Tulum modelleri

Kendimi en rht hissettiğim tsrımlrın rsınd gelen tulum modelleri yeni sezond mrklrın kendine özgü tsrımlrıyl ilgileri çekmeye devm ediyor.modsınd bynlr tsrımlrın ynınd birz d rhtlığı düşünüyorlr. Aslınd kesinlikle hklılr. Göz boyyn o kdr fzl koleksiyon vr ki, bu koleksiyonlrdn seçim yptığımız zmn, rhtlık çısındn hyl kırıklığın düşebiliyoruz. Bu yüzden mrklr tulum modelleri tsrımlrını frklı bir bkış çısı, frklı bir rhtlıkl oluşturmuşlr. Mğzlrın yeni sezon reyonlrı tmmen bu tsrımlr üzerine hzırlnmış. Geçtiğimiz sezon göre byn tulum modelleri koleksiyonlrını dh sık görüyoruz. Bunun nedeni de tmmen bynlrın bu tsrımlrı dh çok tercih etmesinden kynklnıyor. Bu yzıd birz yeni sezon tulum modelleri üzerine, birz d bu tsrımlrı hngi lnlrd ve hngi modelleriyle tercih etmeliyiz bunun üzerine duruyor olcğız. Tvsiyelerde buluncğımız bu yzıd öncelikli olrk tsrımlr bir göz gezdirelim.

Bu sezon modeller ve renkler hrik. En beğendiğim renkleri mrklr mğzlrınd oluşturuyorlr. Sdece benim de beğendiğim renkler yok. Bunun ynınd ilginizi çekecek çok fzl tulum modeli ile krşılşbiliyorsunuz. Sizlere tvsiyem renk konusund birz düşünmeniz yönünde olsun. Çoğu byn bu hty sıkç düşüyor. Mğzlrd renkli gördükleri her tulumu tsrımlrın ekliyorlr. Anck eve geldiklerinde ldıklrı bu modeli hngi ykkbı yd hngi çnt ile kombin edeceklerini bilmiyorlr. Tulum modelleri seçimleri her zmn için önemlidir. Düşünmek, idel bir kombin çıkrmk için tsrımı lmdn mğzd birz krrsız olmk gerekiyor.

Sizler için ben en trend tulum modelleri koleksiyonunu hzırldım. Bunun ynınd incelediğiniz bu tsrımlrı hngi lnlrd giyeceğiniz konusund d tvsiyelerde bulunmk istiyorum. Ben üç lnd bu tsrımlrı inceledim. İlk lnımız iş yerinde ve özel günlerde tercih edilecek tulum modelleri üzerine olcktır. 

Bynlrın en sıkıntılı olduklrı iş yerleri ve özel günler, tercih konusund çok krrsızlık yrtbiliyor. Yrın iş yerinde ne giysem? sorusunu hepimiz biliriz. Htt kşmdn giyilecek elbiselerini yırn bynlr dhi vr. Aslınd bu kdr temkinli olmk doğru değil. Rht ve free olmnız her zmn için önemlidir bence. İşte bu rhtlığı d tulum koleksiyonund bulbilirsiniz. Kırmızı renk tonlrıyl oluşturuln tsrımlr şöyle bir uzktn bkın. Strplez ve uzun düz pntolon ile oluşturuln bu model, ilginizi çekebilir. Altın d tercih edeceğiniz sde bir ykkbı ile sizden frklısı olmz. Şimdi bu tsrım özel günlerde giyilebilecek bir tsrım. Aynı şekilde byn tulum koleksiyonlrınd iddilı renklere yoğunlşrk özel günlerinizi renklendirebilirsiniz. Bunun ynınd iş yerinde tercih edilebilecek tsrımlr d ilginizi çekebilir. Mesel lcivert renkle oluşturulmuş, strplez ve pntlonun önünde kurdele oln bu tsrımı kçırmyın. Mrklrın mğzlrınd en beğendiğim tulum modelleri bu renklerle oluşturuln tsrımlr olmuştu.

Kendi modnız, kendi krkterinize ve kendi renginize göre bir yorum üreterek idel oln tsrımlrdn frklı bir kombin çıkrbilirsiniz. Önemli oln tek dety, doğru seçimleri doğru mğzd ypmnızdn geçiyor. Birkç mrkyı sizler için söylemek istiyorum. Bynlrın en sık tercih ettiği Adil Işık tulum modelleri koleksiyonuyl gözde oln mrklrdn. Zten her modeliyle her sezon gözde olck bir mrk. Mğzlrını ziyret ettiğiniz zmn, kendinizi kybedebilirsiniz. Aynı şekilde bir mrk dh vr ki, oluşturduğu tsrımlrıyl sizleri büyülüyor. Bu mrkyı thmin eden bynlr vrdır. Koton tulum modelleri koleksiyonuyl yeni sezond iyi iş bşrmış. Görsellerde de bu mrklrın tsrımlrını görebilir, belki birkç yorumd dhi bulunbilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="3699,3698,3697,3696,3695,3690,3691,3692,3693,3694,3689,3688,3687,3686,3685,3680,3681,3682,3683,3684,3679,3678,3677,3676,3675,3674" size="lrge"]

Yorum Yaz