Bambi ayakkabı modelleri

Her geçen gün artan butikleriyle Bambi ayakkabı modelleri koleksiyonunu genişletmeye devam ediyor. Trendyol alışveriş sitesinde sıkça görüğümüz markanın butiklerini, sizlerle paylaşmak istedim. Ünlü yüzleri sıkça gördüğümüz Trendyol alışveriş sitesinde, Bambi ayakkabı modelleri tasarımlarını Merve Boloğur aracılığıyla tanıtmıştı. Biz de biraz bu tasarımları inceledik. Oyunculuğu ve güzelliğiyle bizi kendine bağlamayı başaran ünlümüzün giydiği her Bambi modeli son derece şık görünüyor. Markanın reyonlarında oluşturulan bu tasarımlar, hemsezonunda, hemde geçtiğimiz sezonda çok tercih edildi.

Bot modelleri tasarımlarından, topuklu ayakkabı modelleri tasarımlarına, babet modelleri butiğinden klasik ayakkabı modellerine kadar tanıtılan çok fazla model var. Bambiayakkabı koleksiyonunun son derece geniş bir hal aldığını buradaki ürünlerden görebilirsiniz. İlgi gören çok fazla butik olduğu için, birkaç ayakkabı modelini sizlerle paylaşacağız. Görseller üzerinden hareket etmek istiyorum. Aşağıdaki görselleri siz de inceleyeceksiniz. Merve Boloğur tasarımlarında mini eteğin altına tercih ettiği, leopar desenli Bambi ayakkabı butiği son derece hoş görünüyor. Aynı şekilde özellikle gösterdiği aynı desenlerdeki çanta tasarımı da ilgi çekici. Hoş bir kombin oluşturmak için ideal duruyor. Dikkat edilmesi gereken detay farklı renklerle oluşturulan kombini oluyor. Bambi ayakkabı modelleri koleksiyonundan seçimler yapıyorsanız daha çok bu renk tonlarına alışmalısınız. Bunun yanında yeşil topuklu ayakkabı modeli de markanın iddialı tasarımını yansıtmış. Önü altın sarısı görünen bu ayakkabı modeli, hoşunuza gidecektir. Bambi ayakkabı modelleri arasında sıkça gördüğümüz bu tasarım, Merve Boloğur kombinesiyle tam oturmuş. Markanın en güzel yanı da bu değil mi? Ayakkabı seçimini şekillendiren en önemli unsur, sade tasarımı sunmaktansa, bu tasarımın üzerine tercih edilecek modeller hakkında da fikir vermektir. Trendyol Bambi ayakkabı tasarımlarında tam anlamıyla bizlere yardımcı oluyor. Çanta ile yapılan kombinler için renkli önerileri bu katalog da görebilirsiniz. Markanın mağazalarında da incelemelerinizi canlı olarak denemeyi ihmal etmeyin. Her modeli tek tek deneyip, kendinize şöyle bir aynadan bakın. Ancak bu şekilde doğru bir seçimi yapabilirsiniz.

Peki Bambi ayakkabı fiyatları cebimizi sevindirebilecek mi? Bu sorunun cevabı markayı takip eden birçok bayan tarafından biliniyor. Bizim fikrimiz fiyattan önce kaliteyle başlıyor. Verilen kaliteye göre fiyat aralıkları bence son derece uygun. Hele Trendyol gibi indirimli alışveriş sitesinde, Bambi mağazalarında sunulan indirimin de aşağısında çok fazla ürün var. Kendi modanızı ayrıcalıklı bir şekilde dolu dolu yaşamak istiyorsanız, ayakkabı dolabınızı bu modellerden mahrum bırakmayın. Merve Boloğur’un seçtiği tasarımlarla Bambi ayakkabı modelleri kusursuz görünüyor. Bakalım siz de buna evet diyecek misiniz?

Bambi ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz