Tulum modelleri

Kendimi en rahat hissettiğim tasarımların arasında gelen tulum modelleri yeni sezonda markaların kendine özgü tasarımlarıyla ilgileri çekmeye devam ediyor.modasında bayanlar tasarımların yanında biraz da rahatlığı düşünüyorlar. Aslında kesinlikle haklılar. Göz boyayan o kadar fazla koleksiyon var ki, bu koleksiyonlardan seçim yaptığımız zaman, rahatlık açısından hayal kırıklığına düşebiliyoruz. Bu yüzden markalar tulum modelleri tasarımlarını farklı bir bakış açısı, farklı bir rahatlıkla oluşturmuşlar. Mağazaların yeni sezon reyonları tamamen bu tasarımlar üzerine hazırlanmış. Geçtiğimiz sezona göre bayan tulum modelleri koleksiyonlarını daha sık görüyoruz. Bunun nedeni de tamamen bayanların bu tasarımları daha çok tercih etmesinden kaynaklanıyor. Bu yazıda biraz yeni sezon tulum modelleri üzerine, biraz da bu tasarımları hangi alanlarda ve hangi modelleriyle tercih etmeliyiz bunun üzerine duruyor olacağız. Tavsiyelerde bulunacağımız bu yazıda öncelikli olarak tasarımlara bir göz gezdirelim.

Bu sezon modeller ve renkler harika. En beğendiğim renkleri markalar mağazalarında oluşturuyorlar. Sadece benim de beğendiğim renkler yok. Bunun yanında ilginizi çekecek çok fazla tulum modeli ile karşılaşabiliyorsunuz. Sizlere tavsiyem renk konusunda biraz düşünmeniz yönünde olsun. Çoğu bayan bu hataya sıkça düşüyor. Mağazalarda renkli gördükleri her tulumu tasarımlarına ekliyorlar. Ancak eve geldiklerinde aldıkları bu modeli hangi ayakkabı yada hangi çanta ile kombin edeceklerini bilmiyorlar. Tulum modelleri seçimleri her zaman için önemlidir. Düşünmek, ideal bir kombin çıkarmak için tasarımı almadan mağazada biraz kararsız olmak gerekiyor.

Sizler için ben en trend tulum modelleri koleksiyonunu hazırladım. Bunun yanında incelediğiniz bu tasarımları hangi alanlarda giyeceğiniz konusunda da tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Ben üç alanda bu tasarımları inceledim. İlk alanımız iş yerinde ve özel günlerde tercih edilecek tulum modelleri üzerine olacaktır. 

Bayanların en sıkıntılı oldukları iş yerleri ve özel günler, tercih konusunda çok kararsızlık yaratabiliyor. Yarın iş yerinde ne giysem? sorusunu hepimiz biliriz. Hatta akşamdan giyilecek elbiselerini ayıran bayanlar dahi var. Aslında bu kadar temkinli olmak doğru değil. Rahat ve free olmanız her zaman için önemlidir bence. İşte bu rahatlığı da tulum koleksiyonunda bulabilirsiniz. Kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan tasarımlara şöyle bir uzaktan bakın. Straplez ve uzun düz pantolon ile oluşturulan bu model, ilginizi çekebilir. Altına da tercih edeceğiniz sade bir ayakkabı ile sizden farklısı olamaz. Şimdi bu tasarım özel günlerde giyilebilecek bir tasarım. Aynı şekilde bayan tulum koleksiyonlarında iddialı renklere yoğunlaşarak özel günlerinizi renklendirebilirsiniz. Bunun yanında iş yerinde tercih edilebilecek tasarımlar da ilginizi çekebilir. Mesela lacivert renkle oluşturulmuş, straplez ve pantlonun önünde kurdele olan bu tasarımı kaçırmayın. Markaların mağazalarında en beğendiğim tulum modelleri bu renklerle oluşturulan tasarımlar olmuştu.

Kendi modanıza, kendi karakterinize ve kendi renginize göre bir yorum üreterek ideal olan tasarımlardan farklı bir kombin çıkarabilirsiniz. Önemli olan tek detay, doğru seçimleri doğru mağazada yapmanızdan geçiyor. Birkaç markayı sizler için söylemek istiyorum. Bayanların en sık tercih ettiği Adil Işık tulum modelleri koleksiyonuyla gözde olan markalardan. Zaten her modeliyle her sezon gözde olacak bir marka. Mağazalarını ziyaret ettiğiniz zaman, kendinizi kaybedebilirsiniz. Aynı şekilde bir marka daha var ki, oluşturduğu tasarımlarıyla sizleri büyülüyor. Bu markayı tahmin eden bayanlar vardır. Koton tulum modelleri koleksiyonuyla yeni sezonda iyi iş başarmış. Görsellerde de bu markaların tasarımlarını görebilir, belki birkaç yorumda dahi bulunabilirsiniz.

Tulum modelleri ResimleriYorum Yaz