Kıvırcık saç modelleri

byn sç modelleri üzerine yptığımız söyleşilerde en sık soruln sorulrdn biri de kıvırcık sç modelleri nsıl ypılır? sorusu oluyor. Bynlrın kıvırcık sç oln ilgisi büyük. Kimi byn uzun kıvırcık sçı severken, kimi byn d kendine hs bir model seçimini ypıyor. Mesel ünlü bir bnknın reklm filmindeki kbrık kıvırcık sç modelini htırlıyorsunuzdur. Son derece özgün ve bynlrın çok sık tercih ettikleri bir model olmuyor. Frklılığı ryn bynlr için bence son derece ttlı görünüyor. Bu yzımızd d en sık tercih edilen kıvırcık sç modelleri üzerine hoş bir söyleşi ypcğız. Sdece tsrım nlmınd d değil, yüzünüz için idel oln modeller hkkınd d bilgi veriyor olcğım.

Geçen sezonlr göremodsınd byn sç kvrmı tmmen değişmiş durumd. Herkesin kendine hs bir trzı oluşturduğu yeni sezond hiç görünmeyen sç tsrımlrıyl d krşılştık. Mesel ybncı ünlüler rsınd sçlrıyl ön plnd oln Rihnn’nın sç modellerini hepimiz biliriz değil mi? Zmn zmn seçimlerini kıvırcık sç modelleri rsındn d ypmıştır. Bence hoş bir sç seçimi ypmk istiyorsnız, tkip etmeniz gereken tek ünlü bu olmlı. Sezon göre özenle seçimlerini ypn ünlünün, sçın verdiği önemi siz de dikkte lbilirsiniz. Aslınd birz d kıvırcık sç modeli için doğru oln krrı vermek önemlidir. Bu slınd yüzünüze ve ktılcğınız özel bir dvete göre şekillenecektir. Anck çoğu byn ynı sç renginden sıkıldığı gibi, sç modellerinden de sıkılıyorlr. Böyle olunc hoş görünen eski modelinden vzgeçip, frklılık peşinde koştuğu modellere ilerliyorlr. sç modelleri tsrımlrını incelediğiniz zmn, çok fzl örneğin olduğunu göreceksiniz. Örnekler çok fzl fkt, size ykışn model birkç tne olcktır.

Ten renginizle dhi uyum içerisinde olmsı gereken bu önemli detyd doğru krrlrı vermeye özen gösterin. Kıs kıvırcık sç modeleri dh çok esmer tenli bynlr ykışıyor. Bu modeli çok iyi destekleyen ünlülerimiz yok değil. Şöyle bir göz tmnızd fyd olduğunu söyleyebilirim. Zten sç denildiği zmn bkmnız gereken tek örnekler ünlüler olmlıdır. Ünlülerin sçlrı her sezon mody ykın modellerden seçilir. Uzun kıvırcık sç modelleri üzerine de çok fzl model ile krşılşcksınız. Şöyle bir göz tıp, kendi sçlrınız için düşünebilirsiniz.

3kmod.com syfmızd sç modelleri üzerine pylşımlr yptıktn sonr, en çok soruln sorulrdn biri oln kıvırcık sç nsıl ypılır? sorusun d bir nebze yrdımcı olmk için, hoş bir videoyu d sizlerle pylştık. Hem ünlülerimizin sç modellerine, hem de bu videoy gelin hep berber bklım.

[gllery columns="2" ids="5525,5526,5527,5528,5529,5531,5532,5533,5534,5535,5536,5537,5538,5539,5540,5541,5542,5530" size="lrge"]

Yorum Yaz