Gelin Saçı Modelleri

En popüler trendlerden biri olan gelin saç modelleri ile bizi baya etkileyeceğini sanıyorum. Hayatımızın en önemli kararını verdikten sonra yani evlenme kararı aldıktan sonra daha da önemli hal alan giyim kuşamlarımız ve ona uygun saç modelleri düşünmektir. Klasik tarzdan kurtulup yeni ufuklara yelken açmak isteyen gelin birçok araştırma içine girmektedirler. Tabi bu arayışlar her yıl değişmeye ve daha da göz alıcı hallere bürünmeye başlamıştır.

Mükemmeli aramak içinde olan bayanlar için olay biraz zor olabilir. Alınan gelinlikler üzerine yapılacak saç hem yüz tipine gitmeli hem de gelinliğin yakasına göre ayarlanmalıdır. Neredeyseyılının bitimine gelmemiz ileyılı güzelliklerini yavaş yavaş göstermeye başladı. Gelin saçı üzerine yoğunlaşan stilistler bu yıl daha da göz çarpıcı tasarımları ile bizlerle olacak.

Düşük topuz ile yapılan topuzlar sadeliği seven bayanlar için ideal olacaktır. Kıvırılarak yapılan saçlar hem basit bir o kadar da asil bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Diğer bir önemli saç modelleri arasında yer alan dağınık bir topuz üzerine çiçekli başlıklar ile yakalanan sevimli görüntülerdir. Fransız topuz yine bu yılda yerini almış ve çiçekli başlıklar sayesinde daha yumuşak bir görünüş yakalamıştır.

Sadece ense üzerine oturtulan topuz modelleri de bu yıl stilistlerin kullandığı tarzlar arasındadır. Taş tokalar ile süslenen saç çok ilgi çekici hale gelmenizi sağlıyor. Özellikle elmas saç tokaları kullanmanızı önerebilirim.Kızların her tarzı üzerine kullandığı ve son zamanlarda kıyı da köşede sıkışmış elmas kafa bandları ile kafa merkezine oturtulmuş salaş at kuyruğu modeli çok kullanılan modeller arasında olacağı bilgisini de verelim.

Sütçü kız örgü modeli ile topuzlar süslenip papatyalarla süslenerek çok sevimli görüntüler yakalanmış. Siz de tatlı düğün kızı görüntüsü istiyorsanız mutlaka düşünmeniz gereken modellerden biri olabilir. Deniz kızı örgü seçeneği ise en etkin saç yapımı seçenekleri arasındadır. Bu model sizin yan taraf saçlarınızın çok az bir kısmının toplanarak üçlü örgü yapılmasıyla olan tarzdır. Saçların örgüsü ensenin üst kısmında bitirilirse saçlarınız daha hoş görünecektir.

Gelin Saçı Modelleri ResimleriYorum Yaz