Makyajda Kapatıcı Nasıl Kullanılır ?

Makyajda Kapatıcı Nasıl Kullanılır ?

Mkyj ypmyı, dh güzel görünmeyi ve dikktli bkışlrı üzerine çekmeyi her kdın sever, bzı kişiler kendileri için mkyj yptıklrını söyleseler de işin slı, bşklrın güzel görünmektir. Mkyj ypmk bşlı bşın bir snttır ve iyi ypıldığı zmn, çok d etkili olmktdır. Am mkyj ypmnın kurllrın uyulmlı ve üstünüzde eğreti durn vey çok brtılı bir mkyj ypmktns mkyjsız gezmeyi tercih etmelisiniz.

Mkyjın klıcı olmsı için mutlk kptıcı kullnmnız gerekmektedir, yoks süreceğiniz fr, llık vey diğer kozmetik ürünleri kıs zmnd uçck ve siz mkyj ypmmış bir hle geleceksiniz. Mkyjd kptıcı kullnımı için cildinizin göz çevresi ile yüz etrfın süreceğiniz kptıcılrın frklı olmsı gerekir.

Gözltı kptıcılrının cildimizden bir iki ton dh çık renklerde olmsın özen göstermeliyiz, çünkü göz çevrelerin her zmn normlden dh koyu renklerdedir. Çok çık renkli kptıcı kullnırsnız, göz çevrenizdeki bütün kusurlr orty çıkck ve sizi olduğunuzdn dh çirkin gösterecektir, kptıcılrın renk seçimi bu yüzden çok önemlidir. Mkyjd kptıcı kusurlrın gizlenmesi için de gereklidir.

Çok klın olmyn, bulbilirseniz likit kptıcılrı deneyerek ne kdr etkili olduklrını görebilirsiniz. Piysd stıln ve değişik fiytlr ship oln kptıcılrı birz deneyerek krr vermeniz olsıdır.

Fondöten kullnımı d bir nebzeye kdr kusurlrı giderici etki gösterebilir nck yeterli olmz. Renk ve tonunun belirlediğiniz kptıcının uygulnmsı d en z bunlr kdr önem tşır, yedirerek sürmeyecekseniz hiç kullnmyın dh iyidir. Kptıcı kullnımı bu nlmd çok önemlidir, iyice cildinize yedirerek ypcğınız uygulmnın rdındn llık ve fr kullnımın bşlybilirsiniz.

Mkyjd kptıcı kullndığınızd, kptıcınız klın ise, önce bir krem sürümeniz ve onun üzerine z bir prç kptıcıyı yymnız dh güzel sonuçlr lmnız neden olcktır. Prmklrınız içinde en hfif dokunbilen yüzük prmğıdır ve onunl yvşç diresel hreketler ile kptıcıyı sürmenizde yrr vrdır. Kptıcıyı göz çevrenize uygulrken, üst göz kpklrınızı d skın unutmyın. Üzerine süreceğiniz pudr syesinde, kptıcınızın sbitlenmesini sğlybilirsiniz. Gün içinde mkyj tzelemek için zmn bulmıyorsnız, hfif bir pudr ile bütünlük sğlmnız gerçekleşir.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyjd-kptici-nsil-kullnilir/ttchment/kptici-2" rel="ttchment wp-tt-38687">

Yorum Yaz