Farklılık yaratan makyaj önerileri

Farklılık yaratan makyaj önerileri

Mkyj ypmk deyince kl bynlrın bu konuy verdikleri çb gelir.  Her byn genellikle bu konud kendine yetecek kdr güzel bir mkyj ypck kdr d bilgi shibidir. Bynlr mkyj ypm konusund genellikle işini bilir m bzen de tüyo y d öneriye ihtiyç duybilir. En çok d mkyj önerileri ihtiycı doğbilir. Özellikle göz mkyjlrı bynlrı istediği gibi gösteren en önemli mkyj noktlrıdır. Göz mkyjındki yrıntılr bğlı olrk cnlı görünmek, enerjik y d mutsuz, hlsiz görünmek elimizde. Küçük bir yrıntı ile bkışımızdn tutun d ruh hlimize kdr değiştirebiliyoruz. Bu yüzden de mkyj ypn bynlr olrk frklılık yrtn önerileri dikkte lmlıyız.

Bu noktd frklılık yrtn mkyj önerileri vr. Gelin bunlr bir bklım.  Şunu ypmnız lzım ilk etpt;  yüz htlrınızı keşfetmeye bşlyın. Frklılık yrtn mkyj kendini tnımktn geçer. Çünkü ne durumd ne ypcğınızı bilmek önem tşır. Sert ve keskin yüz htlrınız vrs eğer yüzünüzde kesin çizgiler oluşturmktn kçının.

Allığınızı yüzünüzdeki köşelerden itibren yyrk uygulyın. Elmcık kemikleriniz çıkık ise bunu törpülemek dın tm elmcık kemiklerinin üstüne doğru dğıtın. Dh sonr hfif renklerde seçtiğiniz frınızı gözünüzün ypısın uygun olrk z miktrd uygulyın. Rimelinizi sürerken mümkün olduğunc z boy lın ve kirpiklerdeki boy toplrının önüne geçin. Eğer yüz htlrının yuvrlk ise, llığınızı dğıtm işlemini çok fzl uygulmyın ve mümkün olduğunc bölgesel uygulyın.

Göz mkyjı ise bşlı bşın bir detylr topluluğudur. Göz mkyjınd en çok renk seçimi önem tşır ve pstel tonlrd kullnıln renkler dh cnlı bir yüz htlrı sergilemeye yrdımcı olur. Cnlı renk isteyenler kullnbilir. Mkyj konusund göz lıcı teknikleri tercih etmek mlzeme olrk hem ruj için hem de fr için iyi bir seçenektir. Özellikte pstelfr ve ruj renklerini kullnmk ten rengine göre de bir renk seçmek yüze cnlılık verir. Pstel tonlrd göz lıcı mkyj teknikleri kullnmk hem göz mkyj mlzemeleri için hem llık için çok iyi bir seçenektir.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/frklilik-yrtn-mkyj-onerileri/ttchment/guzellik-mkyj-fr16" rel="ttchment wp-tt-37420">

Yorum Yaz