Yaz Tatilinizde Muhteşem Görünecek 10 Makyaj Fikri

yaz tatilinizde muhtesem gorunecek 10 makyaj fikri 9

İster bir yz ttili plnlıyor olun, ister boş zmnınızd mkyjınızı bir kenr bırkın, bu mkle kusursuz ve doğl bir görünüm elde etmenize yrdımcı olck güzellik önerileriyle dolu!

Yüzünüz İçin 10 Mkyj Fikri

Yz ttiliniz için mkyj fikirleri mi rıyorsunuz? Şnslısın! İşte yüzünüzde hrik görünecek 10 mkyj fikri.

1. Yz mevsimi, göz mkyjı denemek için mükemmel bir zmndır. Yoğun bir görünüm oluşturmk için koyu renkli bir str ile çık göz frı sürmeyi deneyin.

2. Yüzünüzü çık pembe bir dudk prltıcısı vey rujl ydınltın.

3. Doğl görünümlü bir bronzluk rıyorsnız fondöten ve pudr yerine bronzer ve llık kullnmyı deneyin.

4. Eğlenceli ve şık bir görünüm için gümüş vey ltın rengi göz frı ve ruj sürmeyi deneyin.

5. Yine de hrik görünmenizi sğlyck günlük bir görünüm rıyorsnız, göz klemi, rimel ve dudk kremi içeren doğl bir mkyj seti kullnmyı deneyin.

6. Sinirli bir görünüm için siyh göz frı ve prlk kırmızı dudklr kullnmyı deneyin.

7. Zrif ve güzel bir görünüm için hfif şeftli llık ve nude ruj sürün.

8. Dh olgun bir görünüm için khverengi göz frı ve nude ruj sürün.

9. Son olrk, yüzünüze birz prlklık ktmk istiyorsnız mercn vey ltın rengi göz frı ile çık pembe llık ve prlk kırmızı ruj kullnmyı deneyin.

[gllery ids="109219,109220,109221,109222,109223,109224,109225,109226,109227,109228"]

Gözleriniz İçin 10 Mkyj Fikri

Yz mevsimi geldiğinde mkyj rutininizden ödün vermenize gerek yok! Bu yzıd size ttilinizde hrik görünecek 10 hrik mkyj fikri vereceğiz.

1. Prlk Göz Frı

Tüm göz kpğın prlk göz frı sürün ve kbrık bir fırçyl dış doğru dğıtın.

2. Doğl Göz Mkyjı

Açık khverengi göz frı ve doğl bir göz klemi ile doğl bir görünüm yrtın.

3. Yumuşk Allık

Ynklrınızın elmcık kemiklerine hfif bir llık uygulyın ve yumuşk bir fırç kullnrk dış doğru dğıtın.

4. Cesur Göz Frı

Gözlerinizin kıvrımın heyecn verici bir renkte koyu bir göz frı uygulyın.

5. Dumnlı Gözler

Alt kirpik çizgisine siyh göz frı uygulyrk ve kbrık bir fırç kullnrk dış doğru krıştırrk buğulu gözler yrtın. Ekstr etki için str vey rimel ekleyin!

6. Yzlık Ruj Tonlrı

Bu yz sezonu için prlk pembe vey mercn rengi bir ruj seçin! İnce ktmnlr hlinde uygulyın ve ilve prlklık için gerekirse bir kğıt mendil ile lekeleyin.

7. Işıltılı Göz Mkyjı Fikirleri

Ekstr ışıltı için göz mkyjınız ışıltı eklemeyi deneyin! Gümüş, ltın, pembe ltın ve bronz gibi çeşitli ışıltılı göz frlrını kullnbilirsiniz. Herkesi gölgede bırkn bir görünüm yrtmk için ışıltılı bir göz klemi ekleyin!

Gündüz en sevdiğiniz elbiseyi giyin ve en sevdiğiniz siyh ksesurlrl geceleri çıldırın! Siyh, çeşitli şekillerde kullnılbilen çok yönlü bir renktir. Hrik bir kontrst için lcivert, khverengi ve bordo gibi siyh vey koyu renklerin frklı tonlrınd kullnbilirsiniz. Beyz yrıc siyh için hrik bir lterntif çünkü gözleri dh prlk ve dh büyük göstererek dh d öne çıkrıyor! Beyz, yüz rengine krşı kontrst oluşturrk size ilginç bir görünüm verecektir!

Ynklrınız İçin 10 Mkyj Fikri

Yz ttilinizde iyi görünmek zor olmk zorund değil! İşte herkesi kıskndırck güneşten öpülmüş bir görünüm elde etmenize yrdımcı olck 10 mkyj fikri.

1. Sun Kissed Blush: Güneşten ilhm ln bir llık ile ynklrınız birz renk ktın. Bu llık, size sevimli bir ışıltı verecek doğl görünümlü bir renk tonun shiptir.

2. Yumuşk Bronzlştırıcı: Dh ince bir görünüm için bronzlştırıcı krem yerine bronzlştırıcı pudryı deneyin. Bu, cildinizin çok belirgin olmdn dh yumuşk ve dh bronz görünmesini sğlr.

3. Mercn Allık: Mercn llıklr, ynklrınız birz renk ktmk için mükemmeldir. Bunlrı llık olrk vey elmcık kemiklerinize güzel bir vurgu eklemek için kullnbilirsiniz.

4. Şeftli Prıltısı: Ynklrınızd muhteşem bir şeftli ışıltısı için, mükemmel yz görünümünü yrtmk için şeftli prlklığını llıkl birleştirin!

5. Leylk Ruj: Dudklrınız boyut ve derinlik ktck leylk rengi bir ruj seçin. Bu ruj, bu sezon geleneksel kırmızı dudk renginden uzk durmk isteyenler için ideldir.

6. Altın Prıltı: Altın efekti yrtmk için çık khverengi bir göz frı kullnın ve mükemmel ltın ışıltısını yrtmk için göz kpklrınız boyunc hfifçe gezdirin.

7. Altın Khverengi: Dh drmtik bir khverengi istiyorsnız, ‘Mc’s Lipsniffer’ filmindeki Mc’s Whiskey Lipstick gibi koyu khverengi bir ruj kullnın.

8. Autumnl Blush: Ynklrınızd gökkuşğının her rengini istiyorsnız, hiç çb hrcmdn güzel bir sonbhr görünümü yrtck bir sonbhr llığı seçin!

9. Sıck Pembe: Ynklrınız birz pembelik ktmk için MAC’in Nughty Nurse’ü vey Benefit’in Bd Girl Up’ı gibi sıck bir pembe tonu deneyin.

Dudklrınız İçin 10 Mkyj Fikri

Yz mkyjı söz konusu olduğund, her zmn uymnız gereken birkç temel kurl vrdır. Her şeyden önce, her zmn doğl mkyj görünümleri için gidin. Bu, hfif ürünler kullnmk ve herhngi bir ğır kpsmdn kçınmk nlmın gelir.

Yorum Yaz