Nasıl seksi olunur?

Nasıl seksi olunur konulu bu yazımızda sizlere seksi olabileceğiniz birkaç ufak tavsiye vermek istiyorum. Öncelikle unutmayın ki seksi olma yolu dış görünüşünüzden daha çok hal ve hareketlerinizden, bir küçük bakışınızdan, yürüyüşünüzden geçiyor. Öncelikle ten bakımından başlayalım! Kuru ve bakımsız bir cilt ne olursa olsun seksi görünmez. Yüzünüze, elinize ve ayaklarınıza daha doğru bütün bir vücudunuza sağlam bir bakım öneririm. Çok aşırı zayıf olmak seksi olmak değildir. Erkekler kıvrımlı bayanlardan hoşlanırlar. Bu yüzden türlü türlü diyetler deneyip kendinize işkence etmek yerine kendi vücudunuzun kıvrımlı bölgelerini fark edip doğru bir sporla vücudunuzun çekiciliğini öne çıkarabilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir şey de var ki aslında en önemlisi. Koku! ‘’Bir parfümle mi seksi olunur?’’ demeyin. Parfümün içindeki alt notaların beyine gönderdiği sinyaller erkeklerin birden sizinle ilgilenmesini sağlayabilir. Şeker kokulu ya da fresh kokular yerine kadınsı kokular tercih ederseniz seksiliğinize seksilik katmış olursunuz. Saçların ıslak olmasını ya da ıslak görünmesinin çok seksi olduğunu iddia eden erkekler var! Bende buna şahit oldum. Tabii ki ıslak saçla dolaşmak zorunda değilsiniz. Bu tarzda birçok saç modeli mevcut. Kullanacağınız saç köpüğüyle saçlarınıza ıslak bir hava verebilirsiniz.

Nasıl seksi olurum diye düşünenler için tavsiyelerimiz daha bitmedi! Her zaman kendinize güvenin! Kendine güvenen, cesur, özgür bayanları erkekler çok çekici buluyorlar. Kimseye fark ettirmeden atacağınız yaramaz bir bakış erkeğinizi çıldırtmaya yetecektir. Bunun dışında kısık sesle konuşmakta seksi olma yöntemleri arasında. Bunun dışında bir erkekle tokalaşırken elini bir tık daha sıkarsanız bu da kendinize olan güveninizi belli edecektir. Erkeğin elini alın koparın demiyoruz tabiiki sadece bir tık. Sakın bunu abartmayın kisizden korkmasın.

Dantel ya da saten dar elbiseler, dolgun görünen dudaklar, buğulu bir tarzda yapılan göz makyajı, sallanan açık saçlar, ayaklarınızı güzel gösterecek topuklu ayakkabılar ve beyine sinyaller gönderen kırmızı rengi! Seksi olmanın yolları arasında yer alan bu küçük detayları aklınızda bulundurmayı unutmayın. Ve ne olursa olsun kendinize güvenin! Erkekler sizi farketsin.

nasil-daha-kadinsi-olunur

Yorum Yaz