ZaraEtek Modelleri

Etek

Etekler bynlrın dolplrınd en fzl yer ln kıyfetlerden bir tnesidir diyebiliriz. Birçok çeşidi oln ve her çeşidiyle beğenilen Zr yzlık byn etek modelleri de yeni sezond bynlrın oldukç beğenisini kzndı. Hem özel günlerin hem de günlük hytın vzgeçilmezlerinden oln etekler bynlrın olmzs olmzlrındndır. Hl böyle olunc tsrımcılr d koleksiyonlrınd eteklere ğırlıklı olrk yer vermeye çlışırlr. Nitekim Zr yzlık byn etek modelleri koleksiyonu d bunlrdn bir tnesi olrk krşımız çıkıyor. Birbirinden özel tsrımlrın yer ldığı koleksiyond hem mini hem de mxi boylr oldukç yoğun ilgi görüyor. Her birinin yrı yrı kullnım lnlrının olmsı nedeniyle Zr yzlık byn etek modelleri koleksiyonu tmmıyl çok fzl tercih ediliyor.

En beğenilen modellere değinecek olursk geçen sezond olduğu gibi bu sezon yine mxi boylrın trend olcğını söyleyebiliriz. Rengrenk Zr yzlık byn uzun etek modelleri yz ylrınd cıvıl cıvıl görüntüsüyle günlük hytt sıklıkl krşımız çıkıyor. Her renkle kombine edilebilme özelliklerinden dolyı sık tercih edilen bu modeller spor ve şık görünümleriyle ilgi odğı oluyorlr. Yzlık mini byn etek modelleri Zr koleksiyonu d sıklıkl tercih edilen koleksiyonlr rsınd yer lıyor. Bu kdr beğenilen koleksiyonlrın bir de dvetlere özel tsrımlrı vr elbette. Özel günlerde tercih edilen yzlık byn şifon etek modelleri Zr koleksiyonlrı düğün, nişn ve dvetlerde en çok krşılştığımız modeller rsınd yer lıyor.

İlginç tsrımlrın d yer ldığı zr yzlık byn kot etek modelleri koleksiyonu genç kızlrın yoğun ilgisini kzndı. Zımblı modeller de bir o kdr beğeniliyor ve tercih ediliyor. Dh çok klsik modellere yer veren Zr yzlık byn etek modelleri koleksiyonu bu sezon spor çizgilere de ğırlık veriyor. Zr yzlık byn etek modelleri klitesi ve modern çizgileriyle stil shibi bynlrın merkl tkip ettiği koleksiyonlr rsınd yer lıyor. Çlışn bynlrın d imddın yetişen koleksiyon, klsik tsrımlrıyl d ilgi görüyor. Zr yzlık byn etek modelleri fiytlrı d geçen yıl ornl bir miktr dh rtmış görünüyor. Anck sezon sonu indirimler ve kmpnylr d mevcut.

[gllery ids="32545,32546,32547,32548,32549,32550,32551,32552,32553,32554,32555,32556,32557,32558,32559,32560"]

Yorum Yaz