Ema Moda Evi Abiye Elbise Modelleri

Abiye

Kliteli, özgün ve şık modelleriyle özel günlerinizde her zmn ilk tercihlerden birisi oln em mod evi biye elbise modelleri kresyonu ile sizlerin ynınd olmy devm ediyor. Abiyeden, nişn kıyfetlerine ve gelinliğe kdr birçok ktegoride tsrımlr tn em mod evi sizlerin isteklerini şık çizgilerle tmmlyrk kusursuz bir hizmet sunuyor.
Em mod evi biye elbise modelleri koleksiyonund bu sezon diz hizsınd vücudu srn strplez modellerin çok sık kullnıldığı gözleniyor. Genellikle koyu renkler üzerinden çlışıln bu koleksiyon ğırlıklı olrk kemerli ve tüy detylı modelleriyle dikkt çekiyor. Strplez modellerde göğüs dekoltesinin etrfınd kullnıln tül detylr biye modelini bir tık yukrıy tşıyrk hvlı bir görünüm sğlıyor.

de em mod evi biye elbise modelleri incelenmeye devm edildiğinde geçen yılın en çok kullnıln ltın rengi kemerlerinin bu sezon yine tercih edildiği görülüyor. Özellikle mor tonlrındki strplez modellerde kullnıln ltın kemerler em mod evi biye elbise modelleri koleksiyonund ilgi çeken tsrımlr rsınd yer lıyor.  Bir çoğumuzun vzgeçilmezi oln sten kumşlr d em mod evi biye elbise modelleri tsrımlrınd sıklıkl kullnılıyor. Sten mini elbiselere srı tonlr çok ykışıyor ve bel kısmı broş ksesurıyl büzgülü hle getirilen strplez model em mod evi biye elbise modelleri koleksiyonunun en beğenilen modellerinden biri oluyor. Em mod evi modelleri incelendiğinde bu sezon beli büzgülü tsrımlr ğırlık verildiği görülüyor. Genellikle iki frklı rengin bir ry getirilmesiyle oluşturuln bu modellerde ğırlıklı olrk koyu renklerin tercih edilmesi modeli etkileyici bir hle getiriyor.

Göğüs dekoltesini öne çıkrn bu trz tsrımlrın ince belli bynlr çok ykışcğını düşünüyoruz. Yksı ipek kumşlrl hreketli hle getirilen biye modelleri de em mod evinde tsrlnn ndide ürünlerin rsınd yer lıyor. Bu sezond genellikle hreketli modellere ğırlık verilmiş ols d, sde ve şık kombinlere de rstlmk mümkün. En sık rstlnıln modeller ise strplez elbiseler oluyor. Gelinlik ve nişnlık modelleri de her zevke hitp edecek şekilde özel olrk tsrlnrk gelin dylrının beğenisini kznıyor.

[gllery ids="52714,52715,52716,52717,52718,52719,52720"]

 

Yorum Yaz