Tissot Saat Modelleri

KÖKLÜ BİR GEÇMİŞE SAHİP OLAN TISSOT, YENİLİKÇİ MODELLERİNİN YANI SIRA İSVİÇRE MENSELİ OLMA ÖZELLİĞİNİ DE SONUNA KADAR VURGULUYOR. ÖZGÜN VE ERİŞİLEBİLİR TISSOT SAATLER, ÖZEL MALZEMELER, İLERİ İSLEVSELLİK VE ÖZENLİ TASARIM DETAYLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR.

Tissot; Charles-İlliden Tissot ve oğlu Clıarles-Kmile tarafından İsviçre’nin Ia Loele şehrinde 1855 yılında kuruldu. Kurulduğu yıl üretilen cep saatiyle dikkat çeken markanın yükselişi de aynı dönemde haşladı. 1858 yılı itibariyle, Clıarles-Kmile Tissotuuyeni müşteriarayışları için New-York ve Rusya’ya gerçekleştirdiği seyahatler sonrasında marka, dönemin en önemli pazarlarından biri olan Rusya’da önemli bir pay elde etmeye başladı. 1885 yılında oğlu Charles, Tissot Moskova sorumluluğunu devraldı.

Kazı Tissot modelleri, Rusya İmparatorluğu muhafız subayları ve Car Nikolay linin portresi ile tasarlandı. Ayrıca marka daha o yıllardan başlayarak pusula kronometre yarısına katılarak birçok ödülün de sahihi oldu.

1884 yılında eep kronometresi alanında birincilik ödülü kazandı. Ardından 1911 yılında, ilk bilezik saati tasarladı. Yıllar süren araştırmalar sonunda da 19/50 yılında dünyadaki ilk anti-magnctic saatleri üretmeye haşladı. Saat üretiminde değişik materyaller kullanan Tissot, 15)71 yılında dünyadaki ilk plastik saati üretti. Ayrıca 15K50 yılında marka, omega ile birleserek SSII (Sonetc Silisse pour rindustric Horlogcre) kurdu. Bu birleşme hem marka hem de saat dünyası için önemli bir kilometre taşı. Tissot markası 15)8/5 yılından beri Swatch group bünyesinde faaliyetini sürdürüyor.

NBA’IN İLK RESMİ SAATİ
Ulusal Basketbol Birliği (NBA) veTlssot, önümüzdeki yılları kapsayan yeni bir global işbirliği gerçekleştireceklerini duyurdu. Bu işbirligiyle ünlü markanın NBA, Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği (W NBA) ve NBA (Jel İst irme Liginin (NBA D-Leaguc) ilk resmi ‘zaman tutueusıf olacağı açıklandı. Bu ortaklık, marka iciu Kuzey Amerika Ana Spor Ligi nde ilk resmi ‘zaman tutuculuk’ ortaklığını ve HiOyılı asan şirket tarihinin en büyük işbirliğini kapsıyor. Hu yeni ‘hassas zaman kaydetme sistemi,-NHA sezonu ile başlayarak tüm NBA sahasında uygulanacak.

Tissot Saat Modelleri Resimleri
Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Tissot Saat Modelleri

Yorum Yaz