Babet Modelleri

LFW’DE PEMBE BİR DÜNYA

Pembenin bu en bebeksi tonu Emilia Wickstead, Simone Rocha ve Jonathan Anderson defilelerinde boy gösterdi. Simone Rocha, İngiliz çay saatlerine uygun pembe elbiseler hazırlarken, Emilia Wickstead’inkiler minimaldi. Jonathan Anderson pembeye Babetlerinda bile yer vermiş.

Hem günlük hayat, hem iş hayatında sıklıkla ve rahatlıkla kullandığımız babetlerimiz bu bahar ve yaz sezonunda birbirinden farklı şık ve zarif modelleri ile sizleri bekliyor. Yuvarlak hatları ve özellikle yuvarlak burnu ile ön plana çıkan babetlerde 2016 bahar modası ile sivri burunlar ön planda. Desenli, neon ya da soft renklerde birçok farklı dizaynına rastlayacağınız babetler ile siz de trendlerini yakalayabilirsiniz.

1950-60′larda Audrey Hepburn ile giren babetler, son 10 yıl içerisinde o ikonik kimliğinden sıyrılarak bambaşka bir anlam ve kimliğe kavuştu diyebiliriz. Rengarenk desen desen babet modelleri hem ruhumuza enerji katmaya başladı hem de kışın kasvetinden çekip çıkarır hale  geldi. Tabii rahatlığı cabası. Bu bahar da tüm enerjisiyle bizi kucaklayacak gibi gözüküyor. Ama bir farkla bu sezon o yumuşak hissiyatından biraz kurtulacak.ilkbahar yaz ayakkabı koleksiyonlarında babetler her zamankinden çok daha sivrildi ve net çizgilere büründü…

Bu sezon karşımıza çıkacak en belirgin modelleri diyebiliriz. O nedenle her zamankinden biraz daha şık ve kadınsı diyebiliriz. Bu da babetleri günlük giyim egemenliğinden çekip çıkarıp geceye kadar uzanabilecek bir klasmana sokmuş. Yani sabah işe giydiğiniz babetler ile tüm gün tüm gece hem rahat hem şık bir kadın olabilirsiniz.

2016 sezonun da renkler konusunda bu yaz yine oldukça özgürüz. Ancak siyah ve dore renkleri de sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Siyah renk  kalem etek ve beyaz bir gömlek ile kombinlediğinde son derece şık bir toplantıya rahatlıkla katılabilir; şortla ya da skiny şortla giydiğinde ise hem şık hem de spor giyinmenin dayanılmaz hafifliğini yaşayabilirsin. O halde ne yapmalı ayakkabı gardıroplarına  o sivri burun babetler girmeli!

Babet Modelleri Resimleri
babet-modelleri-bayan-2016.jpg

Deri-ip-bağcıklı-2016-bayan-babet-modeli.jpg

2016-Babet-Modelleri.jpg

2016-Yaz-Babet-Modelleri.jpg

en-guzel-babet-modelleri.jpg

2016-Yeni-Babet-Modelleri.jpg

2016-Yeni-Babet-Modelleri.jpg

2018-babet-modelleri.jpg

Babet-Modelleri-2016-12.jpg

Babet Modelleri_2.jpg

Babet Modelleri_1.jpg

Yorum Yaz