Kıvırcık saç modelleri

bayan saç modelleri üzerine yaptığımız söyleşilerde en sık sorulan sorulardan biri de kıvırcık saç modelleri nasıl yapılır? sorusu oluyor. Bayanların kıvırcık saça olan ilgisi büyük. Kimi bayan uzun kıvırcık saçı severken, kimi bayan da kendine has bir model seçimini yapıyor. Mesela ünlü bir bankanın reklam filmindeki kabarık kıvırcık saç modelini hatırlıyorsunuzdur. Son derece özgün ve bayanların çok sık tercih ettikleri bir model olmuyor. Farklılığı arayan bayanlar için bence son derece tatlı görünüyor. Bu yazımızda da en sık tercih edilen kıvırcık saç modelleri üzerine hoş bir söyleşi yapacağız. Sadece tasarım anlamında da değil, yüzünüz için ideal olan modeller hakkında da bilgi veriyor olacağım.

Geçen sezonlara göremodasında bayan saç kavramı tamamen değişmiş durumda. Herkesin kendine has bir tarzı oluşturduğu yeni sezonda hiç görünmeyen saç tasarımlarıyla da karşılaştık. Mesela yabancı ünlüler arasında saçlarıyla ön planda olan Rihanna’nın saç modellerini hepimiz biliriz değil mi? Zaman zaman seçimlerini kıvırcık saç modelleri arasından da yapmıştır. Bence hoş bir saç seçimi yapmak istiyorsanız, takip etmeniz gereken tek ünlü bu olmalı. Sezona göre özenle seçimlerini yapan ünlünün, saçına verdiği önemi siz de dikkate alabilirsiniz. Aslında biraz da kıvırcık saç modeli için doğru olan kararı vermek önemlidir. Bu aslında yüzünüze ve katılacağınız özel bir davete göre şekillenecektir. Ancak çoğu bayan aynı saç renginden sıkıldığı gibi, saç modellerinden de sıkılıyorlar. Böyle olunca hoş görünen eski modelinden vazgeçip, farklılık peşinde koştuğu modellere ilerliyorlar. saç modelleri tasarımlarını incelediğiniz zaman, çok fazla örneğin olduğunu göreceksiniz. Örnekler çok fazla fakat, size yakışan model birkaç tane olacaktır.

Ten renginizle dahi uyum içerisinde olması gereken bu önemli detayda doğru kararları vermeye özen gösterin. Kısa kıvırcık saç modeleri daha çok esmer tenli bayanlara yakışıyor. Bu modeli çok iyi destekleyen ünlülerimiz yok değil. Şöyle bir göz atmanızda fayda olduğunu söyleyebilirim. Zaten saç denildiği zaman bakmanız gereken tek örnekler ünlüler olmalıdır. Ünlülerin saçları her sezon modaya yakın modellerden seçilir. Uzun kıvırcık saç modelleri üzerine de çok fazla model ile karşılaşacaksınız. Şöyle bir göz atıp, kendi saçlarınız için düşünebilirsiniz.

3kmoda.com sayfamızda saç modelleri üzerine paylaşımlar yaptıktan sonra, en çok sorulan sorulardan biri olan kıvırcık saç nasıl yapılır? sorusuna da bir nebze yardımcı olmak için, hoş bir videoyu da sizlerle paylaştık. Hem ünlülerimizin saç modellerine, hem de bu videoya gelin hep beraber bakalım.

Kıvırcık saç modelleri ResimleriYorum Yaz