Gelin tacı modelleri

Hayatlarının en özel ve güzel gününe hazırlanan hanımlar, gelin adayları ve onları bekleyen alışveriş sürecinin parçalarından biri; gelin taçları. Gelin adayları gelinlik ile birlikte tasarlanan taçlar ile yetinmeyerek, zevklerine ve hayallerindeki gelinliğe uygun taçlar arıyorlar. Bu durum gelin modasında ayrı bir alan yaratarak gelin tacı modellerini oluşturuyor.

yılının düğün sezonuna yavaş yavaş girmeye başladığımız bu günlerde, bu yılın gelin tacı modası da belli oldu. gelin tacı modelleri arasında büyük parçalardan çok, minik taçları görüyoruz. Daha önceki yıllarda kullanılan büyük çiçekler bu sezon oldukça az kullanılmış. Daha çok koyu gri tonlarda ki taçlar ve toka görünümlü topuz taçları tercih edilecek. Düğün günlerinde kullanılacak saç modeline göre değişiklik gösteren taçlarda en çok dikkat çeken nokta ise saç modasına uygun olarak taçlarda da örgü görünümün kullanılmış olması.

En şık gelin taçları arasında çiçek detayları da dikkat çekiyor. Gelinlik gibi masum beyazlar içindeki lilyum görünümlü topuz taçları dışında, yine topuzlar için kullanılan çiçek motifli, gri taş süslemeli taçlarda oldukça şık ve zarif duruyor. Eğer gelinliğiniz işlemesiz, sade bir gelinlik ise tacınızı bu şekilde hazırlanmış gri taşlı taçlardan seçmeniz size hareketli bir görüntü sağlayabilir. gelinlik taçları arasında çiçek motiflerinin haricinde denizden gelen romantizmi yansıtan deniz yıldızlarını görmekte mümkün. Mükemmel bir şıklık için düğün topuzunuz ile minik, simli deniz yıldızlarından oluşturulan gelin tacı kullanmanız mümkün.

Düğününde prenses gibi görünmek isteyen fakat aynı zamanda sadelikten de vazgeçemeyen gelin adayları da bu yıl ihmal edilmemiş. Prenses taçları olarak bildiğimiz, yanlara doğru fazla uzanmayan minik ama ortası yukarıya doğru şekillenen taçlar da moda gelin taçları arasında yer alıyor. Gümüş görünümlü simli prenses taçları tercih edebileceğiniz gibi, parıltılı beyaz ve göz alıcı minik taçları tercih etmeniz de mümkün.

gelin tacı modası hem sadeliği hem de göz alıcılığı ile gelin adaylarının seçim yapmasını zorlaştıracak gibi görünüyor. Gelinlik tacınızı seçerken, düğün saç modelinizi ve gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Gelin tacı modelleri ResimleriYorum Yaz