Abiye elbise modelleri

Marka marka, mağaza mağaza aranan önemli butiklerden olan abiye elbise modelleri tasarımları, ilgi çekici renkleriylemodasında sıkça takip ediliyor. İddia ediyoruz bu modelleri sizler de gördüğünüz zaman, ah diyebilirsiniz. Tasarımlar o kadar kaliteli ki, hangi modellerini seçeceğinize karar veremiyorsunuz. abiye elbise modelleri arasından sizlere en trend koleksiyonu hazırladım. Bunun yanında iddialı olan yeni sezon ürünleri de ayrı ayrı seçtim. Bu yazımda göreceğiniz sadece bir abiye elbise modeli olmayacak. Kendi modanızı açığa çıkarabileceğiniz butikler hakkında da yardımcı olmaya çalışacağım. İlk etapta dikkat çekici olan tasarımlardan, kombin edilebilecek abiye elbise modellerine kadar hemen her butiği inceleyeceksiniz. Biraz kombin, biraz ayakkabı seçimi, biraz da doğru bir abiye çantası nasıl seçilir? bu detaylardan bahsetmek istiyorum.

Şöyle bir koltuğunuza yaslanın ve katılacağınız özel bir daveti düşünün. Kokteyl, balo, düğün, nişan gibi yerler için bu koleksiyonları çok sık tercih ediyoruz değil mi? Eğer özel bir geceye katılma planınız varsa, giyeceğiniz abiye elbise modelleri koleksiyonundan derlemeleri yapabiliriz. Yani modanıza göre tasarımları seçmeye çalışabiliriz. Şimdi öncelikle bu gecede nasıl görünmek istediğiniz çok önemli. Bu detay üzerinden doğru olan abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ben sizler için bu durumu üç grupta toplamaya çalıştım. İddialı, sade ve ortalama bir model hakkında bilgi vermek istiyorum. 

Şimdi çoğu bayan bu gecelerde gözlerin tamamen üzerine çekilmesini istiyor. En trend tasarımlardan, en detaylı kombin ürünlerine kadar abiye elbise modelleri arasından sıkça seçimler yapıyor. Peki sizlere soruyorum. Gözlerin sizde olması için seçilmesi gereken modeller nelerdir? Hemen söylemeye başlamışsınızdır eminim. Kırmızı tonlarla oluşturulan tasarımlar abiye modelleri arasında benim en beğendiğim koleksiyonlar oluyor. Bu model ile yapacağınız kombin, size farklı bir görünüm de kazandırabiliyor.sezonunda oluşturulan kırmızı renkli abiye modelleri daha çok parlak ve koyu tonlarla oluşturuluyor. Nişanlık tasarımlarını andıran bu modeller, özel gecelerde sizleri farklı gösterecektir. Yine iddialı bayanlar için trend diyebileceğimiz yeni sezon modellerde yok değil. Önemli olan her zaman için renk seçimidir. Rengi seçmeden model seçimine giremezsiniz. Ben size daha çok renk konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Aynı şekilde abiye elbise modelleri arasında dikkat çekici olan mavi renkli tasarımlarda gözleri size çevirecektir. Önü çiçek logosuyla oluşturulan bu tasarım, bence son derece şık görünüyor. Seçimi yapmadan önce bu iki rengi inceleyebilirsiniz.

Gelelim sade ve düz tasarımları tercih etmek isteyen bayanlara. Onlar içinde önerdiğimiz renkler var. Bu renkler abiye elbiseler arasında en sık tercih edileni oluyor. Kimi bayan sade ve biraz da şık görünmek istiyor. Sadeliği, seçimini yapacağınız abiye modeli ile, şık görüntüyü de abiye elbiseleri ile yapacağınız kombin ile oluşturabilirsiniz. Beyaz renk tonlarıyla oluşturulan, kemer kurdeleli olan tasarımları incelemeden seçim yapmaya karar vermeyin. Krem rengi tonlarla oluşturulan bir tasarım daha var ki, hepimizin alışveriş aşkını kabartacak cinsten görünüyor. Kurdelesi çiçekli ve siyah renk tonlarıyla oluşturulan bu tasarım, bende abiye elbise modelleri arasında en iddialı olanı. Neden diye soracak olursanız, cevabını ancak resimlere bakarak anlayabilirsiniz.

Çoğu bayanın sıkça sorduğu sorulardan biri de abiye elbise markaları oluyor. Doğru markayı seçmek isteyen bayanlar, şimdiden ünlü markaların tasarımlarını aramaya koyuldular. Aslında ülkemizde bu modelleri çok bilinmeyen özel markalar, üzerinize göre dikiyor. Bu markaları da takip etmenizi öneririm. Bunun yanında önerebileceğim abiye elbise modelleri birkaç markanın butiklerinde ilgiyle karşılanıyor. Adil Işık, Koton, Beymen, Zara, Mango markalarının tasarımlarını incelerseniz eğer, ideal olan çok fazla butik ile karşılaşabilirsiniz. Zatan daha önceki yazılarımızda Adil Işık abiye elbise modellerini sizlerle paylaşmıştık. Bu modelleri her bayan çok sık beğenmişti. Oradaki tasarımları 3kmoda.com sayfamızdan da inceleyebilir, tekrar modellere göz gezdirebilirsiniz. Unutmayın abiye elbise fiyatları uygun aralıklarda sunulan tasarımları arayış içerisinde olun.

Abiye elbise modelleri Resimleri



 

Yorum Yaz