Ema Moda Evi Abiye Elbise Modelleri

Kaliteli, özgün ve şık modelleriyle özel günlerinizde her zaman ilk tercihlerden birisi olan ema moda evi abiye elbise modelleri kreasyonu ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Abiyeden, nişan kıyafetlerine ve gelinliğe kadar birçok kategoride tasarımlara atan ema moda evi sizlerin isteklerini şık çizgilerle tamamlayarak kusursuz bir hizmet sunuyor.
Ema moda evi abiye elbise modelleri koleksiyonunda bu sezon diz hizasında vücudu saran straplez modellerin çok sık kullanıldığı gözleniyor. Genellikle koyu renkler üzerinden çalışılan bu koleksiyon ağırlıklı olarak kemerli ve tüy detaylı modelleriyle dikkat çekiyor. Straplez modellerde göğüs dekoltesinin etrafında kullanılan tül detaylar abiye modelini bir tık yukarıya taşıyarak havalı bir görünüm sağlıyor.

de ema moda evi abiye elbise modelleri incelenmeye devam edildiğinde geçen yılın en çok kullanılan altın rengi kemerlerinin bu sezon yine tercih edildiği görülüyor. Özellikle mor tonlarındaki straplez modellerde kullanılan altın kemerler ema moda evi abiye elbise modelleri koleksiyonunda ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyor.  Bir çoğumuzun vazgeçilmezi olan saten kumaşlar da ema moda evi abiye elbise modelleri tasarımlarında sıklıkla kullanılıyor. Saten mini elbiselere sarı tonlar çok yakışıyor ve bel kısmı broş aksesuarıyla büzgülü hale getirilen straplez model ema moda evi abiye elbise modelleri koleksiyonunun en beğenilen modellerinden biri oluyor. Ema moda evi modelleri incelendiğinde bu sezon beli büzgülü tasarımlara ağırlık verildiği görülüyor. Genellikle iki farklı rengin bir araya getirilmesiyle oluşturulan bu modellerde ağırlıklı olarak koyu renklerin tercih edilmesi modeli etkileyici bir hale getiriyor.

Göğüs dekoltesini öne çıkaran bu tarz tasarımların ince belli bayanlara çok yakışacağını düşünüyoruz. Yakası ipek kumaşlarla hareketli hale getirilen abiye modelleri de ema moda evinde tasarlanan nadide ürünlerin arasında yer alıyor. Bu sezonda genellikle hareketli modellere ağırlık verilmiş olsa da, sade ve şık kombinlere de rastlamak mümkün. En sık rastlanılan modeller ise straplez elbiseler oluyor. Gelinlik ve nişanlık modelleri de her zevke hitap edecek şekilde özel olarak tasarlanarak gelin adaylarının beğenisini kazanıyor.

Ema Moda Evi Abiye Elbise Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz