Divarese ayakkabı modelleri

Uzun zmndır yzmk istediğim mrklrdn biri oln Divrese mrksının beğendiğim ykkbı modelleri trendlerini bu gün sizlere sunuyorum. En idel butiklerini, en idel çnt tsrımlrını ve en idel yeni sezon ykkbı modellerini birz incelemeye ne dersiniz? Ben sizler için birkç tsrımı ve Divrese ykkbı koleksiyonunu hzırldım.

Mrknın birçok modelini seçmek için ünlü lışveriş sitelerini tln ettiğimi söyleyebilirim. Modellerine çok sık rstlmdığım, nck resmi syfsınd bulduğum çok şık modelleri görsellerde inceleyebilirsiniz. Kış modsının ynınd, yz sezonu için idel oln Divrese ykkbı koleksiyonund renkli ve bir o kdrd şık tsrımlrın ilginizi çektiğini frk edeceksiniz. Her zmn söylediğim gibi eğer bir ykkbı seçimi ypıyorsnız, düşünmeniz gereken ilk dety renk detyı olmlıdır. Çünkü sizin krkterinizi ve modnızı gösterecek oln en büyük dety renktir. Divreseykkbı koleksiyonund renk seçimine en bştn krr vermelisiniz. Bunu yine dolbınızd bulunn elbise, etek yd pntolon modeline göre ypcksınız. Önemli oln uyumlu renkleri yklmk, kombin tsrımlr yoğunlşmktır.

Önemli oln bu detyı geçtikten sonr, Divrese ykkbı modelleri seçimlerinizde tsrıml önem vermelisiniz. Tbi en önemli ve gözde tsrımlrdn topuklu tsrımlrı, ilgi çekici koleksiyonlrıyl mrknın reyonlrınd hzırlnmış. Benim tvsiyem koyu khve tonlrl oluşturuln pltform topuklu ykkbı modelleri üzerine olcktır. Hem kış modsınd, hem de yz sezonund bu tsrımı tercih edebilirsiniz. Divrese ykkbı butiklerine genel olrk bktığınız zmn d çık khve ve koyu khve tsrımlrın ön plnd olduğunu göreceksiniz. Mrk belirli bir çizginin üzerinden tsrımlrını oluşturmuş. Yni her mrknın kendine hs bir trzı vrdır diyoruz y, işte Divrese ykkbı koleksiyonlrınd d bu trzını net bir şekilde ynsıtmış. Aslınd bir yndn iyi, bir yndn d kötü durumd biz bynlr klbiliyoruz. Seçim konusund lterntiflerin bol olmsı bizim çımızdn son derece önemli oluyor. Fkt mrknın yeni sezond oluşturduğu bu koleksiyonu incelediğiniz zmn sdece khverengine ykın tonlrın olduğunu görüyoruz. Aslınd bunu çok dert etmemek gerekiyor. Çünkü Divrese ykkbı modellerini çeşitli bir şekilde mrknın mğzlrınd d seçebiliyoruz. Mğzlrını gezdiniz mi bilmiyorum. Anck ykkbı dın rdığınız çok hoş tsrımlrın olduğunu söyleyebilirim. Bu lnd sunuln Divrese ykkbı fiytlrı d son derece uygun. Göz tmnızd fyd vr.

Sizlere bu yzımd sdece mrknın görsel butiklerini sunmdım. Bunun ynınd mrknın sonbhr/kış koleksiyonunu ynsıtn bir videosunu d pylşıyor olcğım. Hdi iyi seyirler.

[gllery columns="2" size="lrge" ids="3909,3910,3911,3912,3914,3915,3916,3917,3919,3921,3922,3923,3924,3925,3926"]

Yorum Yaz