Bal Kayısı İle Vücut Yanığı Tedavisi

Ben bu yatıştırıcı şekerleme maskesini özel durumlarda uygulamayı severim. Bir uygulama için, aromatik yağları ilave etmeden önce bitmiş ürünü mikrodalga fırında 15 saniye kadar ısıtın. Bu çok yatıştırıcı bir tüm vücut maskesidir, ve kayası ile Roma papatyası cildi parfümlendirmek için çok iyi harman oluştururlar.

uygulama:

1 adet kayısı, soyulmuş ve çekirdeği alınmış 1 çorba kaşığı balı bardak temizleyici krem 1 çorba kaşığı ince dövülmüş yulaf ezmesi

1 çorba kaşığı ince dövülmüş badem

1 çay kaşığı kaolin

2 damla Roma papatyası esansı yağı veya 2 damla Islatma

1. Kayısıyı gıda işlemcisinde pürtüksüz hale gelene kadar harmanlayın. Bunu yaparken, bal ve temizleyici kremi mikrodalga fırında yüksek derecede 15 saniye kadar ısıtın (karışımın sıcak ve dökülebilir ama kaynak olmamasını istersiniz). Balkrem karışımını kayısıya ilave edin ve harmanlayın.

2. Yulaf, badem ve kaolini ilave edin, ve pürtük kalmayana kadar işleme tabi tutun. Eğer istenirse, bu noktada karışımı mikrodalga fırında yüksek derecede ısıtabilirsiniz.

3. Esans yağlarını karıştırın.

4. Kullanırken, göz ve ağız bölgelerinden kaçınarak, temizlemek için yüz ve boyna uygulayın. 10 dakika dinlenin. Sıcak su ile durulayın, ve tonlandırıcı ve nemlendirici ile devam edin.

Normal ila yağlı ciltler için çok iyi olan bu maske ulaşılması zor olan ve çoğunlukla ihmal edilen sırt derisinden pislikleri ve zehirleri dışarı çıkartır. İyi sonuç almak için bir arkadaşınız onu sizin için uygulayabilir.

uygulama:

3 çorba kaşığı cadı fındığı hidrosolü 1 çay kaşığı sebze gliserini
4 çorba kaşığı yeşil kil veya bir diğer çok çekici kil
1 damla ylang ylang esansı yağı
2 damla limon esansı yağı
2 damla sardunya esansı yağı veya
3 damla Sağlıklı Kekik

1. Cadı fındığı hidrosolü ve gliserini birleştirin ve gliserin eriyene kadar karıştırın.

2. Sıvı karışımını kile ilave edin ve kremsi bir hamur elde edene kadar karıştırın. Aromatik yağları ilave edin ve iyice karıştırın.

3. Kullanırken, siz yüz üstü yatarken Kumanya Paketini sırtınıza ince ila orta kalınlıkta bir katman olarak sırtınıza sürecek başka bir kişi bulmalısınız. Maske kuruyana kadar 10 dakika dinlenin. İyice durulanın, ve tercih ettiğiniz bir hidrosolü serperek ve hafif bir nemlendirici ile devam edin.

kayisi

 

Yorum Yaz