Protez kirpik uygulaması

Protez kirpik uygulaması

Kozmetik sektörü yrtıcılıkt sınır tnımdığı gibi sır dışı ürünleri, sır dışı yöntemlerle piysy sürüyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün üretilmesin ve hedef kitleye ulşrk tlep görmesin. Yine son zmnlrd hnımlrın yoğun ilgisini çeken, yoğun tlep bulunn ve hnımlrın güzelliğine güzellik ktck oln bir ürün oln “protez kirpik” güzellik merkezlerinde lıcılrını ve kullnıcılrını bekliyor. Özellikle kıs ve zyıf kirpikleri oln hnımlrın tlep gösterdiği bu protez kirpikler frklı yöntemler uygulnrk hnımlrın kullnmsı sğlnıyor. Kimi protez kirpik uzun vdeli kullnım şnsı verirken kimi protez kirpik çeşitleri ise kıs vdeli kullnım için idel çözüm gibi duruyor.

Bir zmnlr Yeşilçm filmlerinde gördüğümüz ve çok brtılı bulduğumuz ypy kirpikler essınd bize o günlerden mesjı vermiş durumd. Günümüz de üretilen kirpikler elbette Yeşilçm klsiği yrtck türden değil. Gözlerde ki nlmı derinleştiren, bkışt keskinlik sğlyn kirpikler pek çok frklı yöntemle insnlrın kullnımın sunulmkt.

Hnımlrın vzgeçilmezi olrk yerini ln ve sbitleyen klıcı mkyjın ynınd, yine özellikle günümüzde çok sık duyduğumuz ve hnımlrın yoğun tlep gösterdiği “ipek kirpik” diye tbir edilen protez kirpikler son zmnlrd oldukç revçt. Zyıf kirpikleriniz vrs, çık renk kirpik renginiz vrsprotez kirpiği kullnmk için uygun dy oluyorsunuz. Klıcı mkyj kdr tlep görmeye bşlyn protez kirpikler kullnımın rhtlığı ile dikkt çekmekte. Hnımlrı özellikle yz ylrınd kn rimellerden ve rimel sürmek için yırıln zmnlrdn kurtrn bu yeni yöntem ile hnımlr mutluluklrın mutluluk ktmnın ynınd güzel bkışlrı ile derinden etkilemekte.

Uzun vdede çözüm olrk krşımız çıkn ipek kirpik yni protez kirpiklerle birkç stlik bir uygulm ile kişi yklşık bir yıl kullnbileceği protez kirpiklerine ship oluyor. Belli rlıklrl bkımı yptırıln bu kirpikler uzun vde de kullnılıyor. Bu syede yn krşısınd kirpiği kıvırmk için hrcnn zmn, sğ sol bulştırmdn, topklndırmdn sürülmeye çlışıln rimel devri de uzun vde de kpnmış oluyor. Burdn rttırıln zmnl hnımlrın ne yptığı bilinmez m çoğunluk lış veriş için yrıln ekstr zmn olrk düşünüyor.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/protez-kirpik-uygulmsi/ttchment/tkm-kirpik" rel="ttchment wp-tt-38280">

Yorum Yaz