Bambi ayakkabı modelleri

Her geçen gün rtn butikleriyle Bmbi ykkbı modelleri koleksiyonunu genişletmeye devm ediyor. Trendyol lışveriş sitesinde sıkç görüğümüz mrknın butiklerini, sizlerle pylşmk istedim. Ünlü yüzleri sıkç gördüğümüz Trendyol lışveriş sitesinde, Bmbi ykkbı modelleri tsrımlrını Merve Boloğur rcılığıyl tnıtmıştı. Biz de birz bu tsrımlrı inceledik. Oyunculuğu ve güzelliğiyle bizi kendine bğlmyı bşrn ünlümüzün giydiği her Bmbi modeli son derece şık görünüyor. Mrknın reyonlrınd oluşturuln bu tsrımlr, hemsezonund, hemde geçtiğimiz sezond çok tercih edildi.

Bot modelleri tsrımlrındn, topuklu ykkbı modelleri tsrımlrın, bbet modelleri butiğinden klsik ykkbı modellerine kdr tnıtıln çok fzl model vr. Bmbiykkbı koleksiyonunun son derece geniş bir hl ldığını burdki ürünlerden görebilirsiniz. İlgi gören çok fzl butik olduğu için, birkç ykkbı modelini sizlerle pylşcğız. Görseller üzerinden hreket etmek istiyorum. Aşğıdki görselleri siz de inceleyeceksiniz. Merve Boloğur tsrımlrınd mini eteğin ltın tercih ettiği, leopr desenli Bmbi ykkbı butiği son derece hoş görünüyor. Aynı şekilde özellikle gösterdiği ynı desenlerdeki çnt tsrımı d ilgi çekici. Hoş bir kombin oluşturmk için idel duruyor. Dikkt edilmesi gereken dety frklı renklerle oluşturuln kombini oluyor. Bmbi ykkbı modelleri koleksiyonundn seçimler ypıyorsnız dh çok bu renk tonlrın lışmlısınız. Bunun ynınd yeşil topuklu ykkbı modeli de mrknın iddilı tsrımını ynsıtmış. Önü ltın srısı görünen bu ykkbı modeli, hoşunuz gidecektir. Bmbi ykkbı modelleri rsınd sıkç gördüğümüz bu tsrım, Merve Boloğur kombinesiyle tm oturmuş. Mrknın en güzel ynı d bu değil mi? Aykkbı seçimini şekillendiren en önemli unsur, sde tsrımı sunmktns, bu tsrımın üzerine tercih edilecek modeller hkkınd d fikir vermektir. Trendyol Bmbi ykkbı tsrımlrınd tm nlmıyl bizlere yrdımcı oluyor. Çnt ile ypıln kombinler için renkli önerileri bu ktlog d görebilirsiniz. Mrknın mğzlrınd d incelemelerinizi cnlı olrk denemeyi ihml etmeyin. Her modeli tek tek deneyip, kendinize şöyle bir yndn bkın. Anck bu şekilde doğru bir seçimi ypbilirsiniz.

Peki Bmbi ykkbı fiytlrı cebimizi sevindirebilecek mi? Bu sorunun cevbı mrkyı tkip eden birçok byn trfındn biliniyor. Bizim fikrimiz fiyttn önce kliteyle bşlıyor. Verilen kliteye göre fiyt rlıklrı bence son derece uygun. Hele Trendyol gibi indirimli lışveriş sitesinde, Bmbi mğzlrınd sunuln indirimin de şğısınd çok fzl ürün vr. Kendi modnızı yrıclıklı bir şekilde dolu dolu yşmk istiyorsnız, ykkbı dolbınızı bu modellerden mhrum bırkmyın. Merve Boloğur’un seçtiği tsrımlrl Bmbi ykkbı modelleri kusursuz görünüyor. Bklım siz de bun evet diyecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="2894,2895,2896,2897,2898,2899,2900,2901,2902,2903,2904,2905,2906,2908,2909,2910,2911,2912,2913,2914,2915,2916,2917" size="lrge"]

Yorum Yaz