Şort modası

Her yazın vazgeçilmezi ve şıklıkta yarışan şortlar bu sene yine öne çıkıyor. Rengarenk, desenli ve kotlardan oluşan Şort Modası ile yine bildiğimiz ve o alışık olduğumuz rahatlık bizleri bırakmıyor. Günlük, özel günler ve sahilde kullanım için tasarlanmış olan şortlar, renkleri ile de yazın geldiğinin müjdecisi oluyor. Her yaz olduğu gibi bu yazda siyah ve beyazın dışında cıvıl, cıvıl renklere sahip şortlar tezgahlarda yerini almış, alıcılarını bekliyor. Yaz kış vazgeçilmez olan kot yazın karşımıza şort olarak çıkıyor.

Bütün Şort kombinleri içerisinde bulunan modelleri özel günlerde üzerinize şık bir body ya da bluz ile kombinlenerek şık hale getirebilir ya da salaş bir t-shırt ile spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Bikini ve mayo ile kullanarak diğer plaj aksesuarları ile kombinleyerek hem şık hem sade ve spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Sadece farklı renk ve desenlerde değil farklı boy seçenekleri de sunan tasarımların bulunduğu Şort Modası ile modayı takip ederken aynı anda rahatlığı yaşayacaksınız.

Çiçek desenlerinin bulunduğu ve farklı desenlerin de yer aldığı Şort Modası 2014 ile kendinize özgü tarz yaratmanız oldukça kolay, en sevdiğiniz rengi seçip o rengi bütünleyen diğer rengi bulmanız yeterli. Sadece renklerin kombini değil aynı zamanda tüm vücut yapıları düşünülerek tasarlanmış olan Şort Modelleri ile herkes bu yaz şort giyebilecek. Renklerin uyumunun bir arada görüldüğü şortlarda ten renkleri de göz önünde bulundurulmuştur. İster düşük belli ister yüksek belli tercih edin size uygun olan şortu bularak modayı siz de takip etmiş olacaksınız.

Sadece görünüm açısından düşünülerek tasarlanmamış olan Şort Modası modellerinde yazın sıcağı göz önünde bulundurularak kullanışlı ve rahat kumaşlar tercih edilmiştir. Böylece terle mücadele ederken en büyük yardımcımız şortlar olacak, bir de yanına şıklık ve fazla seçeneklerin bulunduğu modeller eklenince kim vazgeçer şortlardan, şort modası her yıla damgasını vuran seçeneklerden olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Her yıl yenilenen şort modası ile en çok tercih edilenler arasında yer alan şortlar ile yazın keyfini çıkarmak kalıyor.

Şort modası ResimleriYorum Yaz