlara göz atmanızı öneririm. Ted Baker ve Paul Smith koleksiyonlarından beyaz üzerin’ baskılı gömlekleri chino pantolonlarınızla kombine ederek kullanabilirsiniz.

Zevkli ve rahat bir alternatif olarak gömlek yakalı, desenli polo tişörtleri de denemenizi öneririm. Cacharel’in küçük yakalı, mürekkep üzerine lacivert şal desenli modeli ilginizi çekebilir.

Yazlık Erkek Kıyafetleri 2016 Photo Gallery
Erkekler artık spor giyime çok büyük önem veriyor ve spor giyim ...2017 bot modelleri erkek | 2015/2016 kış modası - 2015/2016 yaz ...2016’da Neon Renkler Geliyor: Coach 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Giyim ...2016 yılına özel olarak ünlü markalar çok hoş spor giyim ...2016’da Neon Renkler Geliyor: Coach 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Giyim ...olduğu erkek giyim modelleri ile sizlerleyim. Erkek giyim ...2018 mont modelleri erkek | 2015/2016 kış modası - 2015/2016 yaz ...coach-ilkbahar-yaz-2016-erkek-giyim-koleksiyonu-92015-2016 Sonbahar-Kış Erkek Modası - Stilonerileri.com

Yorum Yaz