Divarese ayakkabı modelleri

Uzun zamandır yazmak istediğim markalardan biri olan Divarese markasının beğendiğim ayakkabı modelleri trendlerini bu gün sizlere sunuyorum. En ideal butiklerini, en ideal çanta tasarımlarını ve en ideal yeni sezon ayakkabı modellerini biraz incelemeye ne dersiniz? Ben sizler için birkaç tasarımı ve Divarese ayakkabı koleksiyonunu hazırladım.

Markanın birçok modelini seçmek için ünlü alışveriş sitelerini talan ettiğimi söyleyebilirim. Modellerine çok sık rastlamadığım, ancak resmi sayfasında bulduğum çok şık modelleri görsellerde inceleyebilirsiniz. Kış modasının yanında, yaz sezonu için ideal olan Divarese ayakkabı koleksiyonunda renkli ve bir o kadarda şık tasarımların ilginizi çektiğini fark edeceksiniz. Her zaman söylediğim gibi eğer bir ayakkabı seçimi yapıyorsanız, düşünmeniz gereken ilk detay renk detayı olmalıdır. Çünkü sizin karakterinizi ve modanızı gösterecek olan en büyük detay renktir. Divareseayakkabı koleksiyonunda renk seçimine en baştan karar vermelisiniz. Bunu yine dolabınızda bulunan elbise, etek yada pantolon modeline göre yapacaksınız. Önemli olan uyumlu renkleri yakalamak, kombin tasarımlara yoğunlaşmaktır.

Önemli olan bu detayı geçtikten sonra, Divarese ayakkabı modelleri seçimlerinizde tasarımla önem vermelisiniz. Tabi en önemli ve gözde tasarımlardan topuklu tasarımları, ilgi çekici koleksiyonlarıyla markanın reyonlarında hazırlanmış. Benim tavsiyem koyu kahve tonlarla oluşturulan platform topuklu ayakkabı modelleri üzerine olacaktır. Hem kış modasında, hem de yaz sezonunda bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Divarese ayakkabı butiklerine genel olarak baktığınız zaman da açık kahve ve koyu kahve tasarımların ön planda olduğunu göreceksiniz. Marka belirli bir çizginin üzerinden tasarımlarını oluşturmuş. Yani her markanın kendine has bir tarzı vardır diyoruz ya, işte Divarese ayakkabı koleksiyonlarında da bu tarzını net bir şekilde yansıtmış. Aslında bir yandan iyi, bir yandan da kötü durumda biz bayanlar kalabiliyoruz. Seçim konusunda alternatiflerin bol olması bizim açımızdan son derece önemli oluyor. Fakat markanın yeni sezonda oluşturduğu bu koleksiyonu incelediğiniz zaman sadece kahverengine yakın tonların olduğunu görüyoruz. Aslında bunu çok dert etmemek gerekiyor. Çünkü Divarese ayakkabı modellerini çeşitli bir şekilde markanın mağazalarında da seçebiliyoruz. Mağazalarını gezdiniz mi bilmiyorum. Ancak ayakkabı adına aradığınız çok hoş tasarımların olduğunu söyleyebilirim. Bu alanda sunulan Divarese ayakkabı fiyatları da son derece uygun. Göz atmanızda fayda var.

Sizlere bu yazımda sadece markanın görsel butiklerini sunmadım. Bunun yanında markanın sonbahar/kış koleksiyonunu yansıtan bir videosunu da paylaşıyor olacağım. Hadi iyi seyirler.

Divarese ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz