Rihanna Elbise Modelleri

Tüm dünya da ve ülkemiz de çok sevilen dünya starı Rihanna şarkılarıyla olduğu kadar giydiği elbiseleri , kıyafetleri , ile de bayanlarımızın takibinde olan dünya starlarındandır. Rihanna elbiseleri ile adeta bir moda ikonu olmayı başaran bir sanatçıdır. Rihanna elbise modellerinde en çok dikkatimiziçeken detayların arasında transparan ve dekolteler dikkatimizi çekiyor. Rihanna elbise tasarımlarındaki kullandığı renklerde bir o kadar farklı ve zor renkler diyebiliriz. Çok değişik ve fosforlu renkleri ön plana çıkaran Rihanna gece elbiselerinde genellikle üç rengi aynı anda kullanabiliyor. Bu renklerin başını siyah , beyaz ve kırmızı çekiyor adeta.

Rihanna gece davetlerinde genellikle bol transparan bol dekolteli elbise modellerini tercih ediyor.. ne de olsa vücut ölçüleri bu tarz modellere de çok uygun olduğunu görmekteyiz. Rihanna ne giyse yakışıyor. Giydiği elbise modelleri ile adeta moda dünyasını sallayacak cinsten.

Rihanna elbise tasarımlarında giymesi kesinlikle cesaret isteyen derin dekolteler ve tranparan detayların olduğunu yukarıda bahsetmiştik. Transparan elbiselerdeki işlemeler de çok dikkatleri çekiyor. Elbiselerindeki mükemmel kesimler çok güzel. Derin yırtmaç detaylı askılı ve sırt dekolteli elbise tasarımı petrol yeşili saten kumaştan tasarlanmış adeta gözlerinizi büyüleyecek türden bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Rihanna elbiselerinde deri ve deri detaylarını da çok fazla tercih etmekte. Boydan deri elbise modeli dünya starına çok yakışıyor. El bise modellerinde dantel detaylarada yer veren Rihanna tamamı dantel elbiseleriyle göz dolduruyor. Uzun kuyruklu transparan elbiseleri görülmeye değer muhteşemlikte.

Rihanna sadece sahne de ve davetlerdeki giydiği elbiseleri ile değil günlük yaşantısındaki elbise tarzı ile de dikkatleri çekiyor. Özellikle spor tarzdaki elbise modelleri çok çok değişik modellerden tasarlanmış. Her zaman iddialı giyinmeyi seven şık Rihanna bu şıklığını günlük hayattaki elbise modellerine de yansıtmayı çok iyi becerenlerden. Kısacası sadece güzelliğiyle değil elbise modellerinde ki tarzı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi çok iyi bilen dünya starlarından birsidir Rihanna.

Rihanna Elbise Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz