Menekşe moru göz makyajı

Menekşe moru göz makyajı

Mkyjı doğru ypılmış bir kdın oldukç güzeldir ve kendisini de güzel hissedince bir özgüvene ship olur.  Biz kdınlrı mükemmel ypck iken ynlış uygulnn bir mkyj ile bütün bir günümüzü kendimizi berbt hissederek geçirebiliriz. Güzellik sırlrının püf noktlrı biz kdınlr için oldukç önemli. Peki, günlük hytt bizi doğl gösterecek ve güzelleştirecek mkyj hngi göz mkyjı ve doğrumkyjı ypmmız yrdımcı olur iyi göz mkyjı nsıl ypılır? Ypıldığı nlşılmyn çok hfif rötuşlr ile bizi doğl güzel hle getiren mkyjlr, yüzümüzü ypy bir hle getirmez ve yüzümüzdeki boylrın göze tmsını önler. Bu noktd renk seçimi devreye girer ve menekşe de güzel bir renktir. Özellikle göz mkyjı ypck olnlr için menekşe moru son zmnlrd çok trend.

Menekşe moru göz mkyjı sizi olduğunuzdn dh frklı bir hvy sokcktır. Eğer yüz htlrının yuvrlk ise, llığınızı dğıtm işlemini çok fzl uygulmyın ve mümkün olduğunc bölgesel uygulyın. Cildinizin temiz gözeneklerinizin tıklı olmdığındn emin olduktn sonr menekşe tonu mor bir mkyj hzırsınız demektir.  Rimel mlzemesinin bu menekşe moru tonu son zmnlrd mod oldu ve bulunn stın lbileceğiniz yerler vr.

Yine ynı şekilde mkyj firmlrındn getirtmek de bir lterntiftir. Rimeli elinize ldıktn sonr sır geldi uygulmsın. Rimelinizi sürerken mümkün olduğunc z boy lın ve kirpiklerdeki boy toplrının önüne geçin. Bun dikkt ederseniz doğru ve düzgün bir biçimde sürmüş olursunuz.

Göze dir hzırlıklrınızı tmmlyın ve mkyj bşlyın. Eğer cilt olrk kuru ise gözltlrınız d önce bir göz kremi ile yumuştırsnız dh z cır. Aksi tkdirde sürdüğünüz renk tonu ne olur ise olsun sizi rhtsız eder.

Göz klemi ve eye liner gibi mlzemelerin de menekşe moru tonu vrdır ve bulmk mutlk istiyorum lmlıyım diyenler için bulcklrı yerler ve y sipriş edecekleri durumlr vrdır mutlk. Anck ruj konusund sıkıntı yşrlr. Menekşe moru ruj her ürün mrksının koleksiyonund yok. Renk olrk özel bir renk olduğu için sıkıntı yşybilirsiniz.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/menekse-moru-goz-mkyji/ttchment/sby1l" rel="ttchment wp-tt-38419">

Yorum Yaz