Tiger Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı denilince ilk akla gelen markalardan biri de Tiger markasıdır. Sayısız model seçeneği ile özellikle gençlerin yoğun ilgisini kazanan Tiger ayakkabı modelleri kadın, erkek ve unisex seçenekler sunuyor. Her kategorisiyle adından söz ettiren markanın renkleri de büyük bir beğeni kazanmaya devam ediyor. Mevsimlik ayakkabı kategorisinde yer alan Tiger ayakkabı modelleri koleksiyonunda özelikle bayanların tercih ettiği sarı ve pembe renkler yaz aylarına damgasını vurmuş durumda. Daha koyu renkleri tercih eden erkekler ise kahverengi Tiger ayakkabı modelleri koleksiyonuna yoğun bir ilgi gösterdi.

Her rengiyle ilgi odağı haline gelen modeller kalitesiyle de adından söz ettirmeyi başardı. Sezonun ilk günlerinde beğeniye sunulan Tiger ayakkabı modelleri hem bayanlardan hem de erkeklerden tam not aldı. Modacıların da beğenisini kazanan modeller uzun bir süre daha gençlerin ilgisini görmeye devam edecek gibi görünüyor. Her biri şık detaylarla dikkat çeken Tiger ayakkabı modelleri bayan kategorisinde birçok renk seçeneği bulunuyor.

Soft renklerden canlı renklere kadar sayısız seçeneğin yer aldığı bayan koleksiyonlarında en çok mavi renkler tercih ediliyor. Tiger erkek ayakkabı modelleri ise genellikle koyu renklerden oluşuyor. Koyu renkler daha çok sonbahar aylarında tercih edilirken yaz aylarına canlı renklerin hakim olduğu görülüyor. Tiger bayan ayakkabı modelleri de benzer şekilde kış ve yaz kategorileriyle birbirinden farklılık gösterebiliyor.

Rahatlığıyla da büyük takdir kazanan modeller spor giyim tarzının simgelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tiger unisex ayakkabı modelleri koleksiyonuna değinecek olursak; bu koleksiyonda hem bayan hem de erkeklerin tercih ettiği renkler yer alıyor. Kahverengi, mavi ve yeşil renkli modeller unisex modeller kategorisinde yer alıyor.  Tiger ayakkabı modelleri renkleriyle olduğu kadar spor çizgileriyle de beğeni kazanıyorlar.

Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da büyük bir ilgi gören Tiger ayakkabı modelleri yaz mevsimine şimdiden damgasını vurdu diyebiliriz. Özellikle ilkbahar aylarında yoğun olarak tercih edilen modeller yaz sezonunda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Şıklığı kadar rahatlığıyla da tercih edilen markanın ayak sağlığına büyük önem vermesi de tercih sebebi oluyor.

Tiger Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz