Bal Kayısı İle Vücut Yanığı Tedavisi

Güzellik

Ben bu ytıştırıcı şekerleme mskesini özel durumlrd uygulmyı severim. Bir uygulm için, romtik yğlrı ilve etmeden önce bitmiş ürünü mikrodlg fırınd 15 sniye kdr ısıtın. Bu çok ytıştırıcı bir tüm vücut mskesidir, ve kysı ile Rom pptysı cildi prfümlendirmek için çok iyi hrmn oluştururlr.

uygulm:

1 det kyısı, soyulmuş ve çekirdeği lınmış 1 çorb kşığı blı brdk temizleyici krem 1 çorb kşığı ince dövülmüş yulf ezmesi

1 çorb kşığı ince dövülmüş bdem

1 çy kşığı kolin

2 dml Rom pptysı esnsı yğı vey 2 dml Isltm

1. Kyısıyı gıd işlemcisinde pürtüksüz hle gelene kdr hrmnlyın. Bunu yprken, bl ve temizleyici kremi mikrodlg fırınd yüksek derecede 15 sniye kdr ısıtın (krışımın sıck ve dökülebilir m kynk olmmsını istersiniz). Blkrem krışımını kyısıy ilve edin ve hrmnlyın.

2. Yulf, bdem ve kolini ilve edin, ve pürtük klmyn kdr işleme tbi tutun. Eğer istenirse, bu noktd krışımı mikrodlg fırınd yüksek derecede ısıtbilirsiniz.

3. Esns yğlrını krıştırın.

4. Kullnırken, göz ve ğız bölgelerinden kçınrk, temizlemek için yüz ve boyn uygulyın. 10 dkik dinlenin. Sıck su ile durulyın, ve tonlndırıcı ve nemlendirici ile devm edin.

Norml il yğlı ciltler için çok iyi oln bu mske ulşılmsı zor oln ve çoğunlukl ihml edilen sırt derisinden pislikleri ve zehirleri dışrı çıkrtır. İyi sonuç lmk için bir rkdşınız onu sizin için uygulybilir.

uygulm:

3 çorb kşığı cdı fındığı hidrosolü 1 çy kşığı sebze gliserini
4 çorb kşığı yeşil kil vey bir diğer çok çekici kil
1 dml ylng ylng esnsı yğı
2 dml limon esnsı yğı
2 dml srduny esnsı yğı vey
3 dml Sğlıklı Kekik

1. Cdı fındığı hidrosolü ve gliserini birleştirin ve gliserin eriyene kdr krıştırın.

2. Sıvı krışımını kile ilve edin ve kremsi bir hmur elde edene kdr krıştırın. Aromtik yğlrı ilve edin ve iyice krıştırın.

3. Kullnırken, siz yüz üstü ytrken Kumny Pketini sırtınız ince il ort klınlıkt bir ktmn olrk sırtınız sürecek bşk bir kişi bulmlısınız. Mske kuruyn kdr 10 dkik dinlenin. İyice durulnın, ve tercih ettiğiniz bir hidrosolü serperek ve hfif bir nemlendirici ile devm edin.

< href="http://www.3kmod.com/guzellik/bl-kyisi-ile-vucut-ynigi-tedvisi/ttchment/kyisi" rel="ttchment wp-tt-27208">

 

Yorum Yaz