Gelinlik Modelleri

Birçok bayanın en özel günlerinden biri olan düğünlerinde giyecekleri gelinlikler yıllar öncesinden hayali kurulan bir kostümdür. gelinlik modelleri de bu hayallere yakışacak kadar ihtişamlı ve pırıltılı detaylarıyla bu sezonu yakıp kavuracak. Tesettürlü olan ya da olmayan tüm bayanların zevklerine göre tasarlanmış olan gelinlik modelleri koleksiyonunda trend olan tasarımlarla hayallerinize ışık tutmaya çalışacağız.

Modacıların hayallerinizi gerçeğe dönüştürdüğü noktada ortaya çıkan gelinlikler birçok detay ve kumaşla tasarlanabiliyor. gelinlik modelleri ile ilgili yaptığımız araştırmalarda bu sezon uzun duvakların ve kabarık gelinliklerin trend olduğunu görmekteyiz. Yoğun olarak taş işlemelerin ve tüllerin kullanıldığı gelinliklerde beyaz renkten ziyade daha ekru ve krem rengi tonların hakim olduğu görülmekte. straplez gelinlik modelleri ise her yıl olduğu gibiyılında yine gelin adaylarının en çok ilgi gösterdiği model oldu.

Straplez gelinlikler göğüs ve sırt dekoltesini bir arada bulundurması nedeniyle de oldukça iddialı bir gelinlik modelidir. Kuğu gibi süzülmenizi sağlayan uzun duvaklı gelinlik modelleri de bayanların rüyalarını süsleyen bir parça. Bu sezon yine uzun duvaklı gelinliklerde ön kısmın bol taş detaylarıyla ve krepelerle süslendiği gözlerden kaçmayan bir detay. Özellikle kabarık gelinlik hayalı olanlara hitap eden saten gelinlik modelleri ile en hareketli gelinlerden biri de siz olabilirsiniz. Tül detaylarla tasarlanan gelinlikler de birçok genç kızın tek hayali olabilir.

Tüm bu tasarımların yanı sıra tesettürlü hanımları da unutmayan modacılar türbanlı gelinlik modelleri ile yine takdirleri kazandılar. Türbanlı modellerde de taşlı süslemeler en çok yer verilen detaylardan biri. Bu sezon taşlı süslemeler daha çok baş kısmında ve göğüs kısmında bulunuyor. Belinize tam oturan gelinliklerle daha ince belli görünebilmeniz için gelinliğinizi diktirmenizi de önerebiliriz. Öncelikle gelinlik modelleri ile ilgili bir araştırma yaparsanız bu sizin karar vermenizi de büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Birbirinden iddialı gelinliklerin yer aldığı koleksiyonlarda tesettürlü hanımlara hitap eden tesettürlü gelinlik modelleri de geniş bir alternatifle karşınıza çıkacak. En özel parçaları bir araya getirerek sizi o özel gününüze hazırlayan modacılar kullandıkları tüm detaylarla gelinlik modelleri konusunda harikalar yaratmışlar. Bu harika modelleri şimdi inceleyebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz