Protez kirpik uygulaması

Kozmetik sektörü yaratıcılıkta sınır tanımadığı gibi sıra dışı ürünleri, sıra dışı yöntemlerle piyasaya sürüyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün üretilmesin ve hedef kitleye ulaşarak talep görmesin. Yine son zamanlarda hanımların yoğun ilgisini çeken, yoğun talep bulunan ve hanımların güzelliğine güzellik katacak olan bir ürün olan “protez kirpik” güzellik merkezlerinde alıcılarını ve kullanıcılarını bekliyor. Özellikle kısa ve zayıf kirpikleri olan hanımların talep gösterdiği bu protez kirpikler farklı yöntemler uygulanarak hanımların kullanması sağlanıyor. Kimi protez kirpik uzun vadeli kullanım şansı verirken kimi protez kirpik çeşitleri ise kısa vadeli kullanım için ideal çözüm gibi duruyor.

Bir zamanlar Yeşilçam filmlerinde gördüğümüz ve çok abartılı bulduğumuz yapay kirpikler esasında bize o günlerden mesajı vermiş durumda. Günümüz de üretilen kirpikler elbette Yeşilçam klasiği yaratacak türden değil. Gözlerde ki anlamı derinleştiren, bakışta keskinlik sağlayan kirpikler pek çok farklı yöntemle insanların kullanımına sunulmakta.

Hanımların vazgeçilmezi olarak yerini alan ve sabitleyen kalıcı makyajın yanında, yine özellikle günümüzde çok sık duyduğumuz ve hanımların yoğun talep gösterdiği “ipek kirpik” diye tabir edilen protez kirpikler son zamanlarda oldukça revaçta. Zayıf kirpikleriniz varsa, açık renk kirpik renginiz varsaprotez kirpiği kullanmak için uygun aday oluyorsunuz. Kalıcı makyaj kadar talep görmeye başlayan protez kirpikler kullanımın rahatlığı ile dikkat çekmekte. Hanımları özellikle yaz aylarında akan rimellerden ve rimel sürmek için ayırılan zamanlardan kurtaran bu yeni yöntem ile hanımlar mutluluklarına mutluluk katmanın yanında güzel bakışları ile derinden etkilemekte.

Uzun vadede çözüm olarak karşımıza çıkan ipek kirpik yani protez kirpiklerle birkaç saatlik bir uygulama ile kişi yaklaşık bir yıl kullanabileceği protez kirpiklerine sahip oluyor. Belli aralıklarla bakımı yaptırılan bu kirpikler uzun vade de kullanılıyor. Bu sayede ayna karşısında kirpiği kıvırmak için harcanan zaman, sağa sola bulaştırmadan, topaklandırmadan sürülmeye çalışılan rimel devri de uzun vade de kapanmış oluyor. Buradan arttırılan zamanla hanımların ne yaptığı bilinmez ama çoğunluk alış veriş için ayrılan ekstra zaman olarak düşünüyor.

Yorum Yaz