Kasmir hali modelleri

Döşenmesi güç odlr için bzı çözümler

Bzen odnın boyutlrı, ışık lm durumu, vb. özel bzı çözümlere gitmeyi gerektirebilir.

Düzensiz odlr: Ypısı çok düzensiz odlrd, mekând “kopukluk” yrtn öğeleri Ksmir hli modelleri (duvr yklrının düzensiz çıkıntılrı, iç duvr bölmelerindeki düzensizlikler) zltmk için, benzer mlzemelerle benzer bir yüzey yrtmk gerekir.

Az ışık ln odlr:

Od çok z ışık lıyors, Ksmir hli modelleri ve mobilylrın son çlışmyl edindikleri yüzeylerin, ışığı en z emen renk ve mlzemelerle düzenlenmesi, yni ışığı ynsıtn, çık, prlk yüzeyli eşylr kullnılmsı gerekir.

Büyük odlr: Od çok

büyükse, içten bölmelerle od içinde değişik ilgi merkezleri yrtm yolun gidilebilir. Odyı bölümlere yırıp bu bölümlere kişilik kzndırmk, çocuğun kullndığı lnı, ruhsl ve bedensel boyutlrın dh uyumlu kılcktır. Bu rd, “yrtıln” bu bölmelerde kullnılck mobilylr, gerek mlzeme, gerek renk çısındn birbirlerini tmmlmlıdırlr.

Çok ışık ln odlr:

Güneş ışığını önlemek, dh yygın ve odnın her yerinde ynı güçte olmsını sğlmk için, mlzeme ve renkleri yrlmnın ynı sır, ışık kynğının önüne fzl ışığı önleyecek bzı prçlrı enlemesine yerleştirmek

le, ışığın gücü düşürülmelidir. Bu tür odlrd yüzeyler, z ışık ln odlrdkilerin tersine, ışığı emen, ynsıtmyn mlzeme ve renklerden oluşturulmlıdır. Dolyısıyle, duvr kâğıtlrınd, mobilylrd, yumuşk tonlr, çık renkler yeğlenmelidir. Çlışm bölümünde hem mlzeme (fzl mt olmyn), hem renk (çok çık olmyn) çısındn çocuğun “gözünü lmyn” ve ışığı ynsıtmyn yüzeyli mslr seçilmelidir.

Küçük odlr: Küçük bir odd mobilyyı yerleştirirken en büyük uzunluğu ve genişliği, httâ en büyük yüksekliği elden geldiğince değerlendirmenin yollrını rştırmk gerekir. Sözgelimi çok uzun bir duvr, belirli ilgi lnlrın göre bölünebilir. Küçük m yeterince geniş bir oddys, ilgi lnlrı eşylrı birbirine yklştırrk düzenlenmelidir. Tvnı çok yüksek küçük bir oddys, bu yükseklikten elden geldiğince yrrlnılıp, drln çocuğun serbestçe hreket etmesine yrılmlıdır.

Çocuğun odsın Ksmir hli modelleri gerekli rengi, cnlılığı ve konforu sğlmy uygun çeşitli mlzemeler ve duvr kplm mlzemeleri. Ytk örtüleri ve perdeler için küçük motifli, çizgili ve tek renkli kumşlr (167); kryollr için kpitone kumşlr ve nylon örtüler (3); yıknbilen, desenli duvr kâğıdı (4); hsır (5); yumuşk döşemelik hlı (8); tht (9); mrley (10). Önerilen renk, cnlı kırmızıdır. Kırmızı renk, bol ışık ln hreketli bir ody çok uygundur; çocuklrd bu rengi çok severler.

Küçük bir odyı, bunlrın ynı sır, hiç değilse görünüm olrk “uztm”, “genişletme” y d “yükseltme”, değişik duvrlr üstünde değişik renkler kullnmkl sğlnbilir. En iyi sonuç, duvrlrd krşıt renkleri yn yn kullnmkl elde edilir.

Kşmir hlı modelleri Dekorsyon Fikirleri 3K

[gllery ids=""]

Kşmir hlı modelleri – Dekorsyon Fikirleri 3K

Kşmir Hlı Modelleri – SohbetRengi.com Sesli Sohbet 3K

Yeni Kşmir Hlı Modelleri SecretHome 3K

Yorum Yaz