Yemek masası modelleri

Ev dekorasyonun olmazsa olmazlarından biri de yemek masalarıdır. Ev dekorasyonunda bu kadar önemli oldukları içinde özellikle biz hanımların alırken oldukça titizlikle davrandığımız yemek masası modelleri modern çizgiler ile bu yılda dikkat çekecek.

Bütün gün güzel yemekler yapmak ile uğraşan, yemeklerin sevgisini de katan hanımların şık bir masa da yemeklerini sergilemek istemeleri oldukça doğal olsa gerek. Demode olmuş, çizilmiş veya eskimiş, sandalye kumaşları solmuş yemek masalarında yemek sunmayı hiç bir hanım istemez.

Biz hanımların yemek masalarında görünüşleri kadar dikkat ettiğimiz bir şey daha var ki, o da yemek masamızın ergonomik ve rahat bir kullanım sunması. yemek masası modelleride biz hanımların bu isteklerine cevap verecek ayrıntılar ile dolu. Hem çok yer kaplamayan hem de gerektiğinde kalabalık misafirleri ağırlayabileceğimiz masa modellerini hepimiz tercih ederiz. Eskiden beri kullanılan gizli bölmeler bu yılki modellere de bu rahatlığı sunmak için eklenmiş. Bu ayrıntı ile küçük duran bir masa, bölme kısmı ortaya çıkartılarak bir anda büyük bir masa haline rahatlıkla getirilebiliyor.

Fakat yemek masası modellerinin ergonomik olması yanında biz hanımların gözlerine de hitap etmesi önemli. Öncelikle evin diğer parçaları ile uyumlu olabilmesine dikkat etmemiz gerekir. Daha sonra ise kullanışlı ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeliyiz. Kolay bir şekilde çizilebilecek veya hemen kabarıp dökülecek yemek masası takımlarından uzak durmak bütçemiz içinde olumlu bir davranış olacaktır.

Yemek masaları yalnızca yemek odalarını süslemiyor elbette. Mutfaklarında alanları geniş olanlar mutfaklarında da yemek masalarını kullanabilirler. Mutfakta televizyon izlerken yemek yemek, kız kız kahve sohbetlerini mutfakta bir yanda yemeğiniz pişerken yapmakta tercihleriniz arasında yer alabilir. yemek masası tasarımları arasında mutfaklarda alanlardan olabildiğinde iyi yararlanabilmeyi sağlayan kullanışlı modeller bulabilirsiniz.

Mutfak için yemek masası istiyor ama mutfakta yeterli alana sahip değilseniz, gerektiğinde açılıp, işiniz bitinde duvara montelenen kısmından katlayarak yokmuş gibi gösterebileceğiniz masalar artık bir çok mağazada yer alıyor. Ayrıca renk seçenekleri de mutfağınız ile uyumlu olması açısından oldukça çeşitli.

yemek masası modelleri genel anlamda renkleri ile de değişiklik gösteriyor. Hemen hemen her ton kahverengini bulabileceğiniz gibi, beyaz veya krem tonlarında yemek masası modelleri de sezonun yemek masası modelleri arasında yer alıyor.

Yemek masası modelleri ResimleriYorum Yaz