Yılı Makyaj Modası

yılı makyaj modası yüz makyajından tercih edilen ışıltıdan uzak bir şekilde mat rengi kullanmak. Parlak makyaj bu sene yerini mat bir görüntüye bıraktı. Doğallığı bozmadan mat bir görüntü elde eden yılı makyaj modası hanımların gözdesi olması için size biraz tavsiye vereyim. Hele günümüzde çeşitli dergiler çeşitli sitelerde her yılın modası göz makyajını bulmak mümkün hale geldi. Ve bize bayanlar modaya uymayı seviyoruz. Son dönemlerde mat makyajdaki artış gözle görülebilir derece arttı.

Dergilerde televizyonda, bilgisayarda her nereyi açarsanız açın mat rengin her bayanda hem güzel olduğunu hem de her bayana yakıştığını görebilirsiniz.yılı yüz makyajında parlak ve simli renklerden uzak durmak gerekir. Öncelikle yüze makyaj uygulamadan makyaj bazı krem gibi şeyler mutlaka sürün. Çünkü makyajı temizlememizde bize yardımcı olur. İlk olarak yüzünüze tenimize uygun fondöten sürün fondöten teninizle aynı veya bir ton açığı rengi kullanınız ki mat bir görüntü elde etmek için göze yardımcı olsun sonra pudra ile tamamlayın ki mat görüntü elde edilir. Allık kullanmasanız daha iyi olur. Dudaklarda aynı şekilde mat tonlarında yılı makyaj modasına uymak için pastel renkleri seçebilirsiniz. En önemli ve en dikkat çekici yer ise yüz makyajı modasında gözlerdir. Burada da ışıltıdan uzak durmalısınız.

Kalın sürme ve eyelinerdan da uzak durmak ve ince bir şekilde göz kalemi veya eyelineri çekmek yılı makyaj modası yüz makyajından en öne çıkan hususlardan biridir. Bende size bu şekilde uygulamanızı tavsiye ederim. Gözlerde kalın makyaj yerine kaşları kalın göstermeniz belirgin kaşlara sahip olmanız gözü ön planda tutar ve uzun dolgun kirpiklere etkileyici bir bakış yakalayabilirsiniz. Rimelin daha etkileyici ve dolgun görünmesi için kirpik kıvırıcılarından yardım alın. Sende en güzel makyaj modasıyılı yüz makyajını yaparım diyorsan tavsiyelerimi dinlemelisin

Bu tavsiyeler üzerine hem bunu yılı tamamlayıp hem de bir sonraki yıl için yüze en uygun şekilde nasıl makyaj yapmak konusunda bilgi sahibi olabilir. Bu bilgilerle yüzünüzde ki makyajı ön plana çıkarıp yüzü koruyup sizi yılın ve önümüzde ki yılların hoş bir görüntüsü ile karşılar buda size verilen en güzel armağan gelir. Yüzünüzde ki güzellik size mutluluk üstüne mutluluk katar.

Yorum Yaz